reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Hej ho,

co za noc, L. urządzała co 2 godz. krzykowisko przez sen, aż ostatecznie, tradycyjnie o 3, już usiadła i tylko mleko jej potrzebne było. Wykańczam się powoli... A podejmuję walkę ze smoczkowym nałogiem, by tylko do snu dostawała... Histerie odchodzą w aucie, na placach zabaw... Wczoraj jej foch sowodował, ze obsłużono nas poza kolejką w eklerku :p

Paulineczko - witajcie :) a reszta majóweczek przestała pisać na forum?
Vii - gratuluję!!! Michały to baaardzo fajne chłopaki hihi Biedny Ty i Hania :( się przypałętała gorączka w dodatku w gorące dni...
MamusiuN - a serek ziarnisty dawałaś już, parówki? :)
Aestima - to Ci zabawka wybredna : Gratulacje rocznicowe ;) my na koniec tego miesiąca świętujemy tez 3 rocznicę :)
Gogoja - brawa dla Błażejka! Tyle nowości na raz! WoW! :)

a w Biedronce Dady po 49,99 za podwójne opakowanie. a wczoraj otawrto Biedronkę na ul. Rzeźniczaka i paczka była po 22.99...
 
reklama
witajcie:)

Madzioszka piękne wymiary Becika!

siw@ jak Wy tyle jednego dnia ogarnęliście?? my po samym zoo prawie 7 godzin chodziliśmy..
buziaki na miesięcznicę dla Kubusia:*

Aestima szybkiej, sprawnej przeprowadzki!! i wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubuu - my za 29 dni mamy 4:)

MamusiaNoesi śliczna pasażerka na rowerze:)
jakoś teraz nie miałam kiedy, ale w sprawie spotkanka, to się odezwę jeszcze;)

cosa jak tam Gabrysiowe ząbki- wyszły?

karolq współczuję sytuacji z allegro. mi kiedyś się ktoś włamał i kupił mi .. wibrator. ogólnie jakie było moje zdziwienie, kiedy zadzwonił do mnie pan z pytaniem kiedy za niego zapłacę.

vii gratulacje Michałka!!!
Buziaki dla gorączkującej Hiani- żeby to nic poważnego nie było. zdrówka!

paulineczka witaj!:)

szcześliwa super wymiary synusia:)

gogoja brawo za samodzielne chodzenie i buziaki z okazji 11 miesięcy:*

Izuniek no właśnei mama mi coś wspominała, ze podwójne paczki są w promocji. a tam na Rzeźniczaka to pewnie już nie będzie, bo cena kusząca..
współczuję nocki!

ja dziś natomiast sięwyspałam, bo spałam nieprzerwalnie od 23 do 8 rano. jakiego szoku doznaąłm jak sie obudziałam. Kalinka ładnie śpi i powinnam się wysypiać, ale mam problemy ze snem. kręcę sie, przewracam z boku na bok, najmniejszy szmer mnie wybudza. a dziś to normalnie pełna energii jak nigdy;)

Moja dziewczyna uśmiechnęła się tak szeroko, ze dojrzałam, już prawie pojawiającą się lewą górną 3!!!

Przepraszam, jeśli kogoś ominęłam, ale ciążko mi jakoś wszystko ogarnąć;)

Pozdrawiam ciepło:) miłego dnia!!
 
Na rzeźniczaka postawili specjalny namiot z promocyjnymi rzeczami (w tym pieluchy), i ok godz. 17 było jeszcze mnóstwo paczek, byłam tym zdziwiona :) nie wiem tylko jak długo u nich ta wielka promocja trwa...
 
aestima gratki 3 rocznicy, my mielismy tydzien temu:) alez ten czas leci! moj dawidek mm nie lubi i juz:)

mamusia moj lubi kakao i chyba to bede robic rano ale nie chce mi sie wstawac z wyrka:)

izuniek widzisz dziecko i jego histeria sie czasem do czegos przydaje hehe, a z tymi promocjami pieluch to jak na zaciszu otwierali biedrone to pozniej jeszcze promocja byla kilka dni
 
Juhu,
Tak to jest jak się na bieżąco nie odpisuje :/ potem się trudno zebrać w sobie żeby zacząć pisać… więc tak z grubsza…

Paulineczka – pisz pisz – nowa krew zawsze pobudza nasze forum :)

Aestima – najlepszego rocznicowego :) wieczorem pewnie będzie już wszystko ok! rozumiem, że kupujecie mieszkanie tak zdalnie w sumie? A jak na miejscu? Jakieś remonty robicie czy na gotowe? Życzę bezproblemowej przeprowadzki i po minięciu tablicy „Zielona Góra” proszę o odśpiewanie: Zielona Góra sialalalaa, Zielona Góra siaaaaaaaaaaaaaaalalalallalaaa ;)
Przygoda z zabawką – złośliwość rzeczy martwych ;P

Vii – pisząc, że ładnie wyglądasz chciałam dopisać, że stawiam na chłopaka :) także gratki oby tak już zostało i nie schował już fifolka.
Kurcze oby to 3dniówka była. Ostatnio szaleje ponoć.

Karolq – ale numer z tym allegro. Że też takie rzeczy się zdarzają. Jak to się stało w ogóle, że ktoś się włamał?

Błażejek – ostatnie miesięczne :**********
No i brawa za mega wielkie postępy i odciążenie dla mamusi :)

Izuniek – całkiem jak w ciąży ;) w sklepie poza kolejnością :) nocek współczuję – nie wiem jak Ty tak dajesz radę… może spróbuj to nocne jedzenie jakoś wyeliminować?

Beti – a próbowałaś dawać mm albo krowie? Może po przerwie teraz się skusi skoro sam zmienia zdanie co do cyca to może też w tej kwestii? U nas jak się Bolo obudzi to wstaje i koniec. Zaczyna się dzionek. Jest mycie, ubieranie, mleko na kanapie, zabawa i śniadanie.

MamusiaN – omlecik biszkoptowy, twarożek z pomidorek i ogórkiem małosolnym (starte), szczypiorkiem; grzanki francuskie (chlebek moczony w rozbełtanym jajcu i mleku i na patelnię).

Zuzia, Hania - zdrówka dziewczyny

Co jest z tymi przegryzieniami? Fala jakaś? Bolo wczoraj upadł na zabawkę, walnął siew policzek (ma limo jakby z liścia dostał) i przygryzł sobie język. Krew się lała ale matka o dziwo nie spanikowała…
Poza tym Bolo dzisiaj wyłaził znowu z łóżka górą i spadł nie na nogi, tylko sama nie wiem jak bo mnie nie było przy tym… strach go spać położyć! W dodatku dzisiaj znowu nie chciał spać – zasnął przed 16 dopiero :/ i teraz ktoś już go budzi wierceniami grrrrr
U nas też zęby na topie – prawie wyszła dolna 3ka. Katar już chyba 2 tyg ma. Na noc nie chce zasnąć sam – jęczy, stęka. W nocy się budził ech… te zębole.
Już dawno miałam pytać ale zapomnę zawsze – jak u Was z postrzyżynami? Wiem, że Jachu i Hania mieli ścinane włoski a reszta? Bolcie miał ścięte pierwszy raz włoski na wyjeździe – u znajomych, koleżanka jest fryzjerką i jakoś mu dała radę coś tam opytolić. Latała za nim po całej chacie w końcu jak przysiadł przed komputerem to jako tako się dało. Mówiła, żeby ścinać co jakiś czas to będą gęstsze rosły.
Miłego popołudnia :)
 
Katoryba niewiem jak to sie stalo;) poprostu mialam rzeczy sprzedane ktorych nie wystawialam. Co do fryzjera to u nas Zuza byla tylko raz narazie ale ladnie usiadla na fotelu i czekala;) Ona jak widzi kogos nowego to spokojna jest same widzialyscie;)

A moze otworz Bolowi lozeczko zeby mogl wychodzic normalna droga a nie gora.

U nas pojawila sie gorna czworka wkoncu;)
 
karolq - otwarte ma caly czas, ale jak ma sie polozyc na drzemke to wylazi z lozka i dzisiaj zostal z L. bo ja do lekarza poszlam i w koncu mu zamknal zeby nie wylazil bo juz byl taki zmeczony i senny a ten wyszedl gora i wlasnie dlatego, ze byl taki zmeczony, nie spadl na nozki tylko nie wiadomo jak...
 
Katoryba - podsuwasz wspaniałe pomysły na posiłki :D omlet biszkoptowy? proszę o rozszczerzenie terminu :p
Ciekawe czy po grzance w jajcu L. zacznie się drapać hmmmm test wkrótce :p bo my narazie na śniadanie kaszkę mamy Minimę bądź manne/owsiankę/3 owoce. Staram się nakłonić L. do łopatowania łyżeczką...
Jestem z siebie dumna, że tyle czasu daję radę sypiać z przerwami :D Rezygnacja z porcji nocnej nie wchodzi w grę teraz, M. rzuca palenie!!! Nie chcę drażnić go w nocy ;) Mam dobre serce :p
Dziś pierwszy raz (jak zwykle późno, ale...) L. piła mleko z niekapka, na próbę czy zaciągnie całą porcję, ale była tak zmęczona dniem, że zasnęła w połowie...
Co do fryzjerskich wizyt - brak doświadczeń :p Używamy spinki, by grzywa w oczy nie lecieła, a czasami robimy kitkę na tyle głowy. Dla skrócenia samej grzywki szkoda mi minimum 15zł, a tyłu nie dam narazie ruszyć, gdyż uwielbiam jej loczki!!!!
 
hej ;)

Karolaq kurcze trzeba się teraz pilnować na maksa z tym internetem.... Dla Zuzinki zdrówka ;) oby wraz z czwórką gorączka minęła ;)

Vii mam kilka ale spakowałam ostatnio wszystkie rzeczy i wyniosłam na strych ale mam kilka zdjęć bo wrzucałam na fejsa jak podasz mi na priv emaila to ci wyśle ;) Ale ci zazdroszczę tego kompletowania wyprawki ;) fakt kasy idzie ale ile to przyjemności daje ;))) Zdrówka dla Hani ;)

Katoryba Bolcio to akrobata ja odkąd przeczytałam twój post zachodzę w głowę jak on się wspina ;) z włoskami nie doradzę bo B. ma jak na lekarstwo tych włosków ale moja mama ma teorie na temat mycia żółtkiem w celu zagęszczenia włosów osobiście nie próbowałam na B. bo nie znoszę zapachu surowych jaj ;p A co do śniadań jak myślisz od kiedy takie specjały można podawać ?

Aestima gratki rocznicowe ;)

Izuniek no to Lencia ma charakterek ;)

Ywone gratki dla Kalinki za kolejny ząbek ;)

Mamanoesi Kurcze ja też mam problem z kolacja/ śniadaniem u nas zazwyczaj kaszka lub jajecznica ;/ Biedna Noesia z tymi ząbkami ;)

U nas dzisiaj dzień pełen wrażeń B. na placu zabaw dzisiaj biegał ;))) zobaczył jak dzieci biegają i leciał przez siebie ;)) fakt było kilka upadków ale trawka mięciutka to nic się nie stało ;) w nocy strasznie się kręcił siadał itp ale wszystko zamkniętymi oczami teraz też przed chwilą obudził się z przeraźliwym płaczem ... chyba za dużo emocji/ przeżyć ;/ Znowu drzemki drugiej dzisiaj nie było ale od 17 mega marudzenie końcem końców poszedł spać po 19. Zobaczymy do której jutro pośpi ...
 
reklama
Do góry