reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Juhu,
Chwila spokoju... tata zabrał syna na spacer po chlebek :) cisza, spokój, herbatka :)
U nas rozrabiania ciąg dalszy. Od wczoraj zamontowane są na szafkach (tych, które tego jeszcze nie miały) zabezpieczenia. Zdziwko było lekkie, że się nie otwiera ale i tak za nie ciągnie. W ogóle jak to nakleiłam to zostało mi jeszcze kilka sztuk. JEdną z nich ściągnął sobie ze stołu, podszedł do szuflady i porównał po czym zaczął obczajać na tym nie zamontowanym jak to działa. Szok. Przypuszczam, że za długo to nie podziała :/
A jeśli chodzi o ściąganie ze stołu... on ma takie długie łapska, że ściągnie wszystko! nie dosięga tylko do samego środka. Myłam okna i miałam miskę z wodą na stole blisko brzegu. Mówię: przestawię to dalej bo zaraz mi to wylejesz i przestawiłam na kraniec gdzie stoją krzesła (zasłaniają brzeg) daleko od brzegu. Odwróciłam się na chwilę a on co? Nie wiem jak ale złapał za tą miskę wszystko wylał na siebie i na podłogę. On cały mokry, podłoga pływa. Nie płakał tylko był zdziwiony - rzekłabym, że mu się podobało :|
Po tym jak zaczął popychać telewizor wprowadziłam stawianie "do kąta" ale nie skutkuje wcale. Zaprowadzam go ale sek i już wyłazi stamtąd ze śmiechem, więc muszę przy nim stać i pilnować żeby nie nawiał (co się chyba mija z celem bo powinien być sam). Chyba u nas przedwczesny bunt 2latka występuje :/
Poza tym od kilku dni śpi po 30-40min. Super :| Święta coraz bliżej a ja w polu daleko...

cosa - ja nie miałam okresu przez 8 mies. cały okres karmienia. Skończyłam i okres przyszedł.

vii - Hania prawdziwa kobita - potrzebuje się przytulić do faceta :)

Właśnie mamy chłopaków: czy Wasi synowie się przytulają do Was sami z siebie? Bolo raczej woli nie :(
 
reklama
jeju to Bolo prawdziwy diabel sie zrobil! moj to aniol przy nim:) takze nic ci nie poradze.
a co do przytulania to moj sie sam nie przytula, rak tez nie wystawia zeby go wziac. buzi tez nie chce dawac mi ani zadnym ludziom ale jak powiem daj buzi misiowi to zaraz caluje:)
 
katoryba - bolo chyba cwiczy przed lanym poniedzialkiem ;)

laseczki pytanko mam, wlasciwie do mam dziewczynek: ma moze ktoras pozyczyc jakies eleganckie buciki? bo jedziemy w weekend majowy na chrzest i majcia ma srebrnawa sukienke ale nie mam bucikow i nic nie widzialam fajnego :(
 
hej:)
Spóźnione :* dla Błażejka, przez te zaliczenia i rozjazdy wyleciało mi z głowy:/

Dziewczyny nie straszcie mnie że chłopcy się nie tulą:( ja cały czas powtarzam że Wojtuś to będzie mamusi przylepka a wy mi tu takie straszne rzeczy wypisujecie:)
 
Łaaa ja też się cieszę, że mam córę.. bo moja to cycuś mamusi i się ciągle tuli :) Uwielbiam to :)
Katoryba to Bolo ładny łobuziak :)
Zawalka a Jachu wyglądał na takiego słodziaka :D
Ja nadal okresu nie mam.. hmm.. już 7 mcy plus 8 mcy ciąży.. MASAKRA, chyba zwariuję, jak go w końcu dostanę..
 
hejo =)
ja tutaj teraz rzadziej bo i rzadziej komputer odpalany. Poczytywałam, ale niewiele niestety pamiętam..
dla Lenki gratki za "agentowe" postępy ;)
cosa83 super zdjęcie szkraba =) ja jeszcze nie mam okresu, tyle że nadal karmię piersią
siw@ fajnie że sesja do przodu!! :D
Dawidos buziaki ząbkowe :D
vii współczuję takich nocnych pobudek, ja ofkors też to przerabiam, dlatego wiem jakie to może być na dłuższą metę męczące. Ale szczęście dzieciaczka u boku zaspanych rodziców - bezcenne =)
katoryba niezła ta historia z wodą :p
outstanding niedługo Wasza rocznica ślubu :*

beti - oleczka i nnita trochę zmieniły klimat ;) panna J. gościła pannę L. w rodzinnym domu u dziadków, także dziewczynki zasymilowane że aż miło :D

nooo a moja panna właśnie ząbkuje dwoma górnymi jedynkami. Póki co same koniuszki poza dziąsłem. Za to górne dwójki już takie duże że wygląda jak kochany wampirek :D ostatnio bardzo jej przypadł do gustu pchacz, zresztą pcha co tylko się da ;) no i tuli się mój mały kleszczyk do wszystkich =)

pogoda faktycznie taka sobie ale dziewczynki wykorzystały ją ile mogły :) Lila :*:*:*
 
Hej ho,
ja wskoczyłam by życzyć Wszystkim:


uśmiechniętych buziek przy Wielkanocnym stole, bajecznie smacznych jajeczek i mazurków oraz rodzinnych spacerów przy przebłyskach słońca!!! :-* Alleluja!!!
 
reklama
Do góry