reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hej ho,

rozdajemy zaległe buziaki dla miesięczniaków :-* :-* :-* !!!

Miałyśmy dziś poranny szybki spacer do poradni chirurgicznej; o 8:30 dzwoniłam zapytać kiedy przyjmują ze skierowaniem "Pilne", okazało się że przyjść do 9 i narzuciłam sobie tempo :p W drodze powrotnej Lena zasnęła, więc do parku doszłam i się kręciłam... Mamy skierowanie na Doplera do Polikliniki, już umówiony termin, za tydzień w piątek :) Chyba pani w rejestracji Nas wcinęła w kolejkę... Są dobre dusze za biurkami :)
Poza tym humory Naszej Córci dobijają pod koniec dnia, krzyk i ryk, gdy nie dostanie tego, co chce...
Zbieram się w sobie, żeby pozwolić jej samodzielnie operować łyżeczką, test zacznę chyba od kisielu :p

Egoizm przy tej pogodzie mnie dopadł... Słońca potrzebuję i energii!!!
Miłego wieczoru Laseczki!

E: biedroneczko - L. ma kilka tzw. plam łososiowych na buzi, nczyniaczka na klatce pierwsiowej - to ma samo zniknąć, ale ma (znów) jamistego naczyniaka przy uchu, którego leczyliśmy tabletkami, a teraz piernik wrócił mniejszy i czekamy co to będzie dalej...

:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka melduje się w końcu po tej stronie lustra :)

buziaki dla miesięczników :)
u nas ok mala rośnie jak na drożdżach ma już 69zm i waży 8900 :szok: normalnie szok, synek gdy miał rok miał 9kg:-D no ale cóż każde dziecię inne
tak sobie myślę ze się w końcu wybiorę gdzieś tam do Was na spacerek
Vii w końcu ta opaskę wypadałoby odebrać prawda :)
u nas nocki tylko jakieś kiepskawe jeszcze czasem mała budzi się kilka razy a ja jak lunatyk sama nie wiem co jej podać, butlę, smoczka czy to zęby... oby jakoś się to unormowało, dobrze ze chociaż z zasypianiem idzie gładko :)
 
Gogoja dla synusia :*
izuniek nie obawiaj się, pozwól córze operować łychą :D
pluszaczek energii dodajemy =)

mąż ma dziś wychodne więc chyba zaraz w kimę pójdę ;)

pozdrawiam wieczornie =)
 
Witka:)

Dzięki dziewczyny za dobre słowo:). Próbowałam sobie dzisiaj polepszyć humor zakupami w Focusie, ale nic nie kupiłam dla siebie tylko dla moich chłopaków.
Sallis - i teraz widzę, że gdybym wlazła wczoraj przed snem na forum, to bym wiedziała, że przyjedziesz, a tak d..a. Szkoda, że nie dałaś się namówić P. ,żeby zostać- ja bym szybko doleciała.

Buziaki dla Błażejka:*

Izuniek - odwagi i cierpliwości z tym przekazaniem łyżeczki w Lenisławowe rączki:)

Biedroneczka - gratulujemy ząbków. U nas jakoś przebić się nie mogą górne jedyneczki i śliny coniemiara. To gdzie Ty tam spacerujesz u siebie, jak nie po lesie?

Nnita - a mój mąż już kima z Jachem:) Zaraz do nich dołączę.

Miłej nocki wszystkim
 
hejka ;)
ja szybciorem póki B. ma drzemkę a Kornela wsuwa drugie śniadanie ;P

Dzięki za życzonka wszystkie ;)
Dla Jasiunia buziaki sto dwa ;*******
 
reklama
Do góry