reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witajcie

Dzięki sallis za pamięć. My po drugim szczepieniu. 7400 na liczniku, klocek! ale zrobił dobre wrażenie na lekarce, chyba w tych fałdkach kryje się urok osobisty:)
 
reklama
siw@ ucałuj swojego przystojniaka!

Izuniek, karolq dzięki za miły spacer :)))

sallis wtedy się coś zamawia :D:D

emri całusy dla zdloniacha Filipka :))
 
Witajcie dziewczyny. Ja rodzę w kwietniu tego roku i mam pytanie do obecnych mamusiek:)

Na naszej porodówce płaci się za sale jednoosobowe za równo do porodu jak i po porodowe. Moje pytanie brzmi czy opłaty tej dokonuje się od razu? Czy płaci się przelewem na konto szpitala? Bo już się pogubiłam czy to jest opłata czy tzw. cegiełka?

z góry dziękuje za odpowiedź.
 
hejka ;)

buziaki dla solenizantów i miesięczniaków zaległych ;)
buziaki sto dwa dla Dawidka za roczek ;)
i dzisiejsze całuski dla Wojtusia za 3 miesiące ;)

biedronka witam Cię i ja ;) śliczną i charakterną masz córeczkę ;)

siw dzięki za pamięć już jesteśmy ;) Twój Wojtuś widzę idzie jak Błażej;) też miał 7.300 ale na swoje 6 tygodni ;p chłopaki lubią sobie podjeść ;p fałdki zawsze robią szał a jak jeszcze do tego szarmacki uśmiech to każda pani kupiona ;)

beti
gratki za nowe umiejętności Dawidka ;) super że ci idzie z tą magisterką ja dalej nie obroniona mimo że praca skończona ....i dzięki za pamięć też ;)

Emri zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości ;) Gratki dla Filipka za postępy dorosły facet normalnie ;)

edit .kalamakala jak rodziłam we wrześniu za salę do porodu płaciłam od razu po porodzie gotówką ;) więc dobrze mieć pieniążki przygotowane chyba że trafi ci się tak że wszystkie boksy będą zajęte wtedy za darmo rodzisz na płatnej ;) co do sali na roimlingu nie wiem

marzenka widzę że nastała moda wśród dzieciaczków na wstawianie o 5 ;) miejmy nadzieje że ta moda szybko się zakończy;)

salis oddaj troszkę weny na sprzątanie... ja mam tonę prasowania i jakoś nie mogę się zabrać .... o oknach nie wspomnę ;) gratki dla Dominiki za postępy ?

nita i jak małej podoba się w spacerówce ??

oleczka, katoryba gratki za super mai tai' je ;)

i my znowu po dużej przerwie się pojawiamy ale miałam straszne problemy z netem .... był tak mega wolny że strony wczytywały się po 5 min. A o wysłaniu czegokolwiek nie było mowy. Dzisiaj wreszcie pojawił się ktoś do naprawy....
U nas pracowicie weekendy mam zajęcia w tygodniu jak najwięcej czasu chcę przebywać z synusiem ;)Przez ten tydzień miałam jeszcze kuzyneczkę B. pod opieką ;) padałam o 21 razem z nimi...
B. ostatnio sypia maks do 6.30 budzi się w nocy 2-3 razy i nie może usnąć potem więc mam godzinę średnio wyciętą ze snu.. przez to chodzę jak zombi... a winowajcą są zęby ... konkretnie lewa dwójka ;p
apetyt ma wielki ... potrafi zjeść trzy razy posiłek inny niż mleko ... cyca w ciągu dnia 1-2 no i w nocy... nie wiem czy to dobrze?? raczej dzieci w jego wieku powinny jeść 1-2 stałe posiłki no nie wiem sama co tym myśleć ;/
a i ulubioną zabawą jest robienie brrr i opluwanie się przy tym ;)
pozdrowionka dla wszystkich mamuś i ich szkrabów ;)

edit kalamakala za płatną salę do porodu płaci się od razu po (bynajmniej ja płaciłam tak we wrześniu) chyba że wszystkie boksy są zajęte to wtedy masz tą salę za darmo ... co do sali po porodzie nie wiem jak to wygląda
 
Ostatnia edycja:
Juhu,

Wojtuś :* :* :*

emri - i skąd macie neta w końcu?
Jestem pod wrażeniem, że Filo to już taki swaniaczek :) Najbardziej zazdroszczę obsługi łyżki - u nas ciągle z tym marnie :/ Bolo z nocnikiem też lepiej - praktycznie za każdym razem wyciśnie chociaż 3 kropelki siku. A jak puści bączka to zaciesza na maksa i od razu chce oglądać efekty a tu nic ;P Bardzo mnie ciekawi jak on się sam rozbiera do kąpieli - ofilmuj to plizzzzz :)
Klawiatura istotnie imponująca :)
No i współczuję przyjaźni z kibelkiem :/

oleczka, nnita - co Wy z tymi kolacjami? zmowa jakaś? no chyba nie macie zamiaru się odchudzać patyczaki jedne :|

sallis - szybki obiad to placki ziemniaczane z ugotowanych ziemniaków - robiłam wczoraj (można wykorzystać też jak zostaną z obiadu ziemniaczki). Do purre wbija się jajo, dodaje mąki, ja dodałam jeszcze masło, natkę pietruszki i podsmażoną w kostkę kiełbaskę. Tą breję daje się na rozgrzany na patelni tłuszcz i smaży się placuszki. Mniam mniam :) mężuś narzekał, że tak mało. A dzisiaj miałam wolne od pitraszenia - mężu wyręczył mnie w każdym posiłku i dla nas i dla Bola. Jeszcze mi kolację wisi ;P

Tak piszecie o tych kiepskich nockach, że aż mi Was szkoda :( odpukać u nas od dłuższego już czasu jest spanie 19:30 - 6:30 mniej więcej.

My po kontroli u pediatry. Bolo zdrowy. Osłuchany, pozaglądany wszędzie gdzie się da. Kaszle przypuszczalnie z małego katarku, który może być od zębów. Zresztą tego kaszlu już mało co zostało tak jak i smarów. W ogóle to jak ma czysty nos to fridę lubi - pozwala sobie wkładać itd. A jak ma jakikolwiek katar to ryk niesamowity, normalnie grochy z oczu lecą jakby nie wiadomo co się działo. Świrus.
Waga: 10,4kg wzrost: 78cm. oba 50centyle. No i układanie stopy do wewnątrz to normalka.
Lekarka go pochwaliła, że taki odważny, że ją zaczepia i się uśmiecha (uśmiech pełnopaszczowy miał przy osłuchiwaniu bo ma łaskotki na plecach :)).
 
hej laseczki! ja tylko na sekunde roki ale teraz kazda wolna chwile spedzam nad praca mag:/

Dominisiu i Wojtusiu buziaczki na kolejne miesiaczki i obyscie zdrowo rosli i byli grzeczni:)

u nas z nowosci to, ze pierwsze buciki zakupione i dzis zaliczylismy pierwszy spacer z Dawidkiem na nogach, za raczke:) po drugie 13 marca idziemy do osrodka rehabilitacji na konsultacje bo nasz skubaniec do chodzenia sie rwie ale sam nie wstaje i nie siada z brzucha, a po trzecie dzis jak go karmilam to wyjal mi lyzeczke z reki, sam sobie nalozyl jedzenie i wlozyl do buzi. kopara mi do ziemi opadla;)

emr a ile te 4 wam szly? bo u nas meeega gule ale jeszcze nawet nie czuc wierzcholkow:/ w piatek planuje wpasc do ciebie z rzeczami Filipka po poludniu jesli mozna?
 
Siwa i my całujemy Wojtusia Kolocusia:***

I jeszcze dla Domi całuski od ciotki spóźnialskiej:***

Salis na szybki obiad makaron-z czym się da, nawet sama suszona bazylia i czosnek i jest ok. Tylko dla mokrości musi być oliwa, a jak jeszcze masz ser to mniammmm:) A propo szybkości w gotowaniu to dopiero teraz doceniłam mrożonki. Zupy są rewelacyjne. Ja i J jakoś specjalnie za zupami nie jesteśmy, dla nas lepsze "drugie";), ale dla Fila zawsze jest zupka i drugie. Staram się, zeby miał codziennie coś innego, a zupki najwyżej dwa dni. I tutaj mrożonki są niezastąpione:) Wystarczy trochę wody i porcja zupy gotowa:)

Marzenka spokojnie, wszystko dla ludzi:) No ja głupia byłam, ze nie skorzystałam z tej jednej godziny. Teraz za późno. A popołudnia szybko uciekają. Ja też staram się jak najwięcej czasu spędzić na czystej zabawie. Wnerwiają mnie te codzienne obowiązki domowe...do tego ja z tych co lubię szybko w łóżku, najlepiej przed 20:))) I czasu nie mam na nic:/ Ale dzień coraz dłuższy i już nie mogę doczekać się jak będziemy wieczorami przesiadywać na świeżym powietrzu.

Tak długo pisałam, ze wbiłyście się przede mnie:)

Katoryba gdzieś mam taki filmik, tylko, ze z telefonu, no ale wrzucę to, bo o innym na razie nie ma mowy. Brak ekipy filmującej-J wraca późno (za późno) z tyry. A necik z dialogu. Na naszym osiedlu, na Przyjaźni i tam gdzie Vii chyba też, Dialog wprowadza światłowody. Przez pół roku jest za chyba 12 gr/m, jakiś taki wypasiony. I mamy to.

Beti spoko wpadajcie:) Dobrze, że uprzedzasz to może posprzątam:) A 4 dłuuugooooo... od takich bulek to z 2 miechy.

Gogoja ja też martwiłam się o jedzenie, że za dużo, za wcześnie. Jeśli rwie się do tego, to znaczy, że czuje się gotowy. O ile potem nie ma bólów brzuszka, alergii itd. Zdrów chłop!!! Pogratulować tylko!
 
reklama
gogoja- fajnie że wróciłaś bo już się martwiłam o was, ostatnio jak zniknęliście to było średnio wesoło. Nasze chłopaki mimo że z drugiej części roku to się wagowo nie dają, oby im ta tendencja jednak przeszła z wiekiem:)
 
Do góry