reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Witojcie!
Ale mi nogi w tyłek wchodzą a szczególnie po treningu-trener dał popalic... cztery kółka z zprzerwami sekundowymi- takzwane interwały.Ale dumna jestem bo byłam pierwsza :) jak kończyłyśmy i dublowałam młode dziewczyny :) :shocked2:
pozdrawiam gorąco
 
reklama
Oj ale pustki-wszyscy tak rodzinnie :)
outstanding- za fitnesem nie przepadam ale się sprawdzic można :) jak co to dawaj znac :*
 
pustawo:) ja tylko czesc powiedziec, przez najblizsze dni odcinam sie od swiata by zakonczyc ostatni rozdzial. wiem, ze przyndzam z tym ale wokol tego teraz kreci sie moje zycie niestety;) trzymajcie sie kochane!!!
 
Oj pusto pusto

Ja też tylko na chwilę poskarżyć się na moje dziecię. A więc skończył 3 mce i poczuł się mega dorosły i stwierdził że leżenie już mu się znudziło i próbuje siadać, z półleżącej się podnosi i usiedzi kilka sekund jak go kładę to ryk, a kładę bo to przecież za wcześnie i teraz się staram go nie kusić pozycją półleżącą:)
 
hejo :)

siw@ - no faktycznie szybko :) majka zaczela sie podciagac jak miala niecale 5 miechow

katoryba - majcia padla jak tylko do samochodu wsiedlismy :) no i musielismy ja budzic na sile co sie nie spotkalo z jej uznaniem ;) no i dostalysmy od Bolcia klamerke na pamiatke ;)

beti - oby szybko poszlo, trzymamy kciuki :)

my po fajowym weekendzie, w sob bylismy w poznaniu spotkac sie ze znajomymi i majka dostawala oczoplasu na widok 12 ciotek i wujkow w jednym miejscu ;) niedziela tez basenowo-odwiedzinowa, szkoda tylko ze juz pon ;)
 
Ostatnia edycja:
ooo a co to forum nie odżyło po weekendzie?
ja też nie. chyba zęby. no bo na co mam zwalić? ostatnio mówiłam że skok rozwojowy to teraz może zęby.
pozytywna jest chociaż pogoda :) aż się ze spaceru nie chce wracać tak fajnie świeci słoneczko :)
 
Jaaaaka tu cisza :D

oleczka jak będę miała zapał do ćwiczeń to dam znać :D mam zamiar wziąć się ostro za siebie! cel to tak gdzieś minus 5-7 kg :p

Beti powodzenia :D

siw@ moja też tak szybko siadała :p więc spokojnie :) Teraz to się na nogi już pcha :))
sallis z tym się zgodzę :D To słońce wreszcie zaczęło mnie pozytywnie nastrajać do życia :D
 
reklama
Do góry