reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
dla wojtka buziak! :* słodkie wymiary bo słodki chłopak ;-)

szybki obiad to makaron z bazylką i czosnkiem-uwielbiam

izuniek daj znac co po lekarzu a jakbys potzrebowała jakies info daj znac

zawalka przregon smutki smuteczki! wiosna ciotka idzie! wiosna!
 
katoryba dobrze że wszystko w porządku;) podryw musi być a co ;)

emri kurcze ja ostatnio jestem przewrażliwiona na każdym punkcie ;/ nie ma żadnych alergii i bólów brzucha więc tak jak mówisz taka jego uroda ;) Filo wymiata na maksa ;)

siw dzięki ;) tendencja zwyżkowa utrzymuję się odkąd Błażko był u mnie w brzuchu więc pewnie tak szybko nie minie ;) ale chłopaki zaczną się ruszać to zgubią troszkę kilo ;) a do tego czasu trzeba nosić ;p tak apropo chusta do noszenia mega się przydaję ;)

beti Dawidos też mega zdolniacha ;) zaraz będzie pałaszował wszystko sam ;) wiosna idzie to fajnie będzie spacerować bez wózeczka ;)

zawalka głowa do góry ;)

martini jak tam wieści z frontu ciążowego ?

jak nie pisałam to teraz dwa posty jednego dnia ;p
 
Ostatnia edycja:
oj biedny Jaś :) miesięcznica go omija :) ale co tam ciotka go jutro wycałuje :) a Ty zawalka się nie smuć już !!! jutro pogadamy :*
 
Cześć kochane :)

Odcięło mnie od internetu na dwa dni :( masakra - jakby mi ktoś kontakt ze światem odciął :-D ale już jestem :) ależ Wy dużo przez te dwa dni naprodukowałyście postów :) postaram sie wszystko nadrobić :)

U nas nocki o dziwo coraz lepsze :) pobudki co 3 godzinki i spanie do 7.30 :) Daję Gabrysi na noc Sinlac z owocami oraz cyc i może po tym lepiej śpi? A może zęby w końcu trochę wyhamowały...? Oby... To pochwalimy sie - mamy dwa kolejne zęby :) teraz to już całe pięć :) Aż strach się bać dawać jej cyc teraz :-D nio ale chyba żywicielki gryźć nie będzie :-D Byłyśmy dziś dwie godzinki na spacerku - normalnie czuć wiosnę w powietrzu :)

Moje dziecko nauczyło się mówić : co to? I co nie weźmie do ręki to zaraz słyszymy - co to? co to? Ciekawe, czy chociaż wie co mówi...:-D ale smiechu jest co nie miara :)

szczęśliwa - moim lekarzem prowadzącym był dr Rzepka, czyli po sąsiedzku do dr Magdziosz :)

siwa - Nie martw się, choć trochęteraz Twoja kruszynka dostanie przeciwciał - nawet odrobina jest czasem na wagę złota. Czasem nie mamy wpływu na pewne sprawy - choć bardzo się staramy :) Garutacje imponującej wagi Wojtusia - 7400g :) ależ Ci ten synek rośnie :)

Marzena
- na Zaciszu bywamy rzadko, najczęściej nas można spotkać na Os. Leśnym :) moze się nawet mijałyśmy nie raz :-D Mieszkam tu od niedawna i nie bardzo znam skrtóty do Washe z dzieckiem cykam iść przez las), a główną droga to troche daleko i tyle aut... :/
A fotelik kupiony przez allegro :) sprawdza sie :)

zawalka
- pewnie na Oś. Leśnym :) a mieszkasz gdzieś w okolicy? Może umówimy sie kiedyś na spacerek?

cosa, karolq i vii
- macie rację z tym ojcowskim to chore...nasz kraj to potrafi ludziom życie komplikować:wściekła/y: wszytsko jeszcze przed nami więc jestem bogatsza o wasze doświadczenia i rady :)

cosa - widzę, że mamy córeczki o tym samym imieniu :)

Izuniek - moja Gabrysia też ma naczyniaka od urodzenia (na oczu i czole) niby ma zniknąć po roczku - więc na razie czekamy. Współczuje ciężkich nocek - to na pewno ząbki :)

katoryba
- przy zabkowaniu spada odporość naszych maluszków, dlatego tak często pojawia się w tym okresie np. katarek :( trzeba to przeczekać. U nas niezawodne były inhalacje z majeranku :) zdrówka zyczymy :)

beti
- wow pierwszebuciki na koncie, robi sie poważnie - masz już małego mężczyznę :) i tupot małych nóżek po domku :)

Dziewczyny, ale wam zazdroszczę tych wspólnych spacerków :)
 
witajcie =)
biedroneczka z leśnego na zacisze naprawdę rzut beretem, nawet naokoło ;)
katoryba nie no to nie tak że stronię od kolacji, wręcz przeciwnie - jak "przyciśnie" to pora się nie liczy :p ale wtedy akurat był na koncie mega obiad i wieczorem już żołądek się nie domagał =)
siwa W. faktycznie ma fajne wymiary ;)
oleczka przemiana materii pierwsza klasa ;)
beti gratulacje pierwszych bucików, Dawido już taki "dorosły" :*

a my za natchnieniem pewnej forumowej mamy zaczynamy wprowadzać bobomigi =)
 
gogoja buziaki dla synka!! :*

zawalka uszy do góry :) będzie dobrze:*

beti jaki Twój Dawido cudowny ;D

biedroneczka zawsze możesz się dołączyć :)

ahh i zaległy buziak dla Jasia!
 
reklama
Hejo:) Ja po 3 dniach bez pracy dzisiaj nie wiedziałam w co ręce włożyć...makabra jakaś:/ Jak dziki osioł się narobiłam;/

Zawalka i jak tam, chandra przeszła? Dzisiejszy dzień jakoś specjalnie lepszy nie był, ale mam nadzieję, że Twój humorek wręcz przeciwnie:)

Gogoja całuski dla Syneczka proszę przkazać:*
 
Do góry