reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Dla Lili, Jagódki i Zuzi Kordkowej oraz mej synowej buziaki miesięczne!

Marzenka na pocieszenie ci powiem że ostatnio spacery wygladały tak że jasnie pan sobie siedział i ogladał świat-anias potwierdzi :) ja choc nie gotowa na spacerówke musze przejsc bo skubaniec chce siedziec i najlepiej na autobusy patrzec ;)
 
reklama
szczęśliwa-powtarzam Ci to co spacer"musisz dojrzeć do spacerówki";) dzieciaczki są ciekawe i nie chcą już leżeć i w budę patrzeć:)
marzena- Majcia też chce już świat z innej perpektywy oglądać;)

emri- mamosynkowe wyprawy są cudowne a z wiekiem coraz fajniejsze;-)

my dziś się wyłamaliśmy i nie sprzataliśmy,cały dzień poza domem.Nadusia się wyszalała i padła przed 20:) co przechodzę koło sypialni to się śmieję bo chrapie niemiłosiernie;)
katoryba- zazdroszczę choinki;) u nas póki co cyprys ozdobiony na stole króluje :) buziaki dla Bolinka;)
buziaki dla miesięczniaków, gratki dla zęboli;)
 
Ostatnia edycja:
właśnie przeczytałam co robiłam rok temu: zakupiłam Bolciowi jego bombkę, którą dzisiaj wieszałam :) ale fajne wspomnienia :) i pisałam, że mi chyba czop śluzowy odchodzi :) czyli się zaczynało coś dziać ;)
no i vii doczekała się niekołysającego kibelka i firanki w oknie :)
 
siemanko :)
no to uzupełniam listę uścisków:
dla - Lili, Zuzi i Gabrysi :*

emri - fajowa niedziela była ;)
katoryba oj faktycznie zbliża się ten roczek zbliża ;) super że synuś taki grzeczny na swej mszy był =)
szczesliwa jak mały taki ciekawski to trzeba by mu dopomóc z tą spacerówką ;)

a u nas dziś był rodzinny obiad z okazji półrocza =) "niuń" nasza grzeczna była, a rano wojowała na basenie =) teraz na szczęście juz słodko śpi w objęciach morfeusza, to i rodzice zaraz do niej dołączą ;)

dobrej nocy wszystkim =)
 
Emri super dzien wam minol:)

Katoryba o tak z dziecmi czas szybko leci:) no i sprzatac musialam wczoraj bo jak rano choinka stanela to mala tylko przy niej. Juz sama nie moze zostac w pokoju:p
 
hihi bosko tak poczytac co sie myslalo i przezywalo rok temu :)

Katoryba - no wczoraj dopiero rozkminialismy i skladalismy ta spacerowke i dzis bedzie test...ale nie podoba mi sie ;) gondola ladniejsza ;)

szczesliwa - no niestety ja tez nie gotowa do spacerowki ;) szczegolnie ze przy tych wiatrach to wydawalo mi sie ze lepiej jej w gondoli no ale coz... za to widac ze jazda w foteliku jak np jestesmy na zakupach to jest dopiero frajda :) i wyciaganie raczek w strone polek ;)

emri - faktycznie superowy dzien :) oby wiecej takich

a my nie sprzatalismy ;) no ale choinki tez brak bo przez tyle dni to zywa by padla...wiec mamy tylko galazki, ale przez brak sniegu to i tak jakos swiat nie czuje
 
Dzień dobry:)

Piękny dzień się zapowiada słoneczny. W sumię się ciesze, że nie ma śniegu bo nie trzeba się przedzierać z wózkiem:) (szukam dobrych stron:) ) U nas dwie noce z rzędu gorsze młoda budzi się po północy i drze przez jakąś godzine dwie. Ząbki dają czadu. Ale za to rano pozwala nam pospać do 8:) w rozliczeniu ogólnym wychodzi to samo ale:)

Szybkiego sprzątania i aby w końcu można było poczuć że to koniec roku.

Marzena gondola zawsze wydaje się ładniejsza:D niestety nie zawsze my decydujemy kiedy dziecię idze do spacerówki:) Powodzenie z testem spacerowym!
 
reklama
Hej ho,

nocny koszmar dziś był, tylu pobudek to ja nie pamiętam :/ kaszel u L. okropny, flegma totalnie zalega, słychać ją przy każdym oddechu, odkaszlnięcie pomaga na chwileczkę. Mucosolvan w inhalacjach średnio działa, osłuchowo (mam stetoskop :D) też nie jest chyba lepiej, więc u nas załamka. Kontrola jutro, ale ja mam czarne (szpitalne) myśli (niestety bywam prorokiem...)
Nam niedziele minęła zakupowo, najpierw M. wyskoczył po coś dla siebie i mój prezent urodzinowy, potem ja szybko zaliczyłam Meteora i Galerię pod topolami, skusiłam się na sukienkę na święta (a jakże, czerwoną :D) i coś na jutrzejszą Wigilię w pracy. Stwierdziłam jednak, ze w każdym sklepie to samo... Na Focusa czasu brak i chęci też, choć może tam ciekawiej z wyborem... Zakupy prezentowe tylko w myślach, ja nie wiem co to będą za święta :(

Buiozle dla Miesięczniaków z ostatnich dni :-* :-* :-* :-* :-*
 
Do góry