reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

hej hej :)

buziaczki wczorajsze dla Beatki :*:*

Beti normalnie rozbroiła mnie waga tej dziewczynki! i rozumiem czemu nie dopisałaś komentarza :D ha ha ha! nikomu nie życzę takiego dźwigania ;)
i gratki dla Dawcia za zębolka kolejnego :)

izuniek - dużo dużo zdrówka dla Lenki!!! starczy już jej chorowania! wyczerpała limit na rok conajmniej!

ale pustki dziś. ale to dobrze, bo wczoraj nie było mnie i nie mam dużo do nadrabiania :))
byliśmy w odwiedzinach u rodziny i było naprawdę super. w sensie sprawowania się dziecka ;)
spisała się na medal! wczoraj - nie u siebie więc poszła spać o 22.20... ale nie marudziła przy tym więc luzik ;) jazda też ok - dziś wracaliśmy 2,5 h i całą drogę przespała, a w tamtą trochę spała, trochę się bawiła, tylko ostatnie pół godz było narzekanie - da się wytrzymać.
tylko nie mówcie jej że chwaliłam, bo pewnie następna wizyta będzie katastrofą ;)
ale chciałam pocieszyć Marzenkę :) może będzie fajnie a Maja spisze się lepiej niż sobie wyobrażasz? trzymam mocno kciuki żeby tak było :*
I przy okazji comiesięczne buziaczki dla Majeczki :*
 
reklama
Izuniek - zdrowia zdrowia i sily dla ciebie

Kolejnym miesieczniakom calusy :*

Sallis - Majcia dziekuje :) fajnie ze udal wam sie wyjazd, my niestety mamy 3 razy dluzsza podroz ;)

a u nas jakis tak kijowo :( nocka 4-ta z rzedu z przebudzeniem co 1,5h do tego mloda uznala ze drzemka na spacerze jest zupelnie zbedna przez co troche mamy rozwalony plan dnia i nigdy nie wiem kiedy bedzie chciala jesc czy spac :/ no i zielone warzywa sa fuj, brokul i szpinak laduja na brodzie. chyba wyciagniemy dzis spacerowke zeby jakos dalo sie wytrzymac na spacerze...
 
Ostatnia edycja:
Izuniek zdrowiejcie!
Buziole dla miesięczniaków!!

Zniknęłam na pewien czas, ponieważ nagromadziło się sporo problemów.. oby teraz już tylko lepiej było :)
 
sallis faktycznie optymistyczna wiadomosc:) gratki dla Diminisi za dobre sprawowanie:) a jak tam nocki? lepej?

izuniek sily i wytrwalosci!!! biedna Lenka nie moze wyzdrowiec:(

buziaki dla wsztskich dzisiejszych miesieczniakow:)

lece sprzatac:(
 
cześć wszystkim :D
My wczoraj z malą na pogotowiu wyladowalismy. Podejście tej pediatry mnie przerazilo dziecko mi kaszle leci mu z nosa a ona jak je osluchała to podsumowała krotko wszystko w porzadku i jak mama wyzdrowieje to dziecko tez wyzdrowieje.
Proszę podawać Calcium i syrop prawoślazowy i wietrzyć pokójj i nawilżać. Straszne babsko bardziej przejeła się moją zdrowa tarczyca która wydawała jej sie chora niż dzieckiem. Jutro idę do swojego lekarza bo mała mi ciągle kaszle i to jeszcze mocniej niż wczoraj. I jeszcze opierniczyła nas że podaliśmy małej czopek na zbicie goraczki bo jej zdaniem to za male dziecko.

Sorki ze tak o sobie ale jestem załamana tym strasznym kaszlem i katarem

całuski dla miesięczniaków :**
Zdrówka dla chorych
Snu dla niewyspanych
Cierpliwośći dla zestresowanych ... itd :))

Milych przygotowań do świąt to juz za 6 dni :)
 
Hejo:)
Widzę, ze choróbska nie chćą odczepić się od naszego forum:/ Zdrówka dla wszystkich!

Cosa zmień pediatrę jak taka dobita jest:) A Malutka da radę:) Jak obejrzy ją normalny lekarz to na pewno wypisze leki, po których od razu jej minie:) Smaruj jej pod noskiem maścią majerankową no i tyle razu omawiane tu inhalacje tez na pewno by pomogły-z samej soli fizjologicznej póki co. Po inhalacji wydzielina lepiej spływa i dziecku lepiej się oddycha.

Buziaki dla Wszystkich Miesięczniaków:* I gratki dla posiadaczy kolejnych ząbków:)

A u nas fajowy dzień:) To był dzień mamusi i synusia:) J nie ma, bo trafiła mu się przed świętami delegacja:/ Dopiero w środę ma wrócić:/ No ale wracając do tematu to pospaliśmy sobie do 8.30, potem śniadanko (Filo pożarł moje:)), zrobiłam śledziki, ubraliśmy choinkę:) Pojechaliśmy do fokusa po koszulę dla Filipcia, oj jak on wybierał:) Usiadł sobie na podłodze z tymi koszulami i wywalał je poklei na boki, do tyłu, ale miałam ubaw:) Potem wróciliśmy na obiadek i pojechaliśmy do sali zabaw. Kulki są beeee, ale za to tunele i samochodziki to jest to! Filuś zapierdzielał tunelem na kolanach, a ja biegałam to do jednej dziury to do drugiej robić mu a kuku! Ale kilka razy też moja dupcia prześliznęła się w tym tunelu:) Jednak się mieści:) Filo padł po kąpieli, nawet mleczka się nie domagał, ale mamusia oczywiście dała, poprzytulaliśmy się jeszcze i odstawiłam go do jego wyrka:)
 
reklama
Juhu,
Co wszyscy (włącznie ze mną) takie sprzątania dziś niedzielne urządzają? Czyżby nam mamom czasu brakowało? ;P

cosa - no i znowu negatyw dla pogotowia :/ jak najdalej od nich... oby jutro u Waszego pediatry wszystko było ok faktycznie.

:* :* :* dla każdej pannicy miesięcznej :)

Marzena - i jak w spacerówce?

emri - no faktycznie fajna niedziela mami-synkowa :) Filo jak nie facet - taki niezdecydowany na zakupach ;) w jakiej sali zabaw byliście?

U nas też dzisiaj już choina stoi a w zasadzie mini choina bo ma aż 90cm ;) reszta ozdób też już wisi. Lekko świątecznie się zrobiło :) Dzisiaj synuś był bardzo grzeczny (o dziwno) na swojej Mszy rocznicowej. Oj zbliża się ten roczek nieubłaganie...
 
Do góry