reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witajcie:)

Jasiek dziękuje za buziaki:). Właśnie pożera książeczkę z Rossmana.
My też chcemy to krzesełko, co Ma Beti i Szczęsliwa zakupić. Wcześniej chciałam takie, jak Vii - rozkładane na stolik i krzesełko, ale stwierdziłam, że to plastikowe mniej miejsca zajmuje, a później i tak kupimy Jaśkowi stolik i krzesełka, żeby Jaśkowi goście mieli gdzie siedzieć, jak go odwiedzą:)

Vii - ale z Ciebie pomysłowa babka. Bardzo ładne te opaski. Aż szkoda, że Jaś to chłop. A może coś wymyślisz dla niego:)

Marzena - masz już ubranko dla Majci na chrzest? Ja nadal szukam. W Żyrafie nic mi się nie spodobało, ale dla dziewczynek są takie słodziutkie kompleciki...

Madzioszka - a co się z Waszymi drogami porobiło? Zaraz macie rocznicę to chyba się zejdą:)

Muszę lecieć, bo zaraz teściowa przyjeżdża i ruszamy na miacho poszwendać się po sklepach.

Miłego dnia babeczki:)
 
reklama
no ja tez bym zakupila chetnie takie opaski:) ale tak na przyszlosc;) juz nawet mam pierwsza sukienke:) wlasnie anias musze ci kase oddac! czemuz sie nie upominasz?!

fajnie, ze fotelik wam sie spodobal:) ja mam taki z impregnowanego materialu, cos jak wozek. i nawet niezle schodzi brud z tego (marchewka). a tak poza tym mozna to sciagnac i wyprac cale. chyba bo jeszcze tego nie robilam:)

my jutro mamy szczepienie:/ ale jestem pozytywnie nastwaiona bo to juz ostatnie w tym roku:) musimy sie pediatry poradzic bo maly ma mega zatwardzenie, robi takie suche bobki codziennie i nie moze sie porzadnie wys.... biedaczek:( czopek mu dawalam ale zanim sie calkiem rozpuscil to zostal wyautowany:)
 
vii no biore to pod uwage:) i wcale sie nie obraze, chcialabym coreczke ale chlopczyk tez moze byc:) dlatego zostawiam wszystkie rzeczy po D. tak w razie w;) a ty bys pewnie drugie chciala syneczka co? czy moze coreczka w glowie ci zawrocila? :tak:
 
ja chce chlopca, bo dziewczynki jak sa wieksze to lgna do tatusiow :)

zawalka - mamy sukienke od szczesliwej, do tego kupilam rajstopki i sweterek, oby tylko byla znosna pogoda zeby dziecie nie zmarzlo

laski czy do was przychodzila pielegniarka z wizyta patronazowa? bo dzwonili do mnie z przychodni ze jutro przylezie a pierwszy raz slysze o czyms takim
 
vii u nas tez kiepsko z cieplejszymi rzeczami. musze jakis polarek, kurtke, spodnie dresowe, body z dlugim i sweterk zakupic. ale najpierw i tak na kase musze czekac:/

marzena nawet jak bedzie chlodniej to kocykiem w wozku okryjesz i bedzie oki. a co do pielegnmiarki to u mnie byla z zacisza. to taka 5 minutowa wizyta, doslownie zeby odbebnic:) ja pamiatm jak ona sie mnie spytala czy mam jakies problemy no wiec ja sie rozwodze i prosze o rade a ona buedna nie wiedeziala co powiedziec i kazala zapytac poloznej lub lekarki;)
 
Marzena u nas była pielęgniarka tylko że przyszła bez zapowiedzi, była 9 rano i jeszcze spaliśmy, w domu bałagan....ale na następną wizytę już się umówiła.
Beti ja też muszę wybrać się na zakupy bo cieplejszych ciuszków brak, a zapowiada się wczesna jesień

I chyba na jesiennie zakupy dla siebie też musiałabym się wybrać bo nie mieszczę się w większość rzeczy sprzed ciąży a trzeba jakoś wyglądać tym bardziej po powrocie do pracy
 
Ostatnia edycja:
Zakupy się udały. W końcu znalazłam idealna firankę do kuchni w atrakcyjnej cenie:) W Meteorze była wyprzedaż gotowych firan:). Ale jestem zadowolona. Aż mi się zachciało pozawieszać coś na ściany i jutro będę walczyć młotkiem ze ścianą i gwoździami. Ciekawe co z tego będzie i czy czasem nie porobię samych dziur:).
Szukam lokalu na chrzciny. Wiem, że trochę późno, ale ten co miałam upatrzony nie wypalił. Mają olewczy stosunek do klienta. Nie polecam pierogarni "Po Byku". Nie idzie się z nimi normalnie skontaktować.
Byłam w "Tawernie Greckiej" na Sikorsiego, ale tam nie za bardzo odpowiada mi menu i 60 zł od osoby biorą. Liczyłam na mniej:). Macie coś sprawdzonego?

Jaśko zaczął ćwiczyć brzuszki i w leżaczku ciągle się podnosi do siedzenia, tylko szelki mu nie pozwalają na to i się wkurza.

Beti - ja marzę o dziewczynce, ale jeśli będzie znów chłopak to nie będę smutna z tego powodu. Będzie mniejszy problem ze wspólnym mieszkaniem w jednym pokoju:). W końcu dwóch chłopaków lepiej się dogada - chyba:)).
 
Juhu,
Wyszłam z pracy po 18 :/
I jeszcze okres przyszedł i ogólnie do tyłeczka wszystko. Z małym dzisiaj widziałam się ze 2h :( teraz śpi ładnie w swoim nowym wyrku. Piweczko mnie rozluźnia (tym razem litewskie od teścia) i zaraz jakiegoś czipsa zapodam :)

emri - hehe no mówiłam, że Ciechanem pyszotka - jak dla mnie najlepsze piweczko i chyba my też pójdziemy z torbami :/

Beti - Lubuskie też dobre (a piłaś zielone - też smaczne) ale chowa się przed Ciechankiem :)
Biedny Dawidek z tą kupką... jabłuszka mu dawaj dużo, to powinno rozluźnić. Zmówili się z Bolem czy jak? Dziś ani jednej kupy (a zwykle ze 3 są) :/
Ja bym chciała drugą dziewczynkę najbardziej, żeby duży Bolo opiekował się ładnie młodszą siostrą :) ale co ma być to będzie :)

Marzena - kapselka znam a jakże! mają tam śliwkowe w końcu? oooo to muszę się wybrać koniecznie :)
Ostatni dzień lata? a to nie czasem 22.03 przypada?
Ciasteczka z przepisu e_v? czy jakaś nowość? jak to co innego to wrzuć przepis pliz :)
Pielęgniarki u nas nie było ale słyszałam, że chodzą.

marttini - ale Alcia wyskoczyła! rośnie jak na drożdżach, może jej dajesz trochę na deserek co? przyznaj się ;P

e_v - a co Was wygnało do Wrocka? na jakiej ulicy trafiliście na remont? (tam wiecznie coś remontują) hehe przypomniało mi się jak tam mieszkałam i jaką tam miałam fajną pracę...

vii - co to za przygoda z policją?

zawalka - Zielona Jadłodajnia?
 
Beti a próbowałaś herbatki rumiankowej. Pare dni temu Hania miałą takie plastelinowe kupki dałam jej herbatkę pomasowałam brzuszek i wyszła luźniutka kupa:)
 
reklama
katoryba - a tak nas poniosło, A. zrobił sobie dzień wolny od pracy i pojechaliśmy do ikei i odwiedzić znajomych. ale żeby z każdym się zobaczyć to byśmy chyba musieli na tydzień pojechać. tęskni mi się za wrocławiem trochę :-(

vii - oglądam setny raz te opaski i zdecydować się nie mogę. przyjadę na spacer to wybiorę z tych co akurat będziesz miała, ok? bo wizji własnych jakoś nie mam, za grosz we mnie nie ma duszy artystycznej:no:

kiedyś może też "kapsla" odwiedzę, bo mi smaka narobiłyście na te wszystkie smakowe piwka... no ale póki co mogę karmi, też dobre, tylko w głowie nie szumi :-p

a ja drugą też chcę dziewczynkę, jak już najstarszy nie będzie brat to niech będą same dziewczynki :) a co życie przyniesie to się okaże - póki co 1,5 roku przerwy na pewno, a potem zobaczymy.

mam pytanie nie związane z dziećmi - znacie jakąś dobrą krawcową w zielonej?
i jeszcze jedno - gdzie zamawiałyście szafy wnękowe? jest jakaś godna polecenia firma?
 
Do góry