reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Helo,
Losowanko pół na pół zadowalające - układ mieszkania tak, piętro nie - 3cie wypadło :/ będziecie się gramolić trudno ;P
Klucze dostajemy już za 2 tyg!!! Mamy już umówionego pana od płytek ale nie wiem czy nam pozwolą na takie zmiany jakie chcemy wprowadzić. No i już wiem, że nie starczy nam kasy :(

Temat kupowy - Bola zatyka nowe jedzonko, wczoraj - na 3ci dzień po braku kupy dostał czopka glicerynowego i dzisiaj znowu bez kupki :/ Dostał przed chwilą kaszkę, ciekawe czy coś to da więcej w temacie spania.

Beti - jak małemu dawałam tylko mleko to codziennie była kupka, także nie pomogę.

Myszaa - a ja widziałam Cię z dzieciakami za wiaduktem na Batorego, machałam Ci nawet z auta ale nie widziałaś...

zawalka - ta jasne... mini mini a nogi jak u świni ;P a wujek niezły :) wyszedł z założenia, że przecież i tak urodzisz, więc co za różnica kiedy wyśle :)

szczesliwa - to była promocja z grupera, kasy nie odzyskam a tej pani już więcej nie chcę oglądać. Głupia jestem i tyle. Trzeba było iść do mojej fryzjerki i już a nie jakichś rewolucji mi się zachciało. W rezultacie i tak będę musiała pójść do mojej naprawić ten bałagan, wydam więcej kasy i jeszcze włosy będą mi 2 lata odrastać. Porażka :/

emri - tak o spacer chodziło. Spać o tej porze? ale Ci dobrze...

Miłego wieczorku lachony :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Izuniek a to nie kolki męczą Twoją Kruszynkę???

Katoryba cieszę się, że układ Wam pasuje:) Gratuluję własnych 4 ścian:))) A do piętra przyzwyczaicie się, najgorzej bedzie wnieść wszystkie graty, ale wyprowadzać szybko się nie będziecie to co tam:) A Bolo będzie zaraz w super lekkiej parasolce jeździł, więc też pikuś:))) Ale macie fajnie z tym urządzaniem chaty:) Zazdroszczę:) A kasy to nigdy na wszystko nie wystarczy, my do tej pory mamy marne umeblowanie:) Ale co tam, ważne, że swoje:) A tak drzemkę sobie przycięliśmy, jak wychodzę o 9 na dwór, to śpi w wózku, potem już w domu jedzonko i dalej kima.

Mysza ja dopiero od niedawna mam takie udane wyjścia:) Nie myśl sobie, że taki zawsze był:)
 
Emri - ja już nie wiem co to... Na kolki kupiliśmy kropelki, liczymy na cudowną ich moc... Tylko czy kolki mogą i w południe dopaść Maleństwo? Myślę, że to trochę z powodu zmiany w trybie dnia, bo już ciężko jej kimać w domu, nawet nie na każdym spacerze śpi jak kamień... Nie wie czy patrzeć na świat czy spać i się chyba denerwuje... Dziś był bunt z powodu czapeczki, więc była w końcu bez... A my z nią teraz wszędzie się ruszamy i ma wrażenia do strawienia... Zresztą w taką ciepłotę nikomu nie jest dobrze... A może to wszystko na raz i już...
 
katoryba 3 piętro fajne :) ja zrażona do 1 piętra -a ponoć takie super ;) okazuje się, że nie dla wszystkich ;) układ jak fajny to najważniejsze :)oby to było szczęśliwe mieszkanie!!! trzymam kciuki!

a ja z moją córą basen zaliczyłam -co za szaleństwa odchodziły z brzuchem ledwo nadążyłam za swoją sprężynką ;)

izuniek powodzenia z kropelkami!
 
Dzień dobry:)

coś deszczowo się zapowiada, Vii wykrakałaś:p

Piękna przespana noc za nami, mam nadzieję że u Was też tak pozytywnie:D Moja B jeszcze śpi to się muszę poogarniać szybciutko.

Powodzenia dziewczynki, które mają do pozałatwiania swe sprawy.
Martinni trzymam kciuki!
Katoryba idź i bądź stanowcza:)

no i reszcie co ma plany:)

ps. Zawalka w nocha masz za ten wyłączony telefon:D
Miłego i do zobaczenia!
 
I my możemy z czystym sumieniem powiedzieć
DZIEŃ DOBRY (chyba nawet wykrzyczałyśmy to :p)

Bejbe zjadło przed 19, wykąpaliśmy ją, usnęła przed 21 i spała do 4:30! Znów butla i do 7:30 obie spałyśmy, a do teraz sobie rozmawiamy :-) Następne jedzonko za chwilunię.

Szczęśliwa - fajnie tak aktywnie żyć w ciąży :-)
Deszczyku wstrzymaj się!!!
 
hej dziewczyny,

ja dziś jak śnięta ryba :/ wczoraj jakoś tak ten deszcz nastroił mnie na drzemkę, pospałam 1,5 godzinki no a potem pół nocki z głowy :( nie mogłam zasnąć do 2. jednak spanie w ciągu dnia to nie dla mnie. Także dziś w pracy dzień ziewania ;)

Miłego dnia i oby bez deszczu
 
Marzena normalnie podziwiam, że chce Ci się jeszcze pracować! Będziesz pracownicą roku chyba:p Pamiętam, że pod koniec ciąży każda drzemka w dzień odbierała mi godziny nocne, z tym że czasem nie można się powstrzymać przed położeniem. Wypij sobie słaba kawę chociaż słaba to żadna frajda. Wytrwałości do końca pracy dziś weekend sie zacznie:D
 
reklama
No Madzioszka myśl, że dziś piątek była moją motywacją do podniesienia dupki z łóżka ;) a podziwiać nie ma za co ;) ja raczej niewielkich rozmiarów i dobrze się czuję, więc praca mi nie przeszkadza, czasem tylko w złe literki na klawiaturze trafiam jak mała za mocno mnie kopnie ;)
 
Do góry