reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
ej śpiochy :)

kurczę nie wiem czy się cieszyć, czy może już zacząć martwić :/

Hania wczoraj zjadła o 1 w nocy, 10,16,20 i wstała dopiero dzisiaj o 8. Czyli wczoraj jadła 4 razy... gorączki raczej nie ma, jest żywa, ruchliwa i gadatliwa... ale po nocy pampers był prawie suchy :( teraz leży i sobie gada do zabawek... mam nadzieję, że jak nie płacze, nie przelewa się przez ręce to jest ok... tylko skąd ten prawie suchy pampers... tak był może ze 2 razy sik... ja to mam problemy jak nie kupa to siku :p
 
dzień doberek:):)

Vii- a może Hanulka za mało pije? oprócz właściwych posiłków powinna pić więcej - tym bardziej, że takie upały. Wiesz dzieci podobno nie odczuwają tak pragnienia jak my i trzeba im podsuwać picie - niby sygnalizują, ale już wtedy jak i jeść się chce. Na ile to prawda nie wiem, ale jak Bartusia latem urodziłam to pamiętam jak mi ówczesna położna o tym mówiła. Dzieci na piersi trzeba częściej do cyca przystawiać - no i właśnie obserwować czy są mokre pieluszki....

Zgłaszam, że powracam do świata żywych - wózek na chodzie więc i my:):):)
 
dzień dobry!

Ciekawe jaki dzień dziś będzie. Jestem z siebie zadowolona wstałam przed B.:) Co ostatnio jest nie lada sztuką.

Vii suchy pampers nic nie musi oznaczać. Czasem może być fizjologiczny bezmocz, tak mi powiedzieli w szpitalu. Jeśli dziecko moczy 6 pieluszek na dobę znaczy, że jest wszystko ok. Może po prostu taka pogoda i zamiast Hania wysikać to wypociła wodę z organizmu. Poobserwuj ją czy zachowanie sie jej zmieniło i zobaczysz. Pamiętaj też że je rzadziej to i organizm mus się przestawić na inne żywienie i wydalanie. Głowa do Góry!
 
jest normalna... w pieluszce było siusiu, ale mniej niż zwykle... spocona nie była... a pije różnie. Ja jej często daje, ale czasem wypycha butelkę i nie chce, a czasem sporo wypije... nie jest ospała, tylko aktywna... może to przez tą kaszę... w sumie ona teraz na raz pije prawie 180 ml mleka +kleik 1:1, no i na kolację 180ml kaszki, to raczej spore dawki i bardzo kaloryczne może dlatego je znacznie mniej... a w nocy ogólnie chyba się mniej siusia... nawet dorosły tak przecież ma. Skoro już nie wybudziła się na jedzenie to może i mniej nasiusiała... bo w dzień pampersy były takie jak zwykle i kupka też, nawet 2 razy ;)

kurcze dzisiaj ma się pogoda popsuć :( nawet opady zapowiadali... także my chyba zaczniemy się na spacer zbierać...
 
cześć dziewczyny,

jak fajnie, że na Dzień Matki macie już swoje maleństwa :) zazdroszczę wam

jakoś nie mam weny na pisanie więc tylko życzę miłego dnia, oby się nie rozpadało
 
Hej, hej!

My zaliczyłyśmy jedzonka wczoraj o 20, potem 2,6 i 9, ale mi dziś snu brakuje na maksa. Pannica postanowiła strzelić kupę wcześniej niż zwykle i potem zamiast spać była aktywna... Teraz sama nie wie czego chce, trochę przysypia a za chwilę macha kończynami na całego...
Ja muszę dziś na miasto wyjść, więc niech ten przewidywany deszcz poczeka do późnego popołudnia :p
Moja mama dostanie bilet do teatru na "Klimakterium" :-) a ojciec będzie musiał być jej szoferem w dniu przedstawienia hihi

Miłego i POGODNEGO!

Marttini - Daj od Nas buziaka Alicji, to już miesiąc :-)
 
no tak - Alunia ma już miesiąc!!!!!!!!!!!!! matko jak to zleciało!!!!!!!!!!!!
ja jeszcze nie wiem co mamie swojej i teściowej wymyśleć na ten Dzień....może bukiet kwiatów z poczty kwiatowej?????

- jejku...na wspomnienie tego co było miesiąc temu sie popłakałam....kocham te moje dzieciaczki!!!!!!!!!!!!

Paula - spokojnie - zadania Ci powiem na pierwszy rzut oka może i łatwe, ale wcale nie dla poziomu Liceum - poważnie, co niektóre wiedziałam jak i co zrobić bo miałam na studiach, bo były podchwytliwe - z wyjątkami. Gdyby ta Twoja dziewczyna miałą je sama robić, to by miałą grzebania po książkach, internecie itd - i całą noc by jej to pewnie zajęło;/ Uwinęłyśmy się w półtorej godzinki z tymi zadaniami - Alunia spała:) więc luzzzz....ja tam mogę korki dawać, gdy tylko to najmłodsze daje, a starszak z tatusiem - nie ma wtedy problemu, bo jak jestem sama z nimi obojgiem to nie ma mowy na jakieś inne zajęcie - mamusia wtedy tylko dla nich!!!

Sprzątam w domu, robię pranie i chce iść na spacer zaliczyć Leclerka - ktoś będzie w tamtym kierunku????
 
reklama
Witajcie, witajcie:)

Mnie dzisiaj syn obudził:). Tak rzucał się w brzuchu, jakby już się wyprowadzał i takie śmieszne dzwięki z brzucha dochodziły. Aż bałam się podnieść z łóżka, żeby mi wody nie odeszły.

Jak dla mnie, to dzisiejsza pogoda jest super, bo wczoraj cała spuchłam jak bańka.

Ja mamie chcę kupić aparat telefoniczny, bo popsuł jej się stary i nic nie słyszy, jak do niej dzwonię, a na nowy jej teraz nie stać. Ciekawe, czy w Castoramie mają, bo jakoś daleko łazić mi się nie chce.

katoryba - a czy ja pisałam, że matka - polka źle wygląda? Po prostu inny image:) a do tej fryzury to teraz musisz sobie sprawić jakieś ekstra wdzianka, najlepiej jakieś mini;)

madzioszka - już zaczęłaś edukować Beatkę - to dobrze, tylko tak od razu na głęboką wodę ja rzucasz:). Najpierw studia, później przedszkole:)

marttini - wszystkiego najlepszego dla Ali i pomyśleć, że jeszcze niedawno tak się martwiłaś, czy wszystko będzie dobrze.
 
Do góry