reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Nie nie wstałam ;) jak przyjdziecie to będę udawać, że nikogo nie ma w domu, bo boję się tego trota ;) musiałam go niestety upchnąć do pojemnika, bo nie cierpię jak przechodzi zapachem lodówki... a to zniszczyło całą moją ozdobną pracę :( bo wyszedł za duży :( i teraz wygląda jak z horroru :p no ale chyba miał smakować nie wyglądać ;)

Madzioszkaa gratuluję udanej nocy :)

Marzena szczerze podziwiam :) ja poszłam na zwolnienie w 6 tyg ;)

Izuniek super, że Lenka lepiej śpi :) będzie dzisiaj grzeczna, bo wyspana :)

a my spałyśmy od 19 do 5... w między czasie była herbatka... niestety wczoraj Hania w ciągu dnia zjadła 2 razy + kolacja i przypuszczam, że nie starczyło jej na całą noc ;) ale po jedzeniu o 5 poszła dalej spać :)
 
ale pustki tu dzisiaj... wszystkie tematy wyczerpane na spotkaniu czy już weekend rozpoczęty?
 
My dziś bardzo aktywne :)

Vii - dzięki za gościnę i przepyszny tort :-) Narożnik duży, ale wkrótce i na nim miejsca zabraknie hihi

Dopiero teraz spokojnie usiadłam, nareszcie! Oficjalnie wpisano Lenisławę do księgi chrzcin, więc za tydzień wypedzimy diabełka, który ją nakłania do buntów :-) Lokal na przyjęcie jest, pozostały tylko nauki i spowiedź... I ja musze się wyfryzurować i w coś przywdziać... Zapowiada się masakryczny nowy tydzień...
Aaaa.. Młoda dostała już prezent od przyszłej chrzestnej - leżaczek-bujaczek i już odbyła długą rozmowę z zabawkami hihi Jej radość jest wspaniała!!! :-)
 
vii - niestety nie :( a nie dotarłam bo mi się dobrze spało ;) chyba pogoda była sprzyjająca :) nie mogę tylko przeboleć tego torta, którego wszystkie tak zachwalają... mam nadzieję, że to nie był ostatni raz i kiedyś się załapię :))
acha a lekarz powiedział, że jeszcze dobre 10 dni się mała nie urodzi, tak więc mimo, że nie mam powodów, bo przecież nie jest po terminie to jestem zła. ale tak to jest jak sobie wkręciłam że może uda się wcześniej to potem taka informacja rozczarowuje :( na weekend miałam w planie mycie okien w celu przyspieszania akcji, ale niestety zapowiadają brzydką pogodę. więc chyba natura chce mi na wszystkie sposoby pokazać że to jeszcze nie czas...
 
E_v ciekawe skąd on ma tę pewność:>? prorok czy jak? Dzieciaczki wychodzą w najmniej spodziewanym momencie. i wtedy kiedy im pasuje a nie lekarz każe;) No wyjątkiem jest CC ale je też robią albo w terminie albo jak sie coś zaczyna dziać.
 
reklama
e_v mi na ostatniej wizycie też mówił, że jeszcze pochodzę ;) i nie pochodziłam :) będzie co ma być... ja przez 2 tyg stosowałam wszystkie możliwe sposoby przyśpieszenia porodu i nic nie dawały... okien myć nie mogłam, bo był styczeń, ale machałam rekami tak jakbym je myła ;) na tort się pewnie jeszcze załapiesz :)

a my kupiliśmy dzisiaj Hani nową wiekszą wanienkę... taką szerszą kwadratową z oparciem :) zabawy było co niemiara, a ja znowu po jej kąpaniu wyglądałam jakbym sama co najmniej prysznic brała :D
 
Do góry