reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
haha dobre:) lekarz dał czadu:) Ja w poniedziałek miałam wszystko ok (czyli ciemno i głucho, nieporodowo) :D a we wtorek czyli jakieś niecałe 24 godziny później zgładzona i 1 cm rozwarcia. :D Nie ma co na to patrzeć.
 
mi najpierw gadał, że urodzę przed 38 tyg, bo szyjka miękka, krótka... a później po 38 tyg ciągle gadał, że jeszcze spokojnie pochodzę... urodziłam 39+2... nie sugeruj się gadaniem, bo tu sytuacja może się zmienić o 180 st w ciągu godziny, jak nie szybciej ;)
 
Witajcie:)

Pogoda zapowiada się dość ciekawie. Ciekawe jak później.
e_v - ja też myślałam, że Ty już po wszystkim. Żałuj, że Cie nie było na spotkaniu. Tort był rewelacyjny. Jeden z najlepszych, jakie jadłam. Ja mam nadzieję, że dociągnę do 20 maja. Wczoraj przed zaśnięciem P. mi powiedział: "To dziś w nocy rodzimy" i całą noc miałam z głowy - tak się denerwowałam, że to już. Ciągle wydawało mi się, że wody mi odeszły.

Dziś przyjeżdża do nas moja mama na weekend. Może trochę mnie podładuje.

Miłego dnia babuszki:)
 
Dobry dzień :-)

Bejbe po wczorajszej kąpieli odleciała :-) Nawet emocje z całego dnia jej w tym nie przeszkodziły hihi Teraz, po godzinnej aktywności, zasypia w leżaczku (cudowny wynalazek :-) wiem, wiem, większość już to wie hehe ). Wypadałoby posprzątać mieszkanie...się nie chce...

Brzuchatki kochane - nie na darmo mówi się o > akcji porodowej < to się niespodziewanie zaczyna Dziać i już :-) ja obstawiam 39tc+ 5 lub +6 :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ja nie miałam już sił - wpadłam poczytałam i uciekłam się chiloutowac :-D JA w 39d6 teraz małą urodziłam i też myślałam że przenoszę :-D Co pamiętam ze nawet ddawało się odczuć w moich postach :-) E_V zostaw namiary na siebie :-) Co byśmy wiedziały kiedy trzymać kciuki za szybko akcję :-)

A tort zgadzam się pyszny :-D Dokładkę dostałam :-D
Pozdrawiam
 
no i wszystkie poszły spacerować, a ja dopiero się z łóżka podniosłam :/
kolejna z ciężkich nocy za mną. najlepiej mi się śpi od 6-12, a wcześniej wszystko przeszkadza i wkurza.
chciałam Wam powiedzieć, że kochane jesteście. dziękuję za słowa otuchy. złość mi już przeszła :) widzę że większość się rodzi 39+? więc cierpliwie czekam :)) przynajmniej do środy potem może zacznie się stresik :))
 
E_v śpij kiedy tylko masz na to ochotę:) Niestety pod koniec to trochę nerwowo jest. Najczęściej już wyczekujesz kiedy to będzie już. Ja niby mam napisane że poród w 39 no ale jakby zaczekali jeden dzień dłużej bo byłby 40 tydzień. W sumie to mogę powiedzieć że było 38 + 6 na upartego:D
 
reklama
a ja urodzilam 39+4 i mam wpisane 39 tydzien, hmm:)

e_v spij poki mozesz, nie krepuj sie, ze az do 12:) ja dzis tez tak wstalam. zasnelismu z mlodym okolo 9 i dopiero po 3h sie obudzil:)
 
Do góry