reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
co takiego dają w leclerku że wszyscy do niego gnają:>?

Zawalka heh co będę młodą po przedszkolach wozić, tak od razu wyższe niech załapie;)

Paskudna pogoda jestem jakaś potrzaskana, myślicie że jest zimno? Jak tu się ubrać z małą?

Katoryba o której wielka godzina loteryjna: >?
 
...dobra ja już śmigam....Madzia to Ty nie wiesz?????????????? hehehehe

są ciuszki dziecięce w promocji - koszulki, spodenki itd...muszę mojego Bartucha trochę wyposażyć:)no i może sobie coś kupię ekstra??? jutro trzeba się wyszykować!!!!! może jakąś bluzeczkę wyczaję - bo w cyckach się nie dopinam :)i jakoś trzeba to uwydatnić:) ...ps...dla kolegów w pracy :):):):)
 
hej laski,

u nas dzis poszedl rekord bo mlody spal 7h 15min. ale niestety od po 4 wiercil sie i stekal i w sumie to jestem zmeczona. no i problem tez mamy bo Dawidek juz ponad 2 dni kupy nie robil, jest troche marudny i czasem sie prezy i jeczy. nawet uzylam katetera i ku mojemu zdziwieniu nic nie lecialo a kiedys to mnostwo tego bylo. i nie wiem czy to zatwardzenie czy moze upal czy mlody zaczal wiecej pokarmu potrzebowac i wszystko jego organizm pozera. mial ktos tak?

martini wszystkiego naj dla Ali
 
Dziewczyny przed chwilą dostałam kartkę od mężowego wujka z Niemiec z gratulacjami urodzenia dziecka:). Czuję już presję otoczenia. Normalnie stresuję się gorzej, niż przez ślubem.

beti - położna na SR mówiła ostatnio, żeby się nie przejmować, jak kilka dni nie ma kupy. Zmienia mu się układ pokarmowy.
 
zawalka hehehe zaczyna się... pytania czy to już itp a kiedy... wujcio pewnie chciał byc miły z tą kartką i jakoś się wcelować w czas ;) ale końcóweczka ma to do siebie, że budzi ciekawość...

marzena super, ze już myślisz o meblach! ja w lesie....z niektórymi rzeczami....lekka nie wyróba ostatnio... ale pocieszam się, że później będzie chwila wytchnienia...a później znów szaleństwo... ;)

katoryba a ty śmigaj do fryzjerki po swoja kase...bo zrobiła inaczej jak było uzgodnione-wiesz, że nawet fryzura pod prawo podchodzi ? ;) ja pamietam jak w ciazy z córą zrobiłam sobie grzywke i później chodziłam jak słonce w pełni :D szybko ją zapusciłam ale juz nigdy więcej....

i dla miesiecznej Ali gratki!
 
Hejo:)

Zawalka, ale Ty narzekasz:) wujek chciał być miły:)) i pierwszy:) wybacz mu ten falstart:)

Vii nie denerwuj się:) Zobaczysz jak następne noce będą wyglądały. A może nie dodawaj Hani kleiku za każdym razem???

Beti na nierobienie kup nic nie poradzę...Filuś robi ich opór...jak był na samym mleku robił tak koło 4, teraz 2. Ale tak jak Zawalka pisze to nic złego jeszcze nie znaczy. Są różni ludzie przecież i różnie kupy robią:)

Vii jeszcze a propo kup i rozszerzania diety, teraz to są gówna, że hoooo!!!! Wielkie gęste masy kału....fuuuuuu!!!!! Dzisiaj to myślałam, że padne...

Katoryba no pochwal się co tam wylosowałaś:) Dzwoniłaś, ale spałam i nie słyszałam...chyba o spacer chodziło???
 
Hej...

L. daje koncery na maksa... Padam...
Na szybciora załatwiamy chrzciny.. Czy któraś nadal chętna do wypożyczenia beciku? :>

Spokojnej nocy dla Wszystkich!
 
Hej
Ja dziś Lekarzowo :-D Dentysta dla Mikołaja Mała szczepienie a ja sprawdzenie po porodzie :-) Pomijając szczepienie same pozytywy :-) Miki polubił dentystę :-D

Izuniek - napisałam PW :-)

Emri - to dopiero początek dziwnych zapachów :-D Ale spokojnie będą ciekawsze :-D A co do spacerów - fajnie że nie musisz chodzić a Filo śpi :-) Ja z książką musiałam spacerować bo wózek stanął czy tylko telepał i mała budzi się i nerwuje :-(

Katoryba jak tam losowanie ?? Widziałam wasze bloki :-) Jak jechałam do lekarza :-)

Co ja to miałam pisać - nie pamiętam :-D

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry