reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

witam Babolce :))
ale ładny dzionek
ja wciąż cierpię na brak wolnej chwili, cały czas mi się wydaje, że albo karmię albo przewijam albo usypiam hehe
w międzyczasie wpadnie jakaś kanapka czy szybki prysznic lub rozwieszenie prania, na nic więcej nie ma czasu
chyba jeszcze nie opanowałam tego, że przy dziecku trzeba robić pięć rzeczy na raz trzy razy szybciej ;p
pozdrowionka
 
reklama
Dzień dobry, przepraszam że tak się wtrącam do Waszego wątku ale mam do Was drogie kobietki pytanie: gdzie w Zielonej Górze lub okolicach można kupić koła do wózka? W sklepach z wózkami pytać czy są może zupełnie gdzie indziej? Mieszkam w okolicach ale tak dokładnie nie wiem gdzie takie rzeczy w Zielonej mogą być :/ Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję :)
pozdrawiam serdecznie!!
 
Butterfly - koła do wózka to chyba u producenta konkretnego pytaj gdzie mają swoich przedstawicieli i mogliby wysłać na zamówienie, bo sklepu z kołami jako takiego to chyba nigdzie nie ma.

Madzioszka - a co Tobie z tym Igorem? W sumie niezłe imię, można by rozważyć.

kordek- przestawienie się na rytm życia dziecka to prawdziwe wyzwanie. Nie bój jeszcze trochę i będzie lepiej - trening czyni mistrza :)

Jednak pogoda do bani, chciałam wyruszyć na spacer a tu kiszka... wieje i chmury nadciągają...
 
Butterfly Katoryba ma rację z tymi kołami :)

Katoryba no weź nie strasz pogodą, bo mnie dzisiaj znowu czeka wycieczka do księdza :/ i choćby lało to muszę iść :( mi w okno słońce świeci ;)

Kordek no zanim się wdrożysz w nowy system życia to trochę potrwa ;) ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej, trzeba tylko dobrej organizacji czasu :)

moja chusta wreszcie dotarła :) no więc niech ten wiatr już przestanie wiać!

Katoryba Ty nosisz w chuście w taką pogodę ?? nie wywieje mi małej ??
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :-)

Kordek - Norma - my się jeszcze szybko nauczyliśmy jeść posiłki :-) I na zmianę karmić malucha obiadkami :-)

My dziś czekamy na położną :-) A tata idzie naszą małą zarejestrować, a Mikołaja do przedszkola :-)
Ja próbuje się rozdwajać :-D dla mojej dwójki :-D Jazda na maksa bez trzymanki :-D

Pozdrawiam i uciekam ogarnąć moje mieszkanie :-)
 
Butterfly możesz zapytać w Bobasie na Matejki kiedyś jak rozmawiałam to mówili że czasem ściągają od producenta do sklepu. Albo ewentualnie na internecie poszukać ich strony i zapytać u źródła czy by wysłali może maja swój sklep internetowy albo o serwis w pobliżu.

Kordek jeszcze trochę i będziesz mistrzynią w organizacji czasu:) Trzeba wprawy nabrać.

Anias zdaje się, że Ty słońce zamawiałaś... to co ono tak na pół gwizdka?!:-D pokrętło sie zepsuło od radia? :D
 
vii - nie miałam jeszcze okazji chustować we wietrze ale zawsze możesz małej osłonić twarz nawet ręką. Ale ja bum na Twoim miejscu wyprała i wyprasowała najpierw, zawsze to lepiej dla materiału a nie wiadomo czy ta laska w ogóle uprała i wyprasowała kiedykolwiek.

Mysza - a od tego roku nie zgłasza się czasem elektronicznie do przedszkoli? takie info w lubuskiej ostatnio wyczytałam...
 
vii - nie miałam jeszcze okazji chustować we wietrze ale zawsze możesz małej osłonić twarz nawet ręką. Ale ja bum na Twoim miejscu wyprała i wyprasowała najpierw, zawsze to lepiej dla materiału a nie wiadomo czy ta laska w ogóle uprała i wyprasowała kiedykolwiek.

Mysza - a od tego roku nie zgłasza się czasem elektronicznie do przedszkoli? takie info w lubuskiej ostatnio wyczytałam...

Papiery możesz wypełnić elektronicznie ale i tak musisz je do przedszkola zanieść :-)

Takie to elektroniczne wypełnianie działa...
 
reklama
Dziewczyny a a propos przedszkoli...czy któraś z was ma przetestowany jakiś żłobek? Bo ostatnio dowiedziałam się, że jeśli chcę, żeby moje dziecko poszło po macierzyńskim do żłobka to muszę je już teraz zapisać na nowy "rok szkolny". Swoją drogą trochę paranoja zapisywać nienarodzone dziecko :/
 
Do góry