reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Izuniek a ile płacisz za taką wizytkę? Bo mi lekarz polecił, żeby się skonsultowała z jakąś położną laktacyjną odnośnie ćwiczeń na wyciągnięcie brodawki ;)
Hej
Witam się i ja :-)

Marzenko - polecam przyszpitalną :-) Jak leżałam na położniczym widziałam panią Danusię w akcji - od razu zainteresowała się babeczką obok która miała problemy z karmieniem i przez dwa dni rano przychodziła ją wspomagać :-) Plus od razu umówiła sie na wizytę po szpitalu...

Ja od rana podczytuje dopiero teraz znalazłam chwilę by odpisć :-)

Zawalka - Miki szczęśliwy ale już zabaw się nie może doczekać :-) I kiedy mała zacznie raczkować :-) I czemu nie jest większa :-D

No widzę że chustowanie u Was się rozprzestrzenia :-D

Pozdrawiam
 
reklama
hejka, melduję się w tym trochę zwariowanym okresie jaki nam nastał, mainowicie maż ma próby i nie ma go na okrągło, a co za tym idzie ja zzawozę i odbieram Piotrusia z przedszkola, ajeszcze maiałam wizyty u lekarzy, trochę latania, aż w końcu znalazałm chilkę aby zerknać co u Was.

Mysza - tak myślałam o Was ostatnio a Wy już po, gratuluję i witam, a jak poród tym razem? jak maleńka?

jeszcze wszystkiego nie doczytałam, zaraz będe nadrabiać

Emri, Izuniek - mi bardzo pomogła p. Danusia, jeszcze na romingu uczyła nas jak karmić bo okazało sie ze Piotrus slicznie chciał jesć ssał ile wzlezie ale mleka nie ciagnął i tak uczyliśmy sie, chodzac do p. Danusi do poradni laktacyjnej, az gdy miał 8 dni załapał i poszło już z górki :) uczyliśmy się tak, ze podawałm Piotrusiowi swoje mleko odciagniete przez cewnik przytrzepiony do palca, trochę było zabawy, ale wyszło na dobre.

Na temat chysty też już się zaczęłam zastanawiać,a le przy Piotrusiu nie korzystała i jestem zielonaw tym temacie, muszę nadrobić

Acha, chciałam Wam napisać ze po ostatnije wizyzcie u gina tj wczoraj dowiedzieliśmy się że u nas w brzuszku siedzi dziewczynka!!! jak to lekarz określił no nie na 100% ale wszystko na to wskazuje, no cóż zobaczymy na drugim usg, póki co tego się trzymamy :)

pozdrowionka
 
Witam się i ja:)

Vii ja ubieram podobnie jak Katoryba, tylko na to kocyk.

Katoryba czytałam, że te filtry to rzeczywiście od 6m można wyższe stosować. Ty specjalistka od naklejek;) gdzie tu najbliżej można nabyć jakieś cudawianki?

Pluszaczek nam p. Danusia też pomogła jeszcze w szpitalu:) A czym Twój maż się zajmuje? Próby...brzmi jak muzyk albo aktor:)))

Izuniek faktycznie Śpiąca Królewna:)Oby tylko ładnie już przybierała!
 
Izuniek gratuluje braku kikuta, ja nie wiem młodsza o mojej a we wszystkim pierwsza:D nawet u pediatry...:D

Mysza no nie mogę Twoja już ma tydzień zaraz, a dopiero co rodziłaś:D
 
vii, emri - no ja też kocyk cały czas mam w wózku

emri - to czym bedziesz smarować? Bambinem?
Naklejki można kupić w sklepie za 5zł koło pasmanterii na Rynku albo w empiku

pluszaczek - ja też się zastanawiałam nad muzykiem albo aktorem ;)
 
Ja też miałam przyjemność poznać i poradzić się p. Danusi, ale w szpitalu nie było aż takiego problemu, bo przybierała ładnie.
Teraz jednak jestem już doedukowana! Ostro zabieram się do walki o wagę Lenki, mężuś musi mnie wspomóc :-)
Dostałam polecenia do wykonania. Zaczęliśmy od próby złapania moczu do badania, tak na wszelki wypadek przeanalizujemy. Zmieniliśmy też rodzaj mieszanki, a ja muszę 4x dziennie pracować laktatorem, minimum przez tydzień, żeby rozhulać laktację (a przynajmniej próbować)... Po wyjściu mądrej pani pojawił się jednak pytajnik... Może wy mi pomożecie: mam karmić 6x mieszanką, o godz. 9, 12, 15, 18, 21, 24... a co z pozostałymi 9 godzinami nocno-porannymi? :/ o 3 i 6 mam sie budzić i cyca dawać dla zmyły??
Waga na dziś wyszła 2880g (lepiej!), porównamy jutro z pomiarem na wadze p.Krysi...

Pluszaczek - dziewczynki są fajne ;-) i królują na forum hihihi
Madzioszkaa - a widzisz, tak jakoś nam spieszno we wszystkim :p
 
reklama
Izuniek - oj pojęcia nie mam o co kaman... Czyli cyca nie masz jej podawać żeby ssała, tylko samym laktatorem? Czy mieszanka to modyfikowane czy mieszane z Twoim? A masz tel do tej pani? Najlepiej chyba u źródła spytać.
 
Do góry