reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
ja nie kumam tego rozpisu:) Chyba zmęczona jestem za bardzo;)

Moja mała dziś płacze odstawiała sama nie wiedziała dlaczego padam na twarz dosłownie.

Teściowie byli posiedzieli i poszli może od natłoku ludzi była taka bo ja targali co zaś. Bo ja myślałam ze to będą sami dziadki a sie okazało że jeszcze 2 ciotki wparowały dla małej 5 dorosłych osób coś od niej chcących to ewidentnie za dużo. Musze chyba embargo założyć na ilość interesantów.


Zdaje się że posiadam taką biała falbaniastą poszewkę na poduchę o ile ją mam to służę wypożyczeniem po cóż kupować;
 
wstawać śpiochy :)

jak zawsze weekend to pusto... ja od rana latam i sprzątam, bo teściowie przyjadą, a teściowa w domu co chwile lata ze ścierką i sprząta to później powie, że my to brudasy ;)

oficjalnie przeszliśmy już na pampki 2 :) najwyższa pora po prawie 2,5 miesiąca ;)

Madzioszkaa oj zaraz tam leniwa ;) bliżej oddać będzie ;) a do Ciebie i tak muszę się przejść z tymi pieluszkami :)

miłego dnia Babole:) (hmm a babole to nie czasem kile z nosa ?? :D)
 
Witam się i ja :-)

Dziś jak widać jedynie werandowanie mam w planach :-D Powoli zaczynam odzyskiwać siły :-) Mała śpi :-) Dziewczyny tak czekałam na ten dzień że będę bez brzucha :-D Już nie mogę uwierzyć że to dopiero tydzień minął :-)

Izuniek pisz jak Ci idzie z karmieniem :-) U nas póki co jak z pierwszym bezproblemowo :-) Pomijając że znów co 1,5,2 h mam 30 minutową sesję :-)

I tak babole to gilki z noska :-)

U mnie jak coś jest do pożyczenia bet :-) Taka prostokątna poduszka zapinana na zamek :-) Łatwo się ją do wózka wkłada :-)

Emri - my mieliśmy wykład dla rodziców dzieci chrzczonych :-) Nie pamiętam co tam opowiadali :-)

AniaS - pisz jak tam przygotowania do Komunii :-)

Katoryba - ja jeszcze polecam IKEA :-) Mamy od nich kilka mebli, nie narzekam na nie :-)


AAAAA zauważyłam że pomiędzy moimi dziećmi jest 3 lata i 3 tygodnie różnicy:-D w szoku jestem że tak sobie dzieciaczki daty wybrały :-)

Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry:)

Jak zwykle wywiało weekendowo. To dobrze, bo jeszcze ktoś pomyśli, że po uzależniałyśmy się od BB i od siebie:-) Co oczywiście nie jest prawdą;-)

Ja mam dziś ewidentnie gorszy dzień, jeszcze siedzę w piżamie i w łóżku i mam w nosie wszystko. Dobrze, że mała pięknie śpi;)
Chyba mnie coś rozkłada albo nie wiem zmęczenie jakieś wylazło bo zrobiło mi sie chamskie zimno na ustach. eh uroki będę musiała się izolować od małej żeby nie załapała odemnie.

Vii faktycznie na kozy z nosa mówią babole. Mi tam bez różnicy chyba, że zrobie się glutowata i zielona przez to:-D

Oby pogoda się poprawiła, niby miało być 20 stopnie ja sie pytam jakich?!

Miłego lalunie.
 
Do góry