reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

a my właśnie wróciłyśmy ze spaceru :)

pierwszego w chuście :) użyczonej przez Katorybe :) i pomijając fakt, że ludzie patrzyli na nas jakbyśmy były z kosmosu to super sprawa :) Hania sobie spała a ja nie zastanawiałam się którędy ominąć schody (tak jak to jest kiedy idę z wózkiem), a po powrocie do domu Hania szcześliwa leży w leżaczku i sobie gada, a nie krzyczy jak zwykle chwilę po powrocie, także mam czas żeby zjeść i zrobić obiad :) rewelacja :) i dzisiaj namierzamy chustę dla siebie :)

Madzioszkaa jak tam po wizycie położnej ??
 
reklama
ja dzis zaliczylam krotki spacerek bo jestem zmeczona. Dawidek kilka razy sie w nocy budzil i jak na zlosc dzis w dzien spal godzine na spacerze i w domu seriami po 5 minut i budzil sie jak wypadal mu smoczek:( vii a ty gdzie kupilas te tommee tippee???? musze jutro ich sprobowac. takze wczoraj dal pokaz bycia aniolkiem a dzis diabel wcielony:)
 
Witam się

Dziś jak widac znów tu jestem :-D Jeden dzień do terminu :-D A ta moja uparciucha nie wychodzi :-D Wiem, wiem :-D Monotematyczna jestem :-) Już wolę wasze dyskusje o kupie :-D To kto teraz :-D Martini :-D Ja chyba jeszcze Ciebie przechodzę w tej ciąży :-D

Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny,
dopiero 8:30 a mi już się chce spać :p Dobrze, że dziś piątek i dwa dni odpoczynku od pracy. Szkoda tylko, że pogoda się psuje. No ale weekend szykuje się pod znakiem załatwiania zaległych spraw i ogólnej bieganiny. Choć czeka mnie też zaległa randka z mężem ;) w walentynki zawsze chodzimy na jakąś kolację a w tym roku był w szpitalu, więc idziemy dopiero teraz. Ciekawe tylko czy sukienka kupiona w styczniu się dopnie ;)

Miłego dnia babole
 
Beti ja kupiłam w dużej hurtowni pod żarami.. ale widziałam je też w Dariuszu w przylepie i w Dzidziusiu na deptaku. Są pakowane po 2 w pudełeczku...

Myyszaaa faktycznie musisz mieć 5 gwiazdek w tym swoim brzuszkowym hotelu :) ale Elizka w końcu musi wyjść, jak nie sama to ją pogonią ;)

powiedzcie, że nie będzie padać ?? :/

oo Marzena :) to widzę mąż już chyba w całkiem dobrej formie jak się na kolację wybieracie ??:) a Ty sukienką się nie martw, bo dla mnie dalej nie pojęte jak w tym maleńkim brzuszku mieścisz 0,5kg bobaska :) także sukienka powinna się dopiąć :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam w domu sab simplex 3/4 buteleczki. Stoi w lodówce. Chętnie go odstąpię np za paczkę pieluch dada ;-). SS mogę podrzucić na terenie ZG. Zainteresowanych proszę o maila lub wiad na gg: 1761260. Pozdrawiam.
 
No wraca do siebie :) już nawet w tym tyg poszedł do pracy, więc jest coraz lepiej. A moja mała to te 0,5 kg to miała 3 tyg temu na wizycie ;) w śr mam następna i według mojego gina powinna mieć ok 0,9 więc zobaczymy.

A swoją drogą to mój mąż wczoraj pękał ze śmiechu, bo jak co wieczór przyglądał się jak brzuch faluje i w pewnym momencie mała zaczęła ćwiczyć pajacyki bo na raz z 4 stron kończyny było widać ;)
 
reklama
Heloł,
Co z tą pogodą? Lepiej niech nie pada, bo muszę na miacho wyruszyć :/ mały obesraniec zużywa pakę 44 pieluch w niecały tydzień...

Mysza
- mnie się coś wydaje, że przenosisz o tydzień ;P a pamiętacie, że jak nie było wiadomo co tam u Myszy siedzi Myszowatego to obstawiałyśmy, że będzie ksiądz? ;)

Marzena - miłego randkowania :)
 
Do góry