reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

dzień dobry śliczne kobietki:)
witamy się z rańca, chłopcy jak codzień oddelegowani do szkoły i pracy, my sobie teraz leniu****emy. Naducha rozmawia z zabawkami a ja piję Inkę z mleczkiem i nadrabiam zaległości na bb;) mam ostatnio trochę więcej na glowie/ pojawiły się problemy w rodzinie i dumamy jak to wszystko ogarnąć/ więc nie udzielam się na forum.

Fajnie było się wczoraj z Wami spotkać :)

miłego dnia tym rozpakowanym i tym w dwupaku:-)
 
reklama
dzień dobry śliczne kobietki:)
witamy się z rańca, chłopcy jak codzień oddelegowani do szkoły i pracy, my sobie teraz leniu****emy. Naducha rozmawia z zabawkami a ja piję Inkę z mleczkiem i nadrabiam zaległości na bb;) mam ostatnio trochę więcej na glowie/ pojawiły się problemy w rodzinie i dumamy jak to wszystko ogarnąć/ więc nie udzielam się na forum.

Fajnie było się wczoraj z Wami spotkać :)

miłego dnia tym rozpakowanym i tym w dwupaku:-)

Hej to znów ja :-) Jeszcze dwa dni :-D A moja córa dalej nie ma chęci wyjścia :-D Za dobrze jej chyba :-D

Pozdrawiam :-)
 
witam się i ja :)

Myyszaaa masz jeszcze dwa dni do terminu, a jak nie to może faktycznie Elizka chce myć kwietniowym dzidziusiem :)

Anias no niestety w tym życiu tak to już jest, że ciągle pojawiają się problemy :/ mam nadzieję, że szybko sobie z nimi poradzicie :)

no Anulka Ty zdecydowanie przy tak niskim przyroście wagi musisz wybudzać Małą do karmienia, powinna jeść regularnie...

obawiam się Pluszaczek, że póki co nie ma nikogo z Twoich okolic...

miłego dnia Wam życzę :)
 
Heloł :)
Tatusiowy spacer z rańca nie wyszedł, bo mały nas w konia robił - pobudka o 5, cyc, spanie 5min w łóżeczku, gadanie 10min, wnerw, cyc na spacer, kimanie przy cycu, spanie na łóżku koło mamy, wnerw jak nie ma cyca obok i w rezultacie tata już nie miał czasu na spacer. A teraz zabawia się z babcią i kolorową gąsienicą :)
Ależ piękna pogoda :) mam nadzieję, że cieplej niż wczoraj.
Miłego dzionka :)
 
Witam się w kolejny piękny dzień:)

Dziś jest dodatkowo piękny dzień, bo dziś podglądać będziemy naszego Johnego:). Może tym razem pokaże nam swe oblicze, a nie tylko klejnoty:).
Wczoraj w Focusie mąż oddał kurtkę do szatni i nie zauważył, że jest ona czynna do 21.00. Poszliśmy do kina i seans skończył się o 21.30. Oczywiście w szatni było już pusto. Poszedł ją dziś odebrać i musiał 12 zł zapłacić. Może to wszystko ma coś wspólnego z tym, że dostał numerek 13:).

Chustę już odebrałam z poczty. Jest piękna. Widać, że precyzyjna robota, a nie taśmówka. Nawet mój mąż powiedział, że będzie w niej łaził na spacery. Dodatkowo ma worek z tego samego materiału na sznurkach, w którym można przenieść pieluchę itp.

mysza - współczuję Ci z tym Twoim brzuszkiem. Nadźwigasz się biedna. Miejmy nadzieję, że wkrótce Elizka się zdecyduje pokazać na tym świecie.

Muszę znów kupić zapas mleczka w tubce:)

Miłego dnia babeczki:)
 
dzień dobry:-)

My już wstane i ogarnięte, mama ma znów czkawkę;/ ja nie wiem co ona tak czka. znacie jakiś sposób dobry? Mam dziś położną boje się:zawstydzona/y::-( pewnie będzie niemiła i sie wyżyje. eh.

wczoraj byłam zdjąć szwy po cc, kazali mi zwolnić tempo, ciekawe jak:-) zalecenie leżeć i wietrzyć bliznę, haha nie umiem leżeć teraz czuje się jak w najlepszych czasach i leżeć fuj.

co do problemów to już tak jakoś głupio jest że jak się tu poprawi to tam popsuje. zgroza.

Mysza ja Cie nie poganiam aleś ostatnia została;p:)

miłego słonecznego, może i ja się niedługo wybiorę na spacerek.
 
pogoda super, więć trzeba się wybrać na spacerek

muszę poszukać gryzaka dla maluszka siostry, bardzo mu dokucza ząbkowanie, pamietam że u nas sprawdził sie taki jeden, zobaczymy może i im pomoże

no chyba faktycznie póki co nie ma nikogo z moich okolic, no coż, poczekamy zobaczymy :)

miłego dnia babeczki
 
Madzioszkaa Hania też ma często czkawkę... to może być uwaga uwaga z zimna (?), z nerwów (taki maluch ma niedojrzały układ nerwowy) albo z nałykania się powietrza... ogólnie u nas pomaga przykrycie kocykiem, przytulenie i podanie herbatki lub wody, a czasem po prostu przeczekanie ;)
 
reklama
Do góry