reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Właśnie Beti pochwaliłabyś się trochę foteczkami:D
Chciałam zauważyć, że przede mną jest jeszcze kordek, jakoś nie zamierzam wyskakiwać przed szereg:-D No może delikatnie ale jak coś to nie specjalnie:D
Co do przepowiadających skurczów może z jeden się zdarzył ale słaby na razie. Jeszcze jest czas tyle ze pachwiny i kość łonowa znów boli co utrudnia spanie.

Chyba, że za przepowiadające można wziąć ogromną ochotę na chałkę:D od soboty za mną chodzi taka duża pyszna z lukrem:D Mniam:-D Oj pokulam się do piekarni zaraz:-D
 
witam
się i ja :-)

czytam ale słonko tak ślicznie świeci :-D że jedynie spać mi się chce :-) Zaraz z misiakiem na spacerek wybywamy :-D Po dwóch dniach odpoczynku - czuje że mogę się ruszyć :-d
 
Beti samopoczucie u mnie ok, tylko zaczynam puchnąć troszkę, a dziś miałam chyba pierwszy skurcz całego brzucha, bo wcześniej to tylko sam dół, no jak Ty już się rozpakujesz to będę w gotowości :))) a jak Ty sobie sama sprawdziłaś tą szyjkę?? :-)
Madzioszkaa a Ty dokładnie na którego marca?
Idę z pieskiem połazikować bo tak ładnie, że grzech w domu siedzieć :)
pozdrowionka Dziewczyny


Madzioszkaa poszukałam na forum i wiem, że masz na 23.03, ale coś mi się wydaje, że któraś Mama pisała, że ma na 17marca?
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry, jetem tu nowa i jesli pozwolicie chcialabym sie do Was przylaczyc. Termin porodu mam na lipiec ale najprawdopodobniej bede miala w czerwcu cc.
 
Też mi się wydawało, że ktoś był na 17 marca... Może jakaś kobitka nie wciagnęła się w forumowanie.
Bynajmniej u nas na SR były dwie pary z terminem na 10 marca, jedna tak jak my (25.03) i ostatnia na 30.03. A kto wie ile brzuchatek turla się po Zielonej i przeżywa ostatnie "zapakowane" tygodnie ;-)

Cześć eMKa80 :-)
 
kordek wlozylam sobie palucha najglebiej jak sie dalo:) i wyczuwam otwor ale jest zamkniety:) trzeba sie troche nagimnastykowac i przybrac odpowiednia pozycje ale daje rade :-D
 
reklama
Do góry