reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

I my spóźnione, ale szczere życzenia dla syncia Szczęśliwej:). Żyj nam zdrowo i szalej z siostrą, jak do tej pory:) Tort mama przygotowała Ci przepiękny - tylko pozazdrościć takich umiejętności:)

Sallis - zauważyłam Twoją nieobecność, ale myślałam, że odpoczywasz od nas:). A jak Domi na weselu szalała?

Yvonne - zęby rosną jak grzyby po deszcze u Was:). Jak ja dawno ciasta nie piekłam. Chyba trzeba będzie coś wymyślić, bo jakoś mi chęci narobiłaś:)

Outstanding - nie martw się - nasz Bolcio dopiero po roczku zaząbkował i teraz ma piękny zębaty uśmiech:) Pewnie wyjdą jej wszystkie na raz.

U nas normalnie jak w lasach równikowych - ulewa, upał, ulewa, upał:)

Wczoraj kupiliśmy Jasiowi sandały (wcześniej nie były potrzebne, bo nie chodził) i chyba za duże wzięłam i teraz nie wiem, czy iść wymienić na mniejsze (które były na styk). Jakoś tak te numery dużo się różnią od siebie. Muszę się kogoś poradzić, bo mój mąż jest zdania, że lepiej za duże, niż w sam raz, a ja jak zwykle za dużo analizuję.

Pozdrawiam Was wszystkie:)
 
reklama
Hej ho,

co za przedpołudnie :p zdążyłyśmy się tylko pohuśtać... Potem bieg z wózkiem do domu :) dziecię nieszczęśliwe, że baby z piachu nie zrobiło :/
Mnie już dobijają przerywane noce na jedzenie. Sama mam ostatnio problem, żeby się ułożyć w łóżku i spokojnie zasnąć. Lena za to urządza sobie pogaduchy w nocy, ściąga rzeczy z krzeszła przy łóżeczku. Ostatnio o 3 w nocy podała mi moją bluzkę, żebym się już ubierała :p Po mleku też nie może od razu zasnąć, aż w końcu włącza sobie pozytywkę i obie odlatujemy przy muzyce... Wczoraj przed kąpielą podałam jej słoiczkową kaszkę z biszkoptami (chciałam spróbować zastapić nią mleko pokąpielowe), zjadła 3/4, potem tradycyjnie zawołała o butlę i wypiła 150ml. Myślałam, że się nasyciła na dłużej, ale d**a, o 1 znów jadła... Wysiadam!
Niech ktoś rzuci pomysł na piątkowy obiad, bezmięsny! :)

Zawalka - jeśli mniejszy rozmiar był na styk, to nie warto zamieniać butów. Niech Jaśko pochodzi w domu w tych, co kupiliście, jeśli sie nie przewraca, potyka itp. to są OK ;)
Sallis - dziś właśnie miałam pytać, gdzie się podziewacie! :) Dobrze, że wróciliście ;)
Yvonne szał zębowy hihi, ale przynajmniej po kolei rosną hihi Gratki za kolejnego!
 
Cześć ;)
Zawalka myślę, że lepiej te większe bo nóżka rośnie :) mój mi ostatnio już zabronił kupowania butów dla Noemi bo jak robiłam porządki w ciuszkach i butach to sporą kolekcje naliczyłam 30 par! Ale co ja mam zrobić jak ja mam chorobliwą manie kupowania ciuszków i bucików dla niej;(
 
Raczej normalnie chodzi w tych butach, ale wchodzi mi luźno jeden palec za piętą. Jak szybko rośnie stópka? Może we wrześniu jeszcze będzie ciepło i nadal te sandały posłużą.

Izuniek - wiem, co przeżywasz, bo jeszcze do niedawna Jachu też się często budził w nocy. Teraz na szczęście tylko raz lub dwa. Cyca dostaje i dalej w kimę. A może dodaj trochę kaszki do tego mleka wieczornego. My dajemy do wieczornej porcji mleka kaszkę 5 zbóż z lipą, ale konsystencja jest taka do wypicia przez słomkę i jakoś to skutkuje.

Beti - pisałaś kiedyś o kredkach dla Dawidka. Kupiłaś jakieś? Ja wczoraj w Smyku kupiłam kredki świecowe z Crayola dla dzieci powyżej 12m ż. i Jaśko zachwycony. Trochę podłogę już porysował, ale większość bochomazów zostaje na kartkach:)Największa radocha jest z układania kredek w pudełeczku.
 
sallis - wtedoto...ze niby nie pisalam do ciebie pare dni temu czy zyjecie :p

zawalka - to jasiu zaczal chodzic sam? super :)

ja jakas wykonczona i rozdrazniona...chyba za duzo ludzi w domu, albo sama nie wiem co
 
u nas kredki służą tylko do rozrzucania, malowanie rajcujeprzez sekund pięć!
no i wszystkie są złamane przynajmniejna pół ;)) noale ważne że dziecko szczęśliwe ;)
zawalkanie wymieniaj sandałków, nie warto chyba. ja też kupiłam za duże, a teraz już są w sam raz i do września marne szanse żeby starczyły.
izuniek - obiad bez mięsa to może spagetti z czymś - tuńczykiem albo pomidor+czornek+ser lazur albo cukinia. albo naleśniki ze szpinakiem i serem feta - a jak zalejesz to sosem beszamelowym i wsadzisz do piekarnika to już wogóle będzie mega pyszne i treściwe :) nawet chłop się naje ;))
ostatnio kilka nowych przepisów wypróbowałam i muszę wam podrzucić jak znajdę chwilę, bo w miarę szybko się robi a jest smacznie i zawsze to coś innego niż standard ;)
ostatnio mam problem co na sniadanie robić. mam wrażenie że jemy w kółko to samo :/ na szczęście mamy ogórkii pomidory własne więc znacznie poprawiają smak kanapek :)

pewnie jak to napiszę to będę jutro przeklinać bo zapeszę, no ale muszę :) Dominika przesypia całe noce :D:D:D od wyjazdu w gości jej się zmieniło - tam miała sama pokój i jak zasypiała o 22 tak się budziła o 6, cyc i do 8 spanko :) na szczęście jej to zostało po powrocie do domu :) ja mam nadzieję, że na stałe :)
dobra koniec tych przechwalanek ;)
buziaki

e: marzenka nie wredototylko musiałam sprawdzić czujność reszty ;)) czy warto się na forum udzielać :pP no ale warto :) tęskniłam strasznie ;)))
 
wieczorem wam napisze jak bylo nad morzem a dzialo sie oj dzialo;)

mamusianoesi wow 30 par:) niezla kolekcja

zawalka ja w maju kupilam o numer wieksze sandalki i teraz sa dobre i na pewno do konca wakacji starcza. tezmialam obawy ale w koncu stanelo na wiekszych. a kredki tez chcialam crayoli ale bylam chyba w 3 papierniczych i nie mieli wiec kupilam takie zwykle ale grube.

sallis super, ze Domi lepiej spi. ja ci kiedyz mowilam, ze ona moze byc taki typ co to lubi cisze, spokoj i swoj pokoj;)
 
reklama
hej

Buziak spóźniony dla roczniaczka Szcześliwej ;)

zawalka jak normalnie chodzi to zostaw na pewno nóżka troszkę urośnie ;)

salis jak ci zazdroszcze tych przespanych nocy ;))

izuniek u nas ta sama bajka;/ a jaki jest krzyk przed nocnym spaniem, wstaje, krzyczy kopie w szczebelki mimo że pięć minut wcześniej pokładł się na ziemi że chce spać... czasami nie rozumiem mego dziecka ;)

szczesliwa, salis miałam się pytać jaki macie model Hamax tego fotelika na rower? Gdzie kupowałyście ?

Ja dzisiaj przeżyłam horror! Auto odmówiło posłuszeństwa za Polkowicami ale jakoś dojechałam do Nowej Soli ... sama z dzieckiem na szczęście śpiącym z tyłu. Tak się bałam że jak tata przyjechał po mnie do Nowej Soli to się z nerwów poryczałam. Najgorsze jest to że z auta chyba już nic nie będzie naprawa wyniesie tyle że nie ma co już inwestować ;/ Kurcze a mieliśmy jutro ważną wizytę u lekarza w Poznaniu a najgorsze że przychodnia otwarta jest tylko raz w miesiącu;/ I miałam jeszcze jedną ważną misję ;/
z weselszych rzeczy to Błażej zaczyna chodzić już za jedną rączkę, chwilkę stoi sam, robi kilka kroczków od osoby do osoby ;)) zaczął ładnie siadać sam i podnosić się z kucków. Jest też ciemna strona mocy: na przebieraku nie da się go ubrać, przebrać, i trzeba mieć oczy dookoła głowy bo cały czas coś broi.
Buziak ;)
 
Do góry