reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

out gratulacje publikacji listu! i zdrowia wam!
gogja hamax na pewno nie sleepy bo jakos nie widze spiacego dziecka na foteliku kiedys widziałm takie i makabra jak dla mnie....a jakie niebezpieczne wrrrr sprawdze ci model bo nie pamietam- kupowałam nowy na allegro bo taniej
zawalka dziekuje-bardzo sie starałam dla mego chłopczyka :)
salis zazdraszczam przespanych nocy! u mnie to dalej budzenie sie -za to zębów coraz wiecej wiec je obstawiam za budziki nocne hehehe
yvone najlepszego na pierwsze imieninki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
gogoja my mamy ten Air Cover - Hamax News - Hamax
i teraz wziełąbym z funkcją sen, bo domi może być super wyspana a wsiada do fotelika 5 minut i już jej główka leci :/ a tak z lekkim odchyleniem to by miała głowę opartą do tyłu i by nie latała. a kupowałam na kazimierza wielkiego w zg w sklepie sogest, pewnie ten sam model na allegro byłby tańszy, ale mąż woli stacjonarne sklepy, nawet kosztem przepłacenia.
 
vii - wspolczuje :( ale na pewno nic sie jej nie stalo. w sumie jak dziecko czolkiem uderzy to chyba nie jest w stanie sobie nic zrobic oprocz guza. ale panike rozumiem, sama tak mam ;)

kurcze reszty jako nie spamietalam bo potwornie mnie glowa boli :/ co to za lato za oknem :/ dzis czeka mnie walka z tortem i juz poczatek gotowania na jutro ;)

aaa sie pochwalimy ze tym razem nam udalo sie zajac 2 miejsce w konkursie ;) Konkurs - "małe gryzonie":) - BabyBoom
 
hej :)

tak do tematu
mamusianoesi z tego co ja się orientuję to szczepienie roczkowe lepiej jest przesuwać na 14 mc a nie robić w 12 mcu. W przychodni Zacisze gdzie należymy tez mi to babeczka zaleciła i my mamy szczepienie w sierpniu, na 14ty mc. Obecnie szczepią albo priorixem albo MMR II generacji (inną niz zwykły MMR) zależy co im Sanepid da.
out no to suuuuper :) ty mistrzynio :) ja jeszcze około tydzień będę u rodziców, zapraszamy Majcię i ciebie na popołudniowe zabawy w piaskownicy ;) jak cos to się odzywaj :)
szczesliwa wielkie uściski dla roczniaka synusia ode mnie i Małek :* :*
oleczka buźka dla małej mulatki, stęskniłam się za Wami :/ ale niebawem będę cały czas na miejscu ;)
yvonne_G gratki za ząbki :)
marzenka dużo energiiii ślęęęęęęęęęęęęe :)
vii współczuje przeżycia :/

u nas hmmm dużo zmian się szykuje......
a Maleńka daje radę, z podziwem na nią patrzę ile ona w ciągu dnia drepta sobie na tych nóżkach, wchodzi sama na ławkę, na leżak, na łóżko, z uporem maniaka po schodach chce chodzić... ile te małe nóżki się nadreptają.... i tak całe życie teraz :)
aha, mamy kolejnego ząbka, muszę suwaczek zmienić :)
no i wzięłam się za szycie jej pieluszek formowanych i majteczek, niech sobie w tym bryka w taką pogodę, mama co nie wyłapie na nocniku to wypierze ;)
pozdrawiam
 
Witam się ;)

Vii współczuje ostatnio Noemi tez na czole guza nabiła bo schodziła z łóżka i jakoś jej sie przekręciło dziwnie. Też panikowałam więc to znam ;)
Marzenka udanje imprezki roczkowej życzę ;)
Nnita a nie słyszałam o tym mi kazali odrazu jak najszybciej po roczku na szczepieie przyjechac mu nalezymy do przychodni Sanus na Wyszyńskiego a c do MMr to jestem już tak uprzedzona chyba, że co by mi nie mówili o generacji nowszej to i tak się nie zgodzę jak to vii stwierdziła moje dziecko też ma matkę histeryczkę ;)

Noesia zaczęła stawiać pierwsze kroczki wczoraj jeden a dzisiaj już dwa do mamusi podeszła, jestem mega dumna ;D! Tak po za tym mamy gościa na 5 tyg moją bratanicę więc się nie nudzę ;P czekamy teraz tylko na pogodę bo mamy zamiar na tą Ochlę pojechać bo kółko dla Noemi zakupione czeka a pogody nie ma ;)

Miłego dnia wszystkim:*
 
Hej ho,

Zawalka - kiedyś podawałam jej kaszkę w butli na dobranoc - budziła się wcześniej niż po mleku, dziwnie z tym u niej... Teraz ma mleko z klieikiem (gotowe z Bebiko), kiedyś działało to na nia sycąco, kiedyś... Eh... Szwagierka mnie pocieszyła, że jej dzieci do 4 lat się w nocy budziły!
Sallis - ja nie jestem taka zdolna kuchara jak Ty :p A męża mam wybrednego, ryb nie lubi za bardzo, chyba że z nadmorskiej smażalni :p Sery tylko żółte roztopione... Jeśli dziecko pójdzie za bardzo w ślady tatusia - rezygnuję z funkcji kucharki!
Oby Wasze noce pozostały śpiące ;)
Gogoja - brawo dla Błażka za postępy! Przypadki samochodowe zawsze nie w porę występują... Szkoda by było przekładać wizytę...
Vii - współczuję przeżyć... Guz szybko zniknie, śladu nie będzie ;) Hanka to twarda babka! Groszek też ;)
Marzena - ja o Majci jako gryzoniu pomyślałam, jak pochwaliłaś się fotkami znad morza :) Brawo - gratulujemy! Tatowy pasek jest świetnym gryzakiem, znamy to hihi
Nnita - rozwija się pięknie Wasza Panienka :)

My dziś wyspacerowałyśmy się bez wózka :)
Zarejestrowałam się do dentysty!!! Nareszcie :)
A o 13 przyjdą panowie zamontować rolety w dużym pokoju! Mobilizacyjnie u mnie jakoś :D
 
marzenka gratulacje:) szkoda, ze nie pierwsze miejsce, niewiele zabraklo:) a gdzie ty ten konkurs znalazlas na bb?

vii faktycznie panikara z ciebie:) spokojnie na pewno wszystko jest w hanusia wporzo, obserowalas i to najwazniejsze!!! Dawid juz mial guza jak spadl proso na glowe z lozka. w kilka sekund zrobila mu sie sliwa fioletowa i ogromna!
 
dzieki dziewczyny :)

nnita - to mi przypomnialo ze musze i majke zapisac na szczepionke :)

betty - no na bb byl konkurs

izuniek - to moj pasek ;) a zdjecia z wakacji nadawalyby sie do konkursu "maly kanibal". i nie strasz z tymi nockami do 4rz. maja nie je w nocy od kiedy skonczyla 4 miechy ale i tak sie wyburza, szczegolnie jak ja zeby mecza albo jak usiadzie czy podciagnie sie przez sen ;)
 
Izuniek ano rosną te ząbki nam jak zwariowane ostatnio. faktycznie zabkowy szał, prawie 3 na raz;)
MamusiaNoesi u Was tylew butów, au nas znowu mamy ponad 50 par spodni 8D
my też chcialiśmy sie wybrać, ale nam pogoda plany popsuła:/
gratulacje pierwszych kroczków- tak zupełnie samodzielnie? bo moja to musi przynajmniej jedną ręką na moim palcu się wzpierać;)
sallis oby taki nocki zostały juz na stałe:)
gogoja współczuje problemów z autem, wiem co to znaczy. mamy starego gruchota a mąż używa go jeszcze w pracy, więc non stop jest tłuczony i ciągle coś jest do robioenia.
vii buziak w buziora. moja jakis czas temu tak się cieszyła do kota, tak go szybko próbowała gonić, ze jej się ręce poplątały jakoś i wyrżnęła, aż z wargi jej krewka poleciała, bo od wewnątrz skórka lekko się zadarła. oczywiście ja więcej paniki niż ona. bałam się tylko, ze wybiła sobie tego zęba co dopiero wylazł. a i guziora miała, bo wlazła w nogę od ławy. a mnie przeraża, ze to tak na prawdę początek takich wypadków.
Marzena gratulacje za 2 miejsce:) zdjęcie super!
nnita gratulacje kolejnego ząbka:)

my niedawno wróciliśmy do sypialni, ale musimy ją jednka oddać dziecku.. ewidentnie gorzej śpi jak śpimy z nią. czy to chrapanie taty, czy skrzypiące łózko jej przeszkadza. no jak nas nie ma przesypia całe noce, a jak śpimy z nią to się przebudza. więc wolę spać w salonie ale całą noc;)
miłego dnia:)
 
reklama
Do góry