reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witajcie:)

Dawno jakoś nic nie pisałam, bo jakoś tak nie mogłam się zmobilizować.

MamusiaNoesi - Ja dwa dni przed szczepieniem Jasia zadzwoniłam do mojej przychodni(Wigor) i pytałam, czy mają Priorix i powiedziano mi, że tak. W gabinecie, jak chciałam się upewnić, czy to faktycznie Priorix chce pielęgniarka podać mojemu synkowi, to okazało się, że Priorix już się skończył i Sanepid nie chce wydać nowego, póki nie pozbędą się zapasów MMR. Chciaąłm zrezygnować ze szczepienia, ale lekarka zaczęła mnie przekonywać, że to już jest inna generacja tej szczepionki i , że nic złego się nie stanie i dostał MMR:(. Jak dotąd nie było żadnych objawów niepokojących. Nie gorączkował i nie miał wysypki.

Vii - współczuję wizyty u dentysty i bólu głowy.

No i tyle z pisania - rodzina mi nie pozwala dalej.

Pozdrawiam Was wszystkie:)
 
reklama
Hej!Hej!

To zacznę od Sto lat dla Roczniaka szcześliwej i sto lat dla Majeczki-out i Noemi... :*
outstanding- jak będę się wybierać na dzialkę to dam znac :) dzięki za ostatni spacer z rodzinką- fajnie bylo :tak:
vii- dentysta to moj wrog- dobrze że u ciebie nie było źle ;-)
anias-pakowanie!ciężka sprawa obyś wszystko spakowała :rofl2:

A ja zniknęłam na te parę dni bo byłam na Morzem-naszym Polskim... z pogodą nie było źle- ponoć wiatr pomaga w opalaniu- trochę mnie plecy szczypią ale da się przeżyć... Lila to mulatka :-) i dodam że zaczęła częściej i dłużej sama stawać. I w morzu nogi zmoczyła- na początku małe obawy ale potem nie bylo problemu-zmoczyla ciałko... Byliśmy 4 dni i jestem mega zadowolona. Tego mi trzeba było- a co najważniejsze Zapomnia lam mei taja- plułam sobie w brodę cały pobyt ale daliśmy radę. Całe szczęście Lila na tyle duż, że chce chodzić za ręce i z nami byli rodzice wiec dwie pary rąk dodatkowo. Sami to byśmy padli chyba....
Tyle od siebie i pozdrawiam was
 
i ja przesyłam buiziaki i życzenia najlepszego dla roczniaka:*

u nas dziś pokazała się dolna prawa dwójeczka i mamy już 8 ząbków:)
Dziś obchodzimy pierwsze imieninki:) mama upiekła ciasto, czyli dziecko śpi ,a tatuś zjada;)

Pozdrawiam serdecznie:)
 
Szczęśliwa moc buziaków dla roczniaka!!

Oleczka jak wrócę z Jeleniej możemy się umówić jakoś;-)

Mnie dopadła okropna jelitówka a Majke chyba 3dniówka..

Yvonne to gratulacje! My nadal bezzebni..
 
dobry wieczór :) nie było nas z tydzxień mniej więcej, czy ktoś to zauważył w ogóle ? :)
nawet nie próbuję nadrabiać, noc by mi zeszła na to.
byliśmy tydzień u rodzinki i w weekend na weselu i wróciłam do domu a tu neta brak i tak tydzień zleciał, a nawet więcej.
nie wiem jak to możliwe ale wróciłam bardziej zmęczona jak wyjeżdżałam... no cóż nikt nie mówił że będzie łatwo ;)
przesyłam buziaki zaległe dla miesięczniaków i ogromnego całusa rocznego dla szczęśliwego synka :*:*:*
pozdrowienia dla wszystkich !!!
 
Hej hej :)

Szczęśliwa wszystkiego najlepszego dla synusia z okazji jego pierwszych urodzin :*:*:*

Zawalka ja też zadzwonię i mam nadzieję, że będą mieli Priorix ;), a jak mnie spotka taka sytuacja jak u ciebie w przychodni to się zdenerwuje zmienię termin sczepienia sama zakupie to co chcę ;)

Yvonne gartki kolejnej 2 ;)!

Oleczka dziękujemy mam nadzieję, że jak to mówią na roczek pierwszy kroczek już będzie u nas bo puki co to chodzi przy meblach sama stoi tańczy bez trzymania ale coś pójść nie chce, no i wiadomo raczkuje hehe ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry