reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witam!

Gratki dla Blazejka:) a Ty gogoja nie martw sie:**
Marzenka no no i Wam gratulacje!
Izuniek przeslij troche pozytywnej mocy!
Nnita ja jade do Jeleniej pociagiem w niedziele:) to jestesmy w kontakcie:)
Vii z Hania juz ok? Ja to chyba jestem zla matka.. Majka ostatnio miala dwa razy podbite oko, kilka siniakow, zadrapan i nie wiem co jeszcze.. Ale jej sie nie da upilnowac. Musialabym siedziec jej ciagle nad glowa i nic nie robic w mieszkaniu.. A ona smiga na czworaka na na rowni z psem.. Masakra:)

u nas to chyba jednak trzydniowka byla.. Rowno dzis jak minela trzecia doba to goraczka zniknela i pojawila sie cos a la pokrzywka na buzi. Oby to to!
milego weekendu!
 
reklama
out sluchaj to by pasowalo na trzydniowke ale hmmm wysypka raczej pojawia sie na plecach i brzuchu. zobacz jeszcze jutro bo zwykle na kolejny dzien jest jeszcze wiecej tej wysypki:)
 
Juhu,
Kurcze doba jest za krótka zdecydowanie...
Dopiero co wróciliśmy z chrzcin a teraz czeka mnie pakowanie na tygodniowy wyjazd do rodzinki i jeszcze szykowanie tego co muszę uszyć na wyjeździe. Maszyna jedzie razem z nami tak się złożyło. Ech - znowu nocka zawalona...

Z tego co pamiętam:
vii - współczuję przeżyć z upadkiem - sama miałam podobne kilka dni temu - Bolo jak zwykle leciał przed siebie i nie patrzył gdzie i walnął z impetem w kant framugi. Tak jak u Was - siniak w 30sek. wielka krecha. I to w okolicach skroni. W dodatku młody prawie odleciał ale na szczęście udało mu się złapać oddech. Na szczęście chłop był w domu bo ja panika totalna - sama siebie nie poznaję w takich sytuacjach. A Ty jeszcze masz dodatkowego lokatora przecież... Obserwowałam potem każdy jego ruch. Ale goi się migusiem - już prawie nie ma śladu.

Marzena - łał :) gratki za srebro w konkursie :)

outstanding - gratki za list, niestety nie czytałam - nie miałam kiedy zajrzeć po gazetę.

izuniek - się uśmiałam z tych nocnych wygibasów Lenki :) Tobie współczuję nocek :/
Rolety? Dopiero teraz? pytałaś się o nie prawie rok temu ;P Ale... lepiej późno niż wcale ;P

sallis - Tobie nocek gratuluję :)

Odbiór.
 
katoryba-szalejesz z wyjazdami :0 oby pakowanie szybko zeszło i w grunce rzeczy udanego pobytu :) Dzieci chcą szybko i szybko i potem kraksa- oby takich mniej zw laszcza gdy Bolo miewa brak tchu :-(
marzena- gratulacje za konkurs- trafne zdjęcie :)
out też nie czytałam listu bo gazet nie kupuję :( ale jak sobie uchowałaś to przeczytam jak cię nawiedzę :)
vii- to też masz przeżycia w twoim stanie.Dobrze że masz wsparcie i dzielne dziecko :)
 
Dzień dobry:)

Dawno nie zaglądałam.
Gratki uszczęśliwionym i opanowania narywnymn:)


Izuniek i jak rolety:>? Pasują:>:D



U nas chorobowo, nabawiłam się zapalenia krtani i skończyło się antybiotykiem. Już jest w ok alej dalej czasem cherlam;/ No ale, młoda buszuje czyli wszystko po staremu w dosłowności bo znów staje 5-6:) bosko. Miłego niedzielnego popołudnia życzę:)
 
Cześć!

A mnie jakoś naszło na ciągłe porządki i wynoszę do teściowej wszystkie za małe ubranka itp nawet znalazłam dziś 3 rzeczy wystawiłam na nasz zielonogórski bazarek może się coś sprzeda ;)

katoryba
udanego wyjazdu do rodzinki i obyś sobię odpoczeła mimo pracy ;)Madzioszka dużooo zdrówka życzę!;*
Izuniek jak rolety pochwal się ;D?
Vii jak się czujesz i jak groszek daje się już we znaki? a no i miałam się Ciebie pytać dla groszka kompletujesz nową wyprawkę w sensie wózek łóżeczko itd czy po Hani zostawiłaś? ;)
 
Witam sie po dlugiej nieobecnosci:)

Nadrobilam wszystko ale odniose sie tylko do zyczen Dla roczniaka;) Synka Szczesliwej;) Duzo usmiechu zycze;)

My po jeziorku super;) Mala wyszalala sie i biegala cale 2 tyg na bosaka czy deszcze czy slonce nieszlo jej zalozyc butow;P

Za to ja nabawilam sie jakis liszajow (chyba) i cale stopy mam zaropiale swedza jak cholera, cale pachwiny wysypane i teraz doszly pachy jutro gdzies dermatologa musze znalezc bo zwariuje. Dluzej nie wytrzymam.

Pozdrawiam;)
 
karola współczuje i raczej nie liszajki a pewnie grzybka złapałas bo on lubi stopy i pachwiny-wspólczuje i zycze powrotu do zdrówka a póki co krople na swedzenie wez jakis fenistil by poczuc choc chwilowo ulgę
 
reklama
Hej!
Karolq najlepiej do dermatologa idź!
Viino jak chłopiec będzie to wymiana garderoby raczej obowiązkowa ;) a mnie ostatnio na mieście jak jestem na spacerze prześladuje nowy xlander 2012 xmove i tak mi się podoba, że aż bym drugie chciała ;D
 
Do góry