reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witam się ;)
Vii- dobrze, że brzusio rośnie, znasz już płeć?
Gogoja- no to pecha miałaś w sklepie, a mały to wykorzystał i miał ubaw :)
Dzisiaj znowu zapowiada się duchota mam nadzieję, że nie będzie padać bo namówiłam kuzynkę i bierze swoją roczna córcie i jedziemy na Ochlę! :) lecę szykować jakieś żarełko :)
Miłego dnia :-)

Tak własnie o to pojechałam własnie się rozpadało!! teraz to jestem zła!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej;) jednak wczoraj wybrałam sie na 1,5h kolo 16 na Ochle było super Noemi tak szalała w wodze ze szok wcale sie nie boi a jeszcze chce iść głeboko :)

Vii- to tzrymam kciuki, aby było już widać :p

Zapomniałam jeszcze zapytać czy któraś z was używała może Celebrin sun junior spf 50+? bo dostałam a w necie mało opinii jest i nie wiem czy stosować? :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry upalny. Ja tylko na chwilę z ogłoszeniem parafialnym.Padł mi lap konkretnie dysk i do odwołania jestem bez kompa;( a więc miłego i jak coś to SMS dziękuję:)
 
Witajcie:)
jestem ledwo żywa.. cała noc miałam dreszczę nad ranem dostałam gorączkę, zatrułam sie orzeszkami słonymi. rano zwymiotowałam i gorączka spada, wle jestem jeszcze ciągle bardzo słaba.
Czekam dziś, bo podobno moi rodzice mają przyjechać.
MamusiaNoesi super, ze wypad na Ochlę sięudał. tam jest jakaś woda, ze można siekąpać. nigdy tam nie byłam. może siekiedyś tam umówimy z dzieciaczkami?
katoryba bardzo chętnie. umówimy sie jakoś, ale powiem Ci, ze my te upały to źle znosimy, więc musi być albo jakiś chłodniejszy dzięń, albo godziny kiedy jest chłodniej i mniejsze słońce.
siw@ no z pracą jest nieciekawie. my też siedzimy tu w Zielonej samotnie tylko dlatego, ze mąż ma dobrą pracę i tylko to nas tu trzyma.
gogoja życzę, zęby problemy z zasypianiem się skończyły. Moja wczoraj usnęła dopiero o 23, chyba dokuczał jej ten upał:/ ale jak sięwymęczyła tro ślicznie usnęła i spała do 7:20.
vii może być widać:) moja koleżanka dowiedziała się już w 13 tyg , ze będzie córcia. ja niestety musiałąm czekać do 33 tygodnia
miłego dnia zycze:)
 
Yvonne_G - bardzo chętnie ale, jak obie dojdziemy do zdrowia bo mnie wczoraj na noc też jakieś zatrucie dopadło, wiec życzę tobie szybkiego powrotu do zdrowia :).
Madzioszkaa- tonie ciekawie obyś szybko do nas powróciła ;)
A tym czasem lece do łózka :) miłego dnia wszystkim
 
vii - super hiper :) strasznie się cieszę, że wszystko ok i się rozczuliłam na myśl o tej rączce... jak byłam w ciązy to zawsze czekałam aż przeskoczy następny tydz. na kolejny opis. Teraz widzę ma już 9cm! Szok jak to szybko się dzieje. Ciekawe czy będzie tegoroczne czy przyszłoroczne :) masz takie zawieszenie jak ja miałam ;) obstawiam ten rok :)
 
Vii- ja również bardzo się cieszę i oby było na 5 styczna to mąż będzie miał najpiękniejszy prezent ;) ale co fakt to fakt będzie mały koziorożec a to dobre znaki ;)

nam doszły kolejne zabki mamy już wszystkie 2 posypały się teraz jak grzyby po deszczu :-D czas zaktualizować suwaczek ząbkowy! :D. Ja dzisiaj czuję się już lepiej chyba się czymś zatrułam, wczoraj było strasznie dzisiaj już dobrze, ale nic nie jem bo aż się boję!

Ps. Dziewczyny roczek u nas zbliża się wielkimi krokami a ja nie mam nic zaplanowane myślę, żeby zrobić gdzieś w restauracji bo chrzest miałam w domu i dla wszystkich było super tylko nie dla mnie duża rodzina więc gości było ok 25 na roczku będzie tyle samo dla tylu ugotować później ich jakoś pousadzać, żeby się zmieścili podawać co chwile bieganie podgrzewanie jedzenia to kawka to herbatka. Nigdy więcej i tu moje pytanie jaki lokal byście mogły mi polecić na roczek dla Noemi ?
 
Witajcie!
vii- cudne to uczucie jak maleństwo już w łonie szaleje byś mogła zobaczy na usg. Oj przypomniałaś te chwile- cudne chwile...
mamusia noesi- pierogarnia po byku mozna zapytac w zg dla ścisłości :)

A ja dodam od siebie , że Lila coraz lepiej radzi sobie z łyżką i widelcem- a i swietnie wchodzi po schodach na czworaka :) Mój skrab kochany :tak:
 
reklama
Witajcie:)
Ależ ja się wczoraj strachu najadłam.. Moja Kalinka spała do 9:30 , zjadła, pobawiła sie 10 minut i znowu do spania, i jak ją przebudziąłam, znów 10 minut zabawy, władowała mi sie na kolana , przytuliła i dalej śpi. dopiero koło 17 się przebudziła. Dzień wcześniej była z moimi rodzicami na spacerze i było bardzo gorąco, bałam sie zeby to nie było jakieś porażenie słoneczne. ale na wieczór znaleźliśmy winnego. wybiła sie dolna lewa dwójka. ale noc ładnie przespała bo spała bez budzenia sie od 21 do 7.
ja jeszcze dizs narzekam, chyba wczoraj za dobrze się poczułam i pomyślałam,ze mogę normalnie jeść, a to był błąd i dziś cierpię.
MamusiaNoesi a jak Twoje samopoczucie?? zdrówka!
a co do restauracji to my chrzciny robiliśmy we Wrzosie na Sulechowskiej i w sumie byliśy zadowoleni.
vii super, ze wszystko dobrze- oby tak do samego rozwiązania:)
katoryba ja też tylko czekałam na to aż wskoczy następny tydzień na suwaczku:)
oleczka super, że małą sobie coraz lepiej radzi z samodzielnym jedzeniem:) brawo dla niej:)
pozdrawiam i miłego dnia mimo deszczu życzę:)
 
Do góry