reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Yvonne przegon samotnosc :) zaraz poznasz wielu ludzi i tu z forum i z wyjsc z dzieckiem- zobaczysz! a zjakiej jestes okolicy?
Anias no tak podreczniki.....

Vii ja nie chce cie straszyc bo ty wrazliwa babeczka ale obserwuj miejsce po ukoszeniu- czy nie ma rumienia -czy pojawia sie gorączka , u mnie na wątku pewnym dziecko po ukoszeniu ma borelioze jako że szybko wykryte szybkie do zaleczenia....

katoryba straszne :(

dzis u lekarki taka przeprawa :( ale to na zamkniety sie nadaje ;) suma sumarum: kto podpierdzielił słonce? oddawac bo potrzebne!
 
reklama
Wiatm dziewczyny znowu zaniedbałam trochę bb :) , ale to z tej samotności P wyjechał do Holandii i jakoś nie mogę się z niczym ogarnąć sama maskara umrę z samotności chyba siedzę w domu nic mi się nie chce i mam doła. A przedwczoraj jak się nie mylę Noesia jak schodziła z łóżka jak pies głową w dół i siniaka sobie nabiła ...
Dobrej nocy wszystkim życzę :)
 
Vii - ty to chociaż masz wytłumaczenie , a ja nie a siedzę w domu z dołem częstym bólem głowy i humorem do d**Y i w ogóle ...

Ale co tam dzisiaj muszę sama się zabrać z psem do weterynarza i z małym dzieckiem ;/

A co słychać u was? jak kochane brzdące ?
 
Witajcie.
u nas dziś była ciężka noc. Kalinka obudziała się ok. 2 i do 4 nie spoała. tylko zabawy jej w głowie.. więc mama dziś jak zombi;)
A od rana moje dziecko ze wściekłością wszystko gryzie, wiec pewnie jakieś kolejne zęby idą.
szczesliwa oj, z tym poznawaniem ludzi to nie bardzo:/ dlatego przyznam sie szczerze, że dlatego postanowiłam do Was dołączyć na forum. Mieszkam na samym wyjezdzie z Zielonej Góry na przylep. koło urzędu celnego. nie mamy tutaj ani gdzie spacerować, do "cywilizacji" spory kawałek. nie mamy placu zabaw, gdzie mogłabym spotykać sie z innymi mamami. mąż pracuje od 8 do 18 i w sumie też nie bardzo ma kiedy zawierać znajomości. smutno tak, bo rzadko kto nas odwiedza. ale dajemy radę jakoś;)
MamusiaNoesi żeby dół szybko przeszedł!
vii szybko zareagowałaś wię na pewno bedzie dobrze:)
miłego dnia!
 
Hej ho,

ja trochę odżyłam, bo miniona nocka była cudna w porówaniu do pozostałych hehe L. zgubiła smoka ok 21. więc krzyk był, ale potem do 5 spała :) wypiła mleko i wstałyśmy dopiero przed 8 - RAJ :D
Muszę też pochwalić się, że L. nareszcie, z nienacka, załapała picie przez słomkę, więc wygrany kubek w użyciu :)

Dziś egoistycznie, bo szybko....
Paaa :-)
 
vii bardzo wpolczuje samopoczucia!! jakie to niesprawiedliwe, ze niektore ciezarne czuja sie swietnie a inne jak g... dobrze znam to uczucie jak na kacu:/ potworne. jak ty sobie dajesz rade z Hania? a powiedz mi gdzie mala tego kleszcza mogla zlapac?

yvonne widac z postow, ze brak ci towarzystwa;) trzeba bylo dac znac, ze idziesz na piknik SR to bysmy sie poznaly bo bylo nas kilka par!

izuniek brawo dla malutkiej za spanko, oby bylo wiecej takich fajnych nocek;) no i slomka w koncu zostala zaaprobowana:) a jak tam naczyniak?

laski a co myslicie o jakims wsplnym wyjsciu na basen na sulechowska z dzieciarami w tygodniu? tak w ramach rozrywki?
 
Hej kobitki!

beti-fajnie was zobaczyć przelotem :)
vii-mialam ten sam przypadek z kleszczem.Też r musiał zadzialać igłą. Tylko ja musialam jechać drugi raz bo źle to zrobił- dobrze ze u was za pierwszym razem poszło. Moja zlapała od psa :(
Trzymaj się - niech migrena idzie w las...
yvonne- a ja mam dzialkę w przylepie :)
izuniek- gratulacje dla L. widocznie mocno chciala pic i się zmusiła :)

Lecę mrozić truskawy puki Lilka spi :)
 
plamka vii jak bedzie wielkosci 5 zł to dopiero oznaka a tak nie ma co sie martwic

yvonne oj to kawałek ale zawsze mozna wsiasc w autobus i do miasta :) my spacerujemy w róznych godzinach w róznych czesciach miasta :)

izuniek gratulacje dla zdolniaszki!

mamusia noesi- dołek pewnie stąd, że po aktywnej sesji wielu przezyciach nadszedł spokój ;) usmiechu zyczę!

a u nas kolejne dwa siniaki na tapecie ;) dzieciaki na finiszu chorowania a energii za stadko mają ;)
 
Witam sie;)

Szczesliwa ty to sie masz z tymi lobuzami;) u nas tez co chwile cos bylo ale jakos mala sie uspokoila ostatnio (tfu tfu zebym nie wykrakala;P)

Dziewczyny powiedzcie mi gdzie moge kupic moskitiere na okno? jutro wyjezdzamy a tam nad jeziorem pelno much jest i w nocy okna nie mozna otworzyc bo juz od 4 muchy budza a tak sie okna za sloni. Tylko niewiem gdzie kupic byly kiedys w biedronce i mowilam pozniej pozniej az w koncu nie bylo;P
 
reklama
Do góry