reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

witajcie!
siw@-piękne jajca. :) Oby Wojtuś czasem dał luzu z tymi ruchami :) Byś odsapnęła
outstanding- chętnie, może zgadamy się w tygodniu :)
co do blw ja stosuje ale jeszce w małym stopniu :) czasem ostro się zaiteresuje i podje a czasem od razu talerz do góry nogami i częstowanie psa :) i nie idę za modą tylko za potrzebą dziecka :)

Chciałam na działkę jechac ale nie zdążyłam Lila mi zasneła przy jedzonku :) może później się uda
 
reklama
sallis sliczne te jajka:) nawet ja sie napalilam choc az tak za recznymi robotkami nie przepadam;)

siwa wow. szacun dla zony za jajka. piekne!

marzena u nas tez pol na pol blw. to co plynne karmie choc ostatnio jest zainetresowanie lyzeczka wiec uczymy. a reszta w raczke:)

spadam do pracy nad mag
 
Eli słoneczko najlepszego na roczek! Oby ten przyszły był jeszcze wspanialszy od poprzedniego:) Pociechy z rodziców i braciszka:) Całuski od naszej trójeczki:*


Dzień dobry pozostałym, piękne spacerowa pogoda:) sio na dwór ludziska:)
 
Elisia wszystkiego najlepsze zyczymy ci z okazji pierwszych urodzin!!! Moc buziakow i usciskow!!!

katoryba pytalas o jogurty. ja na poczatku dawalam takie dzieciece bo mialam schize dac jakis inny. teraz najczesciej kupuje bakoma frutica bo one niby cukier z owocow maja. ale czasem co jest w lodowce to zjada. u nas jogurt nat z owocami srednio wchodzil mlodemu niestety.

laski kurcze u nas dzis mega wypadek byl:( Dawidek szedl sobie do lawy w salonie u moich rodzicow i sie przewrocil i uderzyl zebami prosto w jej brzeg. ukruszyl sobie troche gorne jedynki, nie widac tego ale sa takie ostre miejsca i kanty i nie wiem co teraz zrobic?!
 
Juhu,
Kto to roczek skończył? Czyżby Elizka?
To nasza superowa mała misska ;)
Zdrowia, słonka i radości
i jak najmniej trosk i złości
Bolo śle całusów sto
bo całusek to jest to!
:* :* :* :* :*(...) :*


Wczoraj dolna jedyneczka ujrzała światło dzienne :) mamy przez to mały katar ale i nocki bez marudzenia już.

vii - Hania ma już 4ki? Kiedy jej wyszły bo coś ominęłam chyba...

Beti - kurcze sama nie wiem co z tym zębem, może faktycznie lepiej poradzić się dentysty? może trzeba to jakoś zabezpieczyć? a może zadzwoń do Waszej dentystki i spytaj najpierw żeby nie bulić za wizytę.

siw@ - jajca od żony casanovy (;P uśmiałam się :D) superowe. Próbowałam obcykać jak to jest zrobione ale nie dałam rady. Ja kiedyś sporo na drutach robiłam :)

Pochwalę się nowym MT. Posiadaczka MAJA Marzenkowa (mam nadzieję, że Marzenka nie będzie miała za złe):
DSCF7389.jpg
 
Eli buziaki i od nas :* samych radości na kolejny rok!

Katoryba kolejne cudne dzieło :)
Marzenka gdzie materiały kupowałaś?
 
reklama
Elizka sto latek kochanie!!!


Beti "to" się wyszlifuje samo, chyba, że ma spory ubytek, no musisz sama ocenić. A do dentysty i tak warto iść na przegląd:)
 
Do góry