reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

katoryba - hihi to widze ze bolcio bedzie niezly podrywacz jak tak dobrze czuje sie przy wszystkich dziewczynach, do tej pory mam przed oczami jak czestowal majcie kubusiem ;) a co do ochli, to spoko bylo, ludzi fuuuul ale bylismy dosc wczesnie wiec jeszcze dalo sie zaparkowac, gorzej przy wyjezdzie (pol godz wyjezdzalismy :/), jedzonko pycha no i kupilismy majce mikro palemke na przyszly tydz :)
 
reklama
katoryba- to się zbłaźniłam tymi drutami:) Wojtek ostatnie 2tyg. też z nami do kościoła jeździ, i jak zawsze problem ze spaniem to w kościele śpi super, no chyba że zgłodnieje, zje i dalej śpi:) też się budzi o tej co Bolo z tym że zaczynał wybudzać się już o 5 obecnego czasu i jak zwykle wylądował u nas w łóżku:) I tak codziennie śpi w łóżeczku, dosypia u nas.

marzenka- będe w zielonej w środę.
 
Elizko - przyjmij od Nas buziaki na kolejne 12 miesięcy w szczęściu i miłości :-*


Hej ho,

informuję, że (nie chcę się chwalić, by nie zapeszyć ;) )L. przespała ostatnie 2 noce! W niedzielę szaleńczo spałyśmy do 8:30 :p a M już dawno po kawce przed tv spokojnie siedział... Sukcesem jest jedzenie "żywego" banana i czasami jabłka! Obiady powoli też znikają w większych ilościach i humor też dopisuje Naszej Panience :D
Wagowo stanęła na 9,5 kg i mierzy 77cm, a strach przed lekarzami itp. jest u niej przeogromny, nawet osłuchać się nie dała, a szczepienie odbyło się "na małpkę", tuląc się, wbijała mi paluchy (pazury przezornie obcięłam :p) w ramiona, ale ogólnie była super dzielna!
Madzioszka - a B. już zaszczepiona poroczkowo? :>
Vii - widziałam Was jak schodziłyście z placu zabaw pod Amfiteatrem :)
Faktycznie, i ja już myślę, że na wcześniejszą porę spacerowania się przestawimy, choć to zależy od senności i głodu L....
Beti - życzenia dla L. o chodzeniu i daniu oddechu rodzicom się spiełniają, laska usamodzielnia się każdego dnia bardziej i przenosi różne przedmioty :p Choć prowadzenie Nas po mieszkaniu jest nadal w modzie hehe
 
heloł!
piaskownice rowery i te sprawy wiec sie witam ! co udało się nadrobić to
Beti spokojnie ukruszone ząbki to standart ;) pewnikiem zostawią jak nie przeszkadza ale pokaż dentyscie -lepiej by zobaczył

my też po małym wypadku moja córka szogun tak leciała że 1 i 2 na cement zamontowane ;) taki dentystyczny, sina i zdarta broda a jutro gra rolę w teatrzyku....ot pierwsze przedstawienie na poważnie:-D a faciata na wyjsciowo.....szoguniątko a jednak smerfetka:-D

u nas kolejne zęby więc syncio dokazuje
którko mówiąc jest co robić ;)

jogurty kupuje te misowe -droższe-ale juz powoli wprowadzam normany jogurt naturalny z owocami-mam jeszcze ostatki zapasów pomrożonych....jakos tak bezpieczniejsze mi sie wydawały bałam sie bolesci brzuszkowych a skład inny od danonków itp -choc one zalecane od 3 r.ż nawet producent tak pisze, ale przy córce zaczełam podawac po roku regularnie, wczesniej jak popadło i w zaleznosci od zasobnosci portfela ;-)

beti pamietałas -pana zyrafkę heheheh ;-):-) czapka super
za to mój syn chodzi jak łysol -czapek nie chce -toleruje kaptur wiec łysa głowa swieci -pozegnalismy czapki -misie córki je noszą
;-)

i jeszcze raz dla Elizy sto lat!
 
ja tak samo jak iza nie wiem czy powinnam zapeszać ale noce ostatnio wyglądają super. i w dzień zaczęła mi więcej spać. i wcześniej zasypia. raj na ziemi. ciekawe jak długo?

zaczęłam porządki przedświąteczne :) zadowolona jestem jak nie wiem, bo umnie z mobilizacją zwykle cienko, a dziś jakiś power normalnie :)

ślę buziaki wszystkim :* dobranoc!
 
Witajcie:)

U nas kryzys macierzyński pełną gębą. Siły mi brak na zrobienie obiadu, a co dopiero na porządki przedświąteczne. Z mężem też jestem na bakier (m.in. z powodu nie robienia obiadu na czas). Najchętniej leżałabym na Jasiowej macie i wpatrywała się w sufit. Próbowałam wszystko zwalić na letnie przesilenie, ale kupy to się nie trzyma, bo co pogoda ma do tego, że ja czuję wielką niemoc i brak chęci na cokolwiek. Szkoda mi tylko Jasia, bo ciągle chce być przy mnie i płacze jak tylko na krok odejdę i najchętniej ciągle w mt by siedział, ale jak, jak ja leżę na macie:(. A może to kryzys wieku średniego, sama nie wiem...

Przeczytałam co u Was dziewczyny i gratuluję nowych ząbków i nowych umiejętności. Buziaki dla oficjalnych już roczniaków:*
Jakoś nie wiem co napisać...
Oby jutro już było normalnie.

e: zapomniałam: dzwoniła do mnie dzisiaj pani z Dany i poinformowała mnie, że pierwsze zajęcie basenowe będą 01.04. na 13.00, tu link do ich strony: Nauka pływania dla dzieci od 3-go miesiąca zycia | DANA Hotel &Spa
 
Ostatnia edycja:
Dla Elizki sto lat!!!!!!!! kolejny roczniaczek!!!!
szczęśliwa - powodzenia dla córy:) na pewno da radę:)u nas jogurt naturalny z owocami - bardzo dziatwie smakuje - i takie normalne serki homogenizowane też oblecą...
ZAwalka - ściskam!!!!!!! i łączę się pełną mocą (lub niemocą) - ja jeszcze łudzę się tym "przesileniem" - ale dałaś do myślenia z tym wiekiem średnim...u mnie też jakoś ostatnio kepściutko - nie nie piszcie, że ciąża itd itp - to nie ma nic do rzeczy, coraz bardziej jestem przerażona...kocham te moje szkraby nad życie, a boję sie cholernie o ich wychowanie, o czasy w jakich przyszło mi żyć, - jakieś takie egzystencjalne myśli;/ a tu niby słońce, wiosna...była siostra - pojechała;/ smutno mi jakoś..
 
zawalka- dzięki za info:)) czyli rozumiem że na tą pokazową lekcję też się trzeba zapisać telefonicznie?
a co do kryzysu ja już nie mówię co się u nas dzieje przez to moje pisanie pracy, mąż mi pomaga jak może a ja ciągle na niego krzyczę... Masakryczna baba ze mnie://

Dziewczyny które chodziły już na basen: Jaka jest częstotliwość zajęć przez te 3 m-ce?

marttini, zawalka- Trzymajcie się kobitki, trzeba się jakoś przestawić na pozytywne myślenie, i powtarzać sobie jakie mam szczęście że mam to co mam zdrowe dziecko, kochającą rodzinę i wiele cudownych chwil przed sobą. A z tym wiekiem średnim to żeście ostro pojechały. Wariatki, gdzie wam do średniego wieku? Jeszcze co najmniej 15 lat:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marttini - może pomogło by nam jakieś rozładowanie emocji, np. wykrzyczenie się gdzieś na środku pola, albo takie mega wypłakanie się - tylko jakoś nie mogę się ostatnio poryczeć (blokada jakaś). Pozostaje nam to przeczekać.

Siwa - tak, trzeba się zapisać, żeby wiedzieli ilu osób się spodziewać i podać wiek dziecka. Pierwsza lekcja nic nie kosztuje. Zajęcia są co niedzielę i była chyba tylko jedna dwutygodniowa przerwa w trakcie poprzedniej edycji z tego co wiem.
 
Do góry