reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Najlepszego w DNIU KOBIET :)

Jakoś przetrwaliśmy podróż do Łodzi małej w połowie drogi coś przestało się podobać spanie i mamusia musiała zabawiać przez 2 godzinki. Zaliczyliśmy 2 postoje na karmienie bo butelka jest be tylko cycek i cycek.
Powoli dochodzimy do siebie bo jakiegoś rozstrojenia organizmu dostała i pobódki o dziwnych porach nocnych i płacz do tego.Dobrze że teraz troszkę śpi może jakiś obiadek zrobie frytki i nagetsy na ostro no może jakaś surówka z pekińskiej do tego już czuję jak pachnie (Tylko czy bede miała tyle czasu bo mala śpi ok 30 minut zawsze ???)
Gratulacje za nowe umiejętności i nowe zębicha bez płaczu ...
 
reklama
Katroyba czuję się ośliniona przez Bola:p dziękujemy:)

Zawalka ależ to wiecznie głodny anioł:D

Outsanding 5 bardzo przyjemna godzina:D

na grupie info o zmianach roczkowych:)
 
Dziewczyny wy tak dużo pisałyście o tym basenie w Dana, a orientujecie się może czy będzie kolejny taki kurs? Pierwsza pokazowa lekcja była za free prawda?
 
hejooo:):):) meldujemy się w domku!!!szczegółów nie ma co pisać - grunt, że w domu:):):):)
no i już oficjalnie stopuję, - pracy mówimy STOP - trochę z tym kłopotów i "ploteczek" ale w nosie to mam (no staram się)..

nadrabiać nie próbuję - teraz będzie mnie więcej na forum!
buziaczki dla wszystkich!!!
 
Hejo

Wojti dzisiaj spał w dzień! Ale jest w tym haczyk. Byliśmy w ZG i autko tak na niego zadziałało. W ogóle miał dzień pełen wrażeń, był u cioci oleczki, poznał Lilkę i jej piesiurka. Urobił się tak cudnie że wrócił w Lilci bodach. Potem był z nami w fokusie i przebieraliśmy go w toalecie dla inwalidów:) Jakoś pokoiku dla matki z dzieckiem nie znalazłam. Miałam sobie coś kupić bo nadal trwa mój dzień kobiet (do niedzieli) ale za każdym razem dochodziłam do wniosku że obejdę się bez tego i owego i znów kupiłam coś Wojtusiowi:)

marttini- super że już w domku:) trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej:)
oleczka- Dzięki za miłą gościnę, mam nadzieję że nie jesteś zła że mężu się trochę spóźnił;) mata super, aż mamy wyrzuty sumienia że nic za nią nie chcieliście. Jutro z Wojciem wypróbujemy:p
 
Hejo

Wojti dzisiaj spał w dzień! Ale jest w tym haczyk. Byliśmy w ZG i autko tak na niego zadziałało. W ogóle miał dzień pełen wrażeń, był u cioci oleczki, poznał Lilkę i jej piesiurka. Urobił się tak cudnie że wrócił w Lilci bodach. Potem był z nami w fokusie i przebieraliśmy go w toalecie dla inwalidów:) Jakoś pokoiku dla matki z dzieckiem nie znalazłam. Miałam sobie coś kupić bo nadal trwa mój dzień kobiet (do niedzieli) ale za każdym razem dochodziłam do wniosku że obejdę się bez tego i owego i znów kupiłam coś Wojtusiowi:)

marttini- super że już w domku:) trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej:)
oleczka- Dzięki za miłą gościnę, mam nadzieję że nie jesteś zła że mężu się trochę spóźnił;) mata super, aż mamy wyrzuty sumienia że nic za nią nie chcieliście. Jutro z Wojciem wypróbujemy:p

jest na 1 piętrze koło reserved się wchodzi w dłuuuugi korytarz ;))
są toalety i pokój dla mamy z dzieckiem ;))
 
gabinia- dzięki:p dobrze wiedzieć na przyszłość:)
oleczka- zapomniałam dodać że jestem pod wrażeniem umiejętności Lileczki i muszę ją pochwalić na forum. Byłam świadkiem jak Lilcia zrobiła siusiu do nocniczka i powiedziała (wykrzyczała) mama. Zdolna dziewczynka:) A Wojti próbował zrobić na niej wrażenie swoimi próbami siadania:)

Dobra idę spać:)
Dobrej nocki wszystkim:)
 
Ostatnia edycja:
Hop hop! Co tu taka pustka?

Martini - dobrze, że wszystko ok. Siedź i odpoczywaj - ostatecznie i tak tego dla siebie nie będziesz robić tylko dla dzidzi;).

Siwa - my z Jachem też na następną edycję nauki pływania się wybieramy, więc trzeba zebrać grupę chętnych i będziemy drążyć temat:). Ja parę razy karmiłam Jaśka w Tesco w tym pomieszczeniu dla inwalidów z przewijakiem, ale niestety krzesełka tam nie było tylko kibelek:). Ale Lilcia na Wojtku wrażenie zrobiła;)

Gabinia - ja też nie zauważyłam nigdy takiego pomieszczenia w Focusie. Dzięki za info:).

Izuniek - co Wy tak szybko w tym Tesco - nawet nie podeszliście:(A ja urządzałam teatrzyk dla Bolcia i Jasia z czapki Jachowej. Może Lenci też by się spodobało:)

Sallis - i jak udało się męża miło zaskoczyć? Impreza udana?

Beti - koniec pracy już bliski? Będziemy świętować?

Emri - dużo zdrówka:)

U nas: Jachu pokazuje wszystko kciukiem, a nie wskazującym i nie wiem, czy mam się martwić.

Miłych, nie przerywanych snów wszystkim:)
 
reklama
Witajcie przed wekendem! :-D
siw@-miło było was ugościc-fanie poznałam Wojtusia i fakt pięknie pokazywał, że chce siedzie nie leżec :)
A za co ja mam byc zła, no coś ty!Wszystko fajnie się poukładało i spokojnie sie wyrobilismy...Zapraszamy więcej :) A i dziękujemy za miłe słowa w kierunku LILii. Dodam, że jak Lila zrobiła siku przed wyjciem tak dopiero teraz zrobiła-zbudziła się na siku. SZOK bo 7 godzin bez sikaniaaaaaaa. Zaczęłam się martwic...
A i siw@ koniecznie fotki jak Wojtek użytkuje matę. :)

No to do zobaczyska jutro kobitki (z większością) oj będzie się działo :)

Dobranoc
 
Do góry