reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

reklama
hej

siw my mamy matę Tiny Love Błażko ma teraz etap chcę ją zjeść ;) jak każda zabawka po czasie się nudzi na początku to był szał strasznie mu się podobała teraz chowam na tydzień po czasie się bawi ale ogólnie zauważałam że on się wszystkim szybko nudzi ;) a matę dostał też jak miał ok 3 miechów ;) a jeżeli mogę coś doradzić to zwróć uwagę na to czy matę będzie się dobrze prać bo przy maluszku zawsze się pobrudzi ;)

katoryba Bolcio to jest cwaniaczek już ;) nie długo to ci mieszkanie będzie sprzątał ;)

salis u nas idzie wszystko w ruch łącznie z pieniędzmi, guzikami itp. też nie wiem gdzie on to wszystko znajduje ;)

Izuniek gratki dla Lenki za zębolę ;) Pannica ma charakterek i dba o linie ;) kiedyś zawalka pisała że dzieci jedzące w nocy są zdolniejsze (czy coś w tym stylu) ja sobie zawsze to powtarzam jak B. się budzi na jedzenie ;)

beti lekkiego zakończenia ;) oby wena cię nie odpuściła;)

outsading Buziaki dla Majci ;)

dziewczyny padam ... chyba mnie przesilenie dopadło do tego B. daje popalić. Strasznie robi się uparty jak nie dostanie czego chce to jest momentalnie płacz ... nie chce zostawać z nikim innym niż ja ... marudzi przy jedzeniu... jest niby głodny ale od kilku dni nie zje tego co mu przyszykuje tylko musi jeść to co wszyscy lub owoce. Dzisiaj zjadł sam banana pierwszy raz bo wcześniejsze próby kończyły się na odgryzaniu mega kawałów i k tuszeniu się;) a największą radość sprawia mu picie ze szklanki ;p moja mama go nauczyła i nawet mu to wychodzi ;) teraz w jego obecności nic nie można jeść ani pić bo od razu on też musi ;) dobra pożaliłam się idę spać ;)
 
Witka:)

Przeczytałam, ale za dużo na raz i mam mętlik w głowie:).
Buziole dla Majci na pół roczku:*

Gratki za nowe ząbki forumowe:)

Siwa - super ogłoszenie:). Pewnie mnóstwo dostałaś ofert na pw. A ja mam szkodnika w domu. Przed chwilą odkryłam, że kabel od mojej ładowarki do tel. został nadgryziony małymi ząbkami. Są nawet ślady po nich. Ciekawe, czy Jachu ma z tym coś wspólnego...

Salcia - jesteś jeszcze na tym forum? Chyba dzisiaj cię mijałam kilka razy koło Katorybowego bloku, ale nie byłam pewna czy to Ty. Gadałam sobie przez komórkę i pchałam śpiącego Jacha. Nadal w czerwonej kurtce chodzisz i z czerwoną gondolą?

Madzioszka - Twoja Betka to aniołek i do tego taka dobrze wychowana, wie jak się w gościach zachować. A mleko wciąga jednym haustem. Jestem w szoku do tej pory.

Gogoja - wiem, co przeżywasz, bo Jachu ciągle teraz chce być ze mną i nawet tatuś już mu nie starcza. I krok w krok za mną. Nawet się nie spodziewałam, że kiedyś będę miała dość tego mojego małego duperelka:). Brawo dla Błażejka za banana i picie ze szklanki.

Katoryba - żałuję, że nie kupiłam więcej tych anyżków, bo P. rzucił się na nie pod pretekstem bólu gardła:)

Przespanej nocy wszystkim:)
 
Witam sie;)

Oj u nas tez tylko mama i mama w niedziele to musielismy z basenu wczesniej wyjsc bo ja stroju nie mialam i byla histeria bo do mamy. Masakra nigdzie sie nie moge ruszac:p
 
zawalka- dalej tutaj zaglądam tylko troche rzadziej, i czerwona kurtka z czerwoną gondolą to ja :) szłaś wczoraj za mną? bo właśnie wózeczek i pani z komórka mnie mijały? jeśli to Ty to jesteś podobna do koleżanki na którą czekałam i nawet kolor wózka się zgadza dlatego tak się obracałam

U nas w sumei nic nowego poza strasznym marudzeniem ale ząbki idą- tak już od miesiąca i jeszcze ich nie widać tylko jęki na sile przybierają. Młoda jeśc nie chce a rozchisteryzowana mamuśka nawet do lekarza ją z tego powodu zaciągnęla, ale wyniki ma dobre więc nie wiadomo skąd a schudła 200 g :( w ciągu miesiąca. A na posiłek to porcja 60 ml tylko jej wchodzi a za 2 dni ma 6 mc :( Teraz już nie ulezy spokojnie tylko obraca się na brzuszek i jest wrzask bo brzuszek jest zły do leżenia i takie chodzenie w kółko. W gondoli jeździć nie chce bo juz nudno ale tatusiek zapomniał spacerówkę zabrać i później pół spacerku na rączkach spędza, dobrze że teraz pogoda fajna była. Mamie nie pozwala się uczyć - bo po co na stare lata znów się jej zachciało- ale nie wiem czemu lubi patrzeć jak ciuszki się w pralce krecą. No i ma najcudowniejszy uśmiech na świecie :) Po uszy zakochana w tatusiu bo jak tylko wejdzie to Anula raczki wyciąga do niego wszystko z rączek i buzi wywala i od tatusia to miske kaszki czy butle mleczka wciągnie, a od mamy to tylko troszke. Ot sprawiedliwość :(
 
Ostatnia edycja:
dziękujemy wszystkim za buziaczki ;d
Gratki dla Lenki za kolejnego ząbka! :*
Beti Ty nie siedź na forum, tylko pisz pracę ! :p
salcia1 a ja Ciebie nie znam :) Widzę, że nasze dzieci w podobnym "wieku".
Madzioszkaa współczuję pobudek.. ja bym chyba nie dała rady tak funkcjonować :D
Gogoja współczuję, ale u nas jest podobnie.. Majka to cycek mamusi. No teraz jest już trochę za tatusiem, ale nikt poza tym..
Co do mojego avatara :p To nie ściema.. po prostu mam na nim wyprostowane włosy i jestem mocniej odmalowana :p Na codzień, przy Majce, po prostu mi się NIE CHCE! Lenistwo się powoli odzywa.. :(

aaa i buziaki dla wszystkich kobiet, tych małych i DUŻYCH:*
 
hejo

ja tylko na chwil pięć
Błażko od 5 nie śpi i marudzi .... dopiero padł jestem ciekawa na jak długo ;/ idę się ubrać i może śniadanie zjeść popołudniu idę z nim do lekarza bo nie wiem czy nery mu znów nie dokuczają ....

BUZIAKI Z OKAZJI DNIA KOBIET ;) dla wszystkich dużych i małych Pań ;)
 
Juhu,
WSZYSTKIEGO NAJBARDZIEJ KOBIECEGO DLA WAS WSZYSTKICH KOCHANE MAMUŚKI I MALUTKIE KOBIAŁKI :)
dla każdej z Was od Bolcia: @--,--'-----

zawalka - będzie pretekst żeby wybrać się po nowe anyżki ;P

karolq - no właśnie basen... ;) Bolo z Julką samotnie dryfowali na macie... na następne zajęcia strój obowiązkowo! ale widzisz - Bolo też miał kilka takich akcji a 2 ostatnie były spoko :) oby to chwilowe!
a no i przez to wszystko MT nie zobaczyłaś a miałam... wezmę w tą niedzielę też :)

gogoja - charakterny ten Błażej nie ma co :) no chłopak i już :)

salcia - sprawiedliwości nie ma na tym świecie ;P może Ania choć w dzień kobiet będzie łaskawsza dla mamy?

Co to ma być to coś za oknem? Któraś z Was to zamawiała? :/
 
Katoryba tak tak teraz to musze brac stroj;P nawet nie moglam jej ubrac tak wkleila sie we mnie;P
A co do MT to nie musisz brac jakos tak doszlam do wniosku ze ja nie bede miala gdzie nosic malej bo my wszedzie autem albo wozkiem a teraz juz sama na nogach chce chodzic. Pewnie przy drugim dziecku sie zdecyduje juz jak bedzie mlodsze.

Co do sniegu sama jestem zla wczoraj wozek mi przyslali mialbyc pierwszy spacer a tu nie da rady:(
 
reklama
Hejo
Padam na twarz, moje dziecko budziło mnie dziś o 1,2,3,4,4.30,5.15,6.15, 7.30 o 8 dałam sobie spokój chociaz ledwo na oczy patrzę.
Dzięki za rady w sprawie maty. Powiem wam że on jakoś niespecjalnie się jeszcze zabawkami interesuje, nie bierze ich i nawet jak mu wsadzę w łapkę to nie chce. Jedynie karuzela nad przewijakiem czasem przykłuje jego uwage.
oleczka, sallis - dzięki że dbacie o mój budżet:D ale sallis pożyczyć bym się bała że coś się zepsuje, a brać od oleczki za darmochę też jakoś tak nie halo chyba:)

A i chyba będe w piątek w Zielonej, mój ukochany mąż zmienia kierunek mgr. ( na licencjacie próbował trzech kierunków:)) ma trochę załatwiania więc może akurat się uda na jakiś spacer chociaż zgrać, ale wiadomo dużo od pogody zależy
 
Do góry