reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

witam koleżanki :)

Beti my jeszcze co prawda nie mamy materaca, ale na pewno kupimy ten kokos-pianka-gryka.

anias:) dużo odpoczywaj żeby za często te skurcze się nie powtarzały, bo Nadia musi jeszcze trochę w brzuszku posiedzieć :) a dieta bez soli na pewno wyjdzie Wam wszystkim na zdrowie :) no i biedny ten Twój Bartuś dla takiego malucha nie ma nic gorszego niż choroba i leżenie zwłaszcza jak za oknem tyle białego szaleństwa i mikołaj w szkole ;)

zawalka to nie czytaj głupot na internecie... ja na początku też miałam same głupie myśli... moja mama pierwszą ciążę straciła i ja ciągle czułam, że nie ważne jak bardzo będę uważać mnie też to czeka... każde ukłucie traktowałam jak wyrok... na szczęście wszystko jest dobrze :) także myśl pozytywnie i czytaj tylko o dobrych rzeczach i historiach z happy end'em :)

co do remontu to szkoda gadać... póki co przez tyle dni walczymy z jednym sufitem :( mam nadzieję, że dzisiaj już się to skończy, bo przez to nie da się nic innego zrobić... szkoda malować ściany czy układać meble skoro szlifowanie sufitu strasznie pyli... dzisiaj jeszcze tam nie byłam... zrobię obiad i pójdę zanieść tym moim robotnikom :) a tak ogólnie to mi się już nic nie chce... w nowym mieszkaniu syf, u rodziców syf, bo już nic mi się sprzątać nie chce... już dawno w pokoju i w ogóle w mieszkaniu nie widziałam takiego bałaganu :( koszmar... i to wszystko mnie tak dołuje i przygnębia, że aż rano się wstawać nie chce :(

trzymajcie się cieplutko kochane :)
 
reklama
widze, ze tu jakies depresyjne nastroje mamy vii:) ja jak sie przeprowadzilam to chodzilam jak struta i plakac mi sie chcialo ile jeszcze roboty przede mna! pamietam, ze myslalam, ze nie podolam temu wszystkiemu, ze to mnie przerasta! ale powoli dajemy rade;)

zawalka ty nie czytaj takich smutnych rzeczy bo od tego sie w glowie miesza! a to, ze cie brzuch boli to raczej normalne,no chyba, ze masz bole skurczowe i cykliczne plus krwawienie. mnie praktycznie przez cala ciaze brzuch boli, raz mocniej, raz slabiej. do tego jeszcze stawiania macicy. ale to taka kolej rzeczy u niektorych brzuchatek:) nic sie nie przejmuj.

a materacyk kupie taki jak polecacie kokos-pianka-gryka:)
 
Vii do remontów duuużo cierpliwości potrzeba;) Nie żebym cię straszyła, ale u nas miało być szybko, a za co się nie wzięliśmy to wszystko trzeba było zaczynać od zera...to ściany krzywe, to sufit się zawalił w przedpokoju, to źle podłączone rury w łazience (oczywiście wyszło jak już były płytki;)) Także Vii luzzz, a że brudno-cóż w końcu jakoś uda Wam się to ogarnąć;) Powodzenia życzę;)))

Myyszaaa i tak już się w to nie zmieszczę prawdopodobnie...także z wiosną odbiorę;)))

Uważajcie na siebie Kochane, bo ślisko jak cholera. Dzisiaj prawie wylądowałam na kolanach...zachciało mi się tych ciastek z Lidla, co pieką na miejscu...
 
uff Grześ dzwonił, że sufit skapitulował i się poddał :) już zaczęli szlifować i jak nic nie spadnie (tfu tfu) to zaczną dzisiaj kłaść strukturę na ściany :) jutro tapeta i będzie można wnieść meblem do salonu i kuchni :) mam nadzieję, że sypialnią i pokojem Hani szybciej pójdzie i damy radę po weekendzie się wprowadzić :) ehh obym znowu nie zapeszyła ;)
 
dziewczyny a ja tak z innej beczki zapytam czy moze wiecie jaki jest mniej wiecej koszt wynajecia poloznej do porodu? bo ja chyba sie zdecyduje, gadalam z moja mama i ona miala przy ostatnim porodzie i powiedziala, ze mam zamowic sobie i juz:)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie:)Polepszył mi się humor i nawet kupiłam na allegro paczkę ubrań ciążowych:).Brzuszek coraz bardziej widoczny i już ledwo się dopinam w swoich ubraniach.

Vii super, że tak szybko Wam idzie z tym remontem. U mnie do tej pory jest jeszcze sporo do wykończenia, ale jak mówię o tym mężowi to szybko zmienia temat:)

Nawet nie zauważyłam, że tak późno się zrobiło. Pewnie już wszystkie śpicie. To miłych snów Wam życzę.
 
witam się z rana :)

szykuję śniadanie dla moich pracujących robaczków i do roboty... ja siedzę i nadzoruję, a oni mają przez to przerąbane ;) i co chwile słyszę "kto ją tu wpuścił" (ale tak z żartem;)) oby to wszystko poszło już szybko do przodu.... tylko kurcze najgorsze jest to, że kasa idzie szybciej niż robota :(

miłego dnia Wam życzę :)

a i nie mogę się już środy doczekać i tego usg 4D :) dawno nie widziałam Hani...
 
reklama
Witajcie wieczorowo,
Pochwalę się, że dzisiaj zakupiłam 2 staniczki laktacyjne (biały i czarny) w 2 typach - jeden z odpinaną klapką STANIK DLA MAMY KARMIĄCEJ PIERSIĄ MIZET - zdjęcia, foto, galeria produktu a drugi (jakaś nowość ponoć) z opuszczanym/odchylanym ramiączkiem Mamabel Easy N. Zobaczymy, który się bardziej przyda.
Dzisiaj w Focusie zatrzęsienie ludzi i aut - nie sposób było wjechać na parking nawet. Zaczyna się chyba przedświąteczna gorączka... W ogólne dużo spraw dzisiaj załatwialiśmy i ledwo ledwo dałam radę z chodzeniem. No i znowu zaczął się problem z prezentami świątecznymi - nie mam pojęcia co komu kupić :(

zawalka - nie czytaj pierdół! Poczytaj sobie lepiej o pielęgnacji malucha, karmieniu piersią itp. itd. To zawsze się przyda jak już tak bardzo chcesz coś czytać w temacie :p a zakupy zawsze poprawiają humor - tak trzymaj :)

Myszaa - nie daj się katarowi! a sms'a może emri pierwsza wyśle? :p

vii - fajnie, że z remontem ruszyło dalej. Widzę, że machacie tam ostro ;) jak nie zasłaniacie tych pięknych kolorowych rolet to nawet ludków widać ;)
 
Do góry