reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
I ja po wizycie;) Filipek płci nie zmienił;) wg USG waży 2900g. Dostałam coś na hemoglobinę, coś na S...ale nie mogę rozczytać i dowcipne jakieś. Moja macica intensywnie ćwiczy skurcze;) Ogólnie wizyta taka chaotyczna, bo gin ze Śląskiego...żony w domu nie było, ale pies został...
 
Myyszaaa uparta ta Twoja kruszyna :)

Emri super, że już zaopatrzyłaś się we wszystkie potrzebne rzeczy :)

a my właśnie wróciliśmy ze SWOJEGO mieszkania :) tapeta zdarta już z jednego pokoju i jutro od rana ruszamy pełną parą :) ja siedzę na podłodze i też zdzieram ;)
 
Mysza, emri - cieszę się dziewczęta, że Wasze bobaski zdrowe i Wy też ok.
vii - no w końcu mogę powiedzieć: GRATULUJĘ :) w końcu wszystko się udało tak jak miało :) od jutra intensywnie wypatruję postępów ;)
 
Witam Panie cieplutko;) Wczoraj zapomniałam pochwalić się jeszcze, że nasz Synuś pokazywał swoją piękną buźkę;) Piąstki miał tak przytulone do polików, patrzył swoimi oczkami cudnymi...Ma taki fajny nosek i usteczka słodkie;)))

Vii, Katoryba a z mojego okna Was nie widać? Ja w końcu wysoko:) i chyba niedaleko... Pamiętam swoje zdzieranie tapet...
 
Myyszaaa uparta ta Twoja kruszyna :)

Emri super, że już zaopatrzyłaś się we wszystkie potrzebne rzeczy :)

a my właśnie wróciliśmy ze SWOJEGO mieszkania :) tapeta zdarta już z jednego pokoju i jutro od rana ruszamy pełną parą :) ja siedzę na podłodze i też zdzieram ;)

Tapeta -koszmarek :-D Pamiętam swoje zrywanie :-D Najpierw odpadły nam płyty Kartonowo-gipsowe a potem musieliśmy zmywać 10 warstw farby i tapet :-D

Mysza, emri - cieszę się dziewczęta, że Wasze bobaski zdrowe i Wy też ok.
vii - no w końcu mogę powiedzieć: GRATULUJĘ :) w końcu wszystko się udało tak jak miało :) od jutra intensywnie wypatruję postępów ;)

Dziękuje :-D

Witam Panie cieplutko;) Wczoraj zapomniałam pochwalić się jeszcze, że nasz Synuś pokazywał swoją piękną buźkę;) Piąstki miał tak przytulone do polików, patrzył swoimi oczkami cudnymi...Ma taki fajny nosek i usteczka słodkie;)))

Vii, Katoryba a z mojego okna Was nie widać? Ja w końcu wysoko:) i chyba niedaleko... Pamiętam swoje zdzieranie tapet...
Emri - to super :-) Ja oglądałam jak ziewa :-D genialnie :-D
 
dzięki za gratulacje :)

co do tapet, to nie jest póki co aż tak źle... byliśmy właśnie odebrać zamówione meble... i teraz chłopaki wrócili do tapet a ja jakiś szybki obiad muszę naszykować...

katotyba
lukałam tam od wczoraj wieczorem na okna na 4 piętrze, ale nic nie wylukałam ;) o właśnie a mogłabyś mi jeszcze wytłumaczyć gdzie tam dokładnie jest spółdzielnia ?? bo chyba i tam musimy zadreptać... (to już na priv) :)

emri, a Ty też na słonecznym ?? nie wiem czy widać te bloki, bo chyba wieżowce je zasłaniają... i zazdroszczę tych widoków Filipka :) dlatego już nie mogę się swojego usg 4D doczekać ;)
 
Myysza- dzięki za linka i właśnie mi przypomniałaś o jeszcze jednej szkole ksenia czy jakoś tak. Jak pójdę do gina to wezmę ulotkę bo tam ją widziałam. A może znacie jakieś opinie, która lepsza. Bo już jakoś na tą przy szpitalu przestałam liczyć. Maluszek długo u Ciebie się ukrywa, ale jak nic nie wisiało to pewnie coreczka:tak:.
Gratuluję udanych spotkań z maluszkami...jejku Wy już wszystkie tak wysoko, jak ja już bym chciała kwiecień lub przynajmniej marzec.
 
reklama
Do góry