reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Cześć Laseczki,
Zimy ciąg dalszy :/ a nam jeszcze kaloryfery nie grzeją bo awaria u kogoś i wodę spuścili :(
Ale jazda na Pomorskim/Śląskim... mam nadzieję, że żadna z naszych nowych mamusiek tam nie mieszka...

emri - fajnie, że sobie popatrzyłaś na Filka - ja za tydzień pooglądam (jeśli jeszcze do tego czasu nie zobaczę go face to face) jeśli tylko mój cudowny lekarz zechce pokazać... My z vii jesteśmy na górce, także chyba nas nie masz możliwości zobaczyć niestety. Chociaż... trzeba by to sprawdzić sygnałami świetlnymi ;)
 
reklama
Dzień dobry;) Ale mamy śniegu;) sypie i sypie...

Vii to Wy trochę wyżej macie swoje gniazdka, my z Łużyckiego. Nie byłam na 3d na USG, na tym zwykłym tak ładnie widać;)))
 
a ja wlasnie zlozylam lozeczko dla malego:) ale radocha tak na nie sobie patrzec:) nasuwa mi sie teraz do was mamuski pytanie o materac: jaki kupilyscie, jaki polecacie?

a tak swoja droga zauwazylam, ze wiele z nas ma dzis, czyli we czwartek, pelny tydzien ciazy;)
 
Hej;) Pusto się u nas zrobiło...Vii pewnie zrywa tapety, w końcu musi się uwinąć, żebyśmy zdążyły się spotkać;)) A reszta co robi?

Beti my mamy ten dwustronny materac, z jednej strony gryka, z drugiej kokos, w środku pianka czy coś. Sprzedawcy zdecydowanie polecają właśnie te. Gratuluje łóżeczka;) u nas też była wielka radocha;)))

Buziaki Dziewczyny;)))
 
cześć dziewczynki:)
zima nam się zrobiła na całego:) Chłopaki mieli zaplanowaną wyprawę na tatrzańską w sobotę ale te plany pokrzyżowało choróbkso:( Bartuś leży z ostrym zapaleniem gardła i krtani. Do 10 grudnia jest uziemiony. Dla niego leżenie to zło konieczne... i ubolewa bo w poniedziałek w szkole ma być Mikołaj:)
Małż pojechał kupic łopatę(mam nadzieję, że jeszcze coś dostanie) i będzie odśnieżał balkon. Zarządca zrobił nakaz odśnieżania balkonów w okresie zimowym:)
Przedwczoraj i wczoraj miałam skurcze , bolesne ale niereguralne przez co obniżył mi się brzuch. Ale póki co jest wszystko dobrze, dziś skurczy nie było brzucho jest już miękkie i mała daje znać, że jest.

Myyszaaa- dieta niskosodowa bezsolna bo skoczyło ciśnienie i woda mi się zatrzymuje. Jakoś powoli się przekonuję do jedzenia bez soli, zastępuję to pieprzem cayenne .Znajomy kupił mi w sklepie ze zdrową żywnością zdrową sól , z obniżoną zawartością sodu. Jest delikatna . Używam jej do gotowania . Chłopaki na razie nie narzekają:)

vii jak postępy z remontem?

miłego dnia
 
Cześć Laseczki,
Faktycznie coś śnieg powywiewał mamuśki z forum albo łącza zamarzły ;) Wczoraj miałam niezłe widowisko na parkingu - ale się ludziska męczyli żeby wyjechać. Część w ogóle dała sobie spokój po kilku próbach. My dzisiaj daliśmy radę wyjechać chociaż nie powiem - ładnie dupką rzucało :/ Musiałam się ruszyć z domu na badania i do PZU i jeszcze małe zakupy. Mały tak napiera, że prawie chodzić nie mogę - bardziej się toczę i to dosłownie. A jak się przeciąga to istny koszmar - normalnie boli.

Beti
- my też mamy materac gryka-pianka-kokos, wszyscy polecają jako najlepszy. Ja się na łóżeczko napatrzę dopiero po powrocie z jego lokatorem ze szpitala :(

Trzymajcie się ciepło i nie dajce mrozom :)
 
Cześć dziewczyny:)
Na szczęście dziś świeci słońce i polepszył mi się trochę humor. Wczoraj 3 godziny ryczałam, aż mnie później brzuch bolał.Dopadła mnie jakaś taka obawa, że poronię...za dużo naczytałam się chyba w temacie o aniołkach.Wy dziewczyny już wszystkie w takim zaawansowanym stanie, a mi ciągle tyle czasu jeszcze zostało. Zaraz wyjdę na spacer, może trochę wywietrzeją mi głupie myśli.

Dużo słońca dziewczyny:)
 
reklama
Hej
Witam się i ja :-) Jakoś zasypało mnie i podziębiło :-) A dziś na katar coś mi się zbiera :-)

Zawalka - nie czytaj :-) Każda z nas boi się o maleństwo :-) Ale trzeba patrzeć pozytywnie bo szczęśliwa mama to szczęśliwa dzidzia :-)

Emri - twój zakładnik się zadomowił u mnie :-)Jakoś przez te śniegi nie jadę w tamte rejony :-) A oprócz tego moje auto teraz po pierzynką śniegu :-)

Vii - i jak pomalowane ? :-)

AniaS - no tak myślałam z tą solą :-) Ja codziennie sprawdzam sobie ciśnienie :-) Po akcji z Mikusiem wolę trzymać rękę na pulsie :-)

Katoryba - jak coś czekam na smsa :-D bo ty nam na tej porodówce szlaki przetrzesz :-D Kto kolejny :-D

Beti - mam materac gryka kokos :-) znaczy się Miki miał a co za tym idzie druga dzidzia tez :-)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry