reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

emri - normalnie aż sprawdziłam definicję: Pedeutologia hehe przyznam, że dotychczas termin zupełnie mi obcy :)

ja spiryt mam (czeka na rozrobienie), termometr wyleciał mi z zamówienia jakie robiłam w aptece doz.pl więc spytam na miejscu w aptece jak będę odbierać zamówienie.
U nas łóżeczko stanie dopiero jak urodzę - w tym miejscu stoi teraz jeszcze biurko mężusia i tu pracuje póki co.
Krem na odparzenia - położna mówiła, że jak się nic nie będzie działo to nic albo linomag. Mam też masę próbek hippa na odparzenia i zamówiłam też sudocrem (położna mówiła, że na skórkę, która jest ok nie używać kosmetyków z cynkiem bo wysuszają). Nivea mają dobre recenzje, ja mam kilka kosmetyków hippa i dlatego też kupiłam ostatnio krem na wiatr i niepogodę ale nie zwróciłam uwagi na skład (zapomniałam, że nie może mieć wody a ten ma aqua w składzie :( ) no i chyba dokupię jeszcze nivea na każdą pogodę właśnie (kurcze namnożą mi się tylko te kosmetyki :/)
Jakby któraś chciała przecierać szlaki zamiast mnie to ja chętnie przesunę się chociażby na drugie miejsce :)

vii - nie kracz! ja mam zamiar odwiedzić Cie z brzuszkiem :) będę pilnować jak idą prace remontowe ;)
 
reklama
Hej
Wpadam na chwilę :-) Co do kremów - to miałam ich wiele przy Mikusiu kupionych :-) i przyznaje nie wykorzystałam :-) Nie miał odparzeń:-D

Sudocrem - miałam i jedynie to mi się przydało i Bepanthen na pogryzione sutki :-)

AniaS - a Soli nie jesz z powodu ciśnienia?? zatrzymywania wody ?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny znacie może numer do szkoły rodzenia tej przy szpitalu? Bardzo poproszę:)
W temacie kosmetyków to ja używam na razie na sobie babydrem z rossmana. Są świetnej jakości i bez sztucznych dodatków, składem przewyższają te z górnej półki
 
Beti- dzięki.
Niestety nie ma już miejsc :(. Terminy czerwcowe zapisuje :(. Chyba przejadę się tam osobiście to może coś załatwię, bo tak mnie zbyła szybko:(
 
Aligator - takie są niestety terminy - trzeba się zapisywać z dużym wyprzedzeniem. Spróbuj ewentualnie dzwonić co jakiś czas i pytać czy się zwalniają miejsca, zwykle po pierwszych zajęciach może się coś zwolnić - ktoś zrezygnuje w ostatnim momencie. Na miejscu myślę, że nie załatwisz więcej niż przez tel. Kto pierwszy ten lepszy - a nie może zapisać więcej niż 10 kobitek na zajęcia bo fizycznie sale są za małe na większą ilość osób.
 
Aligator katoryba ma racje, ja właśnie w taki sposób sie dostałam na szkołe rodzenia :) zapisałam się 4 tyg przed rozpoczęciem zajęć tylko dlatego, że ktoś nie przyszedł na wcześniejszą grupę i katoryba się przeniosła na jego miejsce, a ja wpisałam się na miejsce katoryby :) trochę zakręciłam ;) ale ogólnie chodzi o to, żebyś dzwoniła i pytała czy miejsce się nie zwolniło :)

o proszę nawet słoneczko się pokazało :)
 
Cześć Kochane;) Właśnie wróciłam z Rossmana, a robiłam uzupełnienia dla siebie na najbliższe tygodnie. Przy kasie prawie padłam, ale wszystko potrzebne...dostałam nawet szczotkę do włosów gratis;)))

Na pupę już nic nie kupuje, mam ten linomag, bephanten, jakieś próbki i zobaczymy. O tych pieluchach mi się przypomniało, zaopatrzyłam się w jedno op. tych rossmanowskich, ludzie chwalą, ciekawe czy się sprawdzą?

A pedeutologia hmm, zupełnie nie wiem po co to w moim przyszłym zawodzie...ale ministerstwo zarządziło, więc jest;)
 
reklama
Hej
Ja po wizycie :-) Dalej niewiedza - ale spod pośladków - babeczka nie widziała żeby coś wystawało :p Więc kombinowała czy czuje się inaczej niż przy Mikim :-)

Aligator powodzenia, może miejsce się zwolni :-) Tu masz linka do szkoły rodzenia pani Kasi
http://www.dlarodzicow.com/index.html

Emri - niezłe zakupy :-) a u ciebie 2 tygodnie i donoszone będzie :-)

Pozdrawiam(a to moje ktosiowe słońce 30.12 pokaże że jednak coś ma między nóżkami)
 
Ostatnia edycja:
Do góry