reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
No wlasnie to widzialam a na dole jest ze oferta wazna jeszcze 14 godzin. Czy to chodzi o to ze ja musze kupic najpierw ten groupen a po 30 moge zdjecia zamowic tak?

a i juz nie wazne zostalo wyprzedane;P To tak jest jak ze mnie taka ciemnota;P Nie przeczytam wszystkiego a bym chciala wiedziec;P
 
Ostatnia edycja:
póżniej jeśli będzie wolna chwila doczytam co u każdej z Was;)

w Zielonej byliśmy koło 2. Podróż -koszmar. Nadia wychodziła z fotelika, płakała i spać nie chciała. Trzeba było robić postoje i ją tulić-precyzując tatuś musiał tulić. Widać dziecię stęskniło się potwornie za tatusiem;)Zasnęła dopiero po 3:/ Teraz po sniadanku drzemie a ja muszę ogarnąć mieszkanie-widać, że facet sam przez 3 tygodnie mieszkał:-D


miłego dnia

p.s. buziaki dla Elizki;)
 
o rany dopiero co byłam na pierwszym spotkaniu właśnie u Elizki, ja jeszcze z brzuchem, a ona taka malusia... a tu 5 m-cy!!!
STO LAT ELI !!!

już się nacieszyłam wolnymi wieczorami :( przedwczoraj zasnęła po 21 - myślę sobie trudno, może jednorazowo, ale wczoraj koło 23 :(( mam nadzieję że to przez pogodę, duchota taka w domu, 25 stopni :( Oby dziś było lepiej, bo zwariuję :( jednak człowiek się do dobrego szybko przyzwyczaja...

karolq - dziś też jest ta oferta http://www.groupon.pl/oferty/zielona-gora/fotoexpert-zielonagora/723961 i jest aktywna bo sama z niej skorzystałam :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny!
Potrzebuję kogoś do sformatowania laptopa i oczywiście wgrania nowego systemu i potrzebnych rzeczy. Ja się nie znam na tym, więc zaufana osoba by się przydała :)
 
reklama
Do góry