reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

- Vii - do rossmana??? czy do innego...kurcze...a moze wspolnie na spacerek? ja jak sie w koncu zbiore i sie zdecyduje wyjsc....to jakos pojdzie:) jak cos to dawaj znac! ja musialabym tez dojsc do pasmanterii - zrobilam juz na szydelku Alusi kocyk, a chcialabym jescze czapeczke, skarpeteczki i zaczac sukienusie jakas (tzn sprobowac, bo jeszcze nie robilam) - a nie mam wloczki.

- no a moze wygram w lotto/albo w zetce???:)
 
reklama
no do rossmana byłoby najlepiej, ale trochę daleko ;) więc chyba do drogerii na anieli krzywoń na ryneczek pójdziemy :) jak położna nie przyjdzie do 12:30 to dostanie ode mnie sms'a, że wizyta przełożona ;) i będziemy się zbierać do wyjścia z Hania :)
 
vii-program na 6-tkę 190 zł +250zł rotawirusy=440zł pneumokoki to wydatek 280 zł.

swoją drogą ta położna jest niepoważna, brak szacunku i niepowazne traktowanie drugiej strony. Pani Krysia była zawsze w poniedziałek i zawsze po 14, nie było sytuacji, że odwołała wizytę.
 
Hej
Witamy się zdrowi :-) Ale przemęczeni...

Katoryba - do lekarza marsz :-)
Vii i inne szczepiące - na wszystko hurtem - nie pozwólcie za jednym razem zaszczepić na wszystko... Powoli i po kolei... Kumpela w WaWie - na wszystko hurtem zaszczepiła - i kolejne dni w szpitalu spędzili z małą... Organizm nie wytrzymał takiego ataku...

Magdzioszka - seryjnie niezłe sny :-D

Pozdrawiam
 
Madzioszka - herbatkę z miodkiem i cytryną piję (mimo, że cytrus-Bolciowi chyba pasi). Do łóżka? buahaha a Bolcio będzie mamusi herbatkę donosić? ;P

marttini - znam ten ból jak zniknie mega post... średnio raz na tydzień mnie to spotyka :/ kopiuj sobie co jakiś czas albo pisz w wordzie np.
Ja z usług kosmetyczki nie korzystam raczej, ale przed ślubem byłam i moja siostra chodzi systematycznie na brwi właśnie do Samanty (na Chrobrego ma zakład) tel:693640987
Paracetamol wiem, że mogę ale temp nie mam więc nie biorę. Może któryś ze syropków dobiorę w aptece...
Do pediatry idziemy w pon. po południu - mam nadzieję, że nam wypisze.
Tak - idę na Anieli Krzywoń. Tak koło południa - zależy jak Bolcio.

vii - a Ty o której idziesz? Możemy w 3czkę pójść.
W naszej przychodni za rotarix płaciliśmy 330zł za 5w1 110zł chyba. I to przez aptekę było. Teraz już znowu można u nich kupić i chyba będzie taniej.

Mysza - cieszę się, że Wy już zdrowi. A ja do lekarza z czym/kim mam iść? No chyba nie z przeziębieniem, bo po 1: antybiotyku mi na to nie da, po 2: może mi polecić to co pani w aptece, po 3: poczekalnia = źródło zarazków, po 4: a co z Bolciem? ech...
 
czyli nie powinno się szczepić 6w1?? no weź myyszaaa mnie nie strasz :/

katoryba my idziemy kolo 13, najpierw na parking do auta, bo muszę coś zabrać :)
 
reklama
Do góry