reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Mysza no być nie może:) Spakowana i gotowa szaleństwo:-) Pamiętaj Twoja rodzi się dzień po mojej nie ma opcji;) Ja planuje na 16-17 :D

Emri gratuluje pomyślnego załatwienia na UZ! Ja chciałam żeby mi mój odebrał IOS ale pani Dorotka była nieugięta i nie dała muszę się sama pokulać;/

Zawalka Ty to już może tak nie szalej. Szybki ten Twój syndrom:D

Heh dziś miałam pierwszą ciążową zachciankę, chciałam mrożonych owoców. Ale mój stanął na wysokości zadania i kupił mi truskaweczki:D Mniam

a Mysza uaktualnij urodzinki na grupie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
;0 aja mialam sie spotkac spacerkowo z dziewczynami...a zahaczylam o kosmetyczke i juz brwi doprowadzone do ladu:):):) i szok...tylko 5zl :p hehe a poprawa humoru bezcenna:):):):)
no ja potwierdzam z pelna powaga - spokojne noce i przespane to dokladnie po odstawieniu od cycusia i wyjsciu zabkow...zbieglo sie to w sumie w tym samym czasie i wlasnie jakos tak ok.1,5roczku Bartusia, bo wtedy tez poszlam do pracy:) wczesniej to jakos nie bardzo....no i znow trzeba sie nastawic na jakies poltora roku wyciecia z marzen o snie;) ale szybko mija, a zapomina sie jeszcze szybciej!!!!
a kapiel w umywalce:) suuuuper sprawa i to pod biezaca woda...wszlkie wielgachne kupasy po pachy w tens sposob z lotem blyskawicy nikly w odplywie ;):):) da rade ;0
 
Dzień dobry w ten słoneczny poranek:)

Widzę, że korzystacie z uroków pięknego słońca i soboty:) Dobrze dobrze oby częściej taka wyśmienita pogoda!

Miłego i owocnego w odpoczynek dnia życzę:)
 
Dzieńdoberek Paniom i Panom :-) :-) :-)

Madzioszkaa - ja bym chętnie wpadła na porodówkę 18 marca, tak mi się upodobała ta data :-) Mysza - zapraszam ze mną, albo dzień po, co by zachować kolejność :-p I widzę marcówki w mobilizacji :D
Marttini - myślałaś, że za "brwiowy busz" bardziej Cię skasują? Oj, to bym wolała się sama męczyć :p W sumie też nigdy nie skorzystałam jeszcze z profesjonalnej usługi, poza dniem ślubu :-)
Vii - Kochana, nie szalej, po pół mieszkania do teściów uda Wam się zabrać :-) miska wystarczy do kąpieli, trochę mniej przestronnie, ale nadal higiena utrzymana ;-)
Emri - synuś chce chyba zrobić z Was rodzinę sów, co by w nocy zaszaleć :D
 
hej babole:)

maly nareszcie zasnal wiec zaraz pisze relacje z porodu:)
czy wasze maluchy tez tyle jedza co moj?! Dawidek siedzi caly czas przy piersi, najpierw jedna pozniej druga i pozniej znowu taka seria. trwa to 1h-1,5h i pozniej troche pospi i znowu:)
a w nocy dzis dal nam spac seriami po okolo 3h ale tylko dlatego, ze caly czas spal przy mojej wywalonej piersi. w lozeczku budzi sie co chwile:(
 
Witajcie Babolce w ten słoneczny dzionek :)
ja dziś zaliczyłam Waszego Auchana i nawet wepchnęłam się w kolejkę do kasy pierwszeństwa (zresztą po raz pierwszy i pewnie ostatni;-))
korzystajcie z pogody kto może :-)
 
relacja zamieszczona:)
kordek i bardzo dobrze, korzystaj poki mozesz!
madzioszka moj maz jest zachwycony malym. zwlaszcza, ze jest on skora zdjeta z taty. do mnie nie jest w ogole podobny ten maly sraluch:) nazywamy go takim naszym malym bobkiem albo krokiecikiem;)
 
witaj Beti;):):):) ucaluj swojego małego "bobka" :):):):)
z tym jedzonkiem - to sie unormuje....jeszcze jest malutki i potrzebuje jeść:)mówisz, że do tatusia podobny???tatuś pęka z dumy:)
sciskamy cieplo i pozdrawiamy weekendowo wszystkie pozostałe mamuśki - i te brzuszkowe jeszcze i te z maleństwami przy boku:*
 
reklama
Cześć dziewczyny:)

Jakoś spokojnie na forum w ten weekend. Chyba intensywnie wypoczywacie:). U mnie ciągle sny o wiośnie. Wczoraj sad owocowy pełen białych i różowych kwiatków i klomby pełne różnokolorowych kwiatów, a dziś drzewo z olbrzymimi, wielkimi, intensywnie pomarańczowymi pomarańczami.

Miłej niedzieli kochane:)
 
Do góry