reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Marttinii tak się składa, że ja jakiś czas temu pracowałam w banku w zg i mam tam jeszcze znajomości. Myślę, że będę mogła Ci pomóc. Jak coś to daj znać na mojego emaila. Czy on jest widoczny bo niestety tego nie wiem????
 
reklama
heloł ewrybady,
rano znowu mi zniknął długi post ;(
My po wizycie u chirurga - pachwinowa to już nawet nie przepuklina a pępkowa jest mała tylko balonik duży się robi i mamy tylko obserwować bo do zabiegu to się na szczęście nie kwalifikuje. Przy okazji poszłam spytać o terminy oczekiwania na ortopedę i okazuje się, że są praktycznie na bieżąco - 10 dzieci dziennie. Zapisaliśmy się na 07.03. Tylko muszę jeszcze jedno skierowanie wydębić od pediatry. Ciekawe czy da...
Dzisiaj zaliczyłyśmy z vii spacerek, ale chyba przydługi był bo zmarzłam strasznie. Młodego to nie ruszało bo pięknie opatulony, ale przynajmniej pospał ładnie i nie będzie marudził mam nadzieję.

Izuniek - pieluchowanie teraz robi się tak, że daje się na pampka tą tetrową. Jakbym miała tylko w tetrze go trzymać to bym na to nie poszła :/
Zakładałam wczoraj trochę i na noc też. I nie wiem czy było za gorąco w pokoju, czy niepotrzebnie kocyk nałożyłam czy to ta pielucha ale mały był bardzo zgrzany jak go w nocy brałam do jedzenia.
Mój gin robił wymaz u siebie w gabinecie i on załatwiał wysłanie do laboratorium, nie wiem jaką politykę stosuje Twój. Ogólnie robi się między 35 a 37 tc.

apmg - my używaliśmy sab-simplex. Nam pomógł nieznacznie. Lepszy okazał się lefax - kolki przeszły praktycznie od pierwszego podania. Oba są dostępne tylko z Niemiec.
Mój Bolcio też najchętniej cały czas na rękach i nic nie mogę zrobić... także znam ten ból.

kordek - teraz Twoja kolej. A co tam się właściwie chowa w Twoim brzuszku? Bo przeoczyłam info o tym :)

emri - biedny Filcio... takie przeżycie. Ale pewnie już tego nie pamięta. Kuruj się młody bo strzała czeka! ;)
5600? olaboga toż to o 1kg więcej niż Bolcio! a nie widać po kluseczce, że kluseczka...
Zazdraszczam pomarańczka. Ja się jeszcze nie skusiłam...

Mysza - oj biedna Ty... ale już przeszło mam nadzieję?

marttini - współczuję kłopotów z pożyczką. Jeszcze tylko nerwów Ci brakuje w Twoim stanie :(

Dziewczyny wyczytałam, że na kłopoty z ropiejącym oczkiem pomaga przecieranie (a nawet wkraplanie) mlekiem matki. Spróbowałam i faktycznie - jest dużo dużo lepiej!
 
Marttini współczuje problemów. Najgorzej jest, jak ktoś ocenia a nie ma pojęcia jak jest tak jak Ci w banku. A co ich obchodzi Twój brzuszek, kurcze spłata ma być a nie.

Katoryba dobrze, że przepuklinka Bolcia już jest pod większą kontrolą może zniknie całkiem? Pediatra powinna dać skierowanie bez problemu, jak coś to ja postrasz brzuchatkami:-p a my przyjdziemy i zrobimy zadymę:-)
 
Katoryba - moj gin. też pobierze próbkę na wizycie, nie wspominał, żebym to ja musiała się fatygować do laboratorium, tymbardziej, że wizytę mam w piątek... Muszę się zastanowić, najwyżej zadzwonie do niego i przedyskutujemy sprawę...
Dobrze, że przepukliny Bolcia przestają być problemem w głowie Rodziców :-)
Marttini - nie dajcie się spławić gadaniem o ciąży i macierzyństwie! Trzymam kciuki za powodzenie!

Ogłaszam: Spakowaliśmy torbę do szpitala!!! Rzeczy dla Maleńkiej też już wyłożone w foteliku :-) :-) :-)
 
Izuniek w gruncie rzeczy nie ma większego znaczenia kiedy zrobisz to badanie... tak jak mówi anulka w sumie nawet lepiej później, bo tym dziadostwem można się w każdej chwili zarazić...i ja też miałam próbkę pobieraną u ginekologa i od niego odbierałam wyniki...

Marttini współczuje problemów z bankami... coś o tym wiem... przez ciąże musieliśmy brać kredyt wspomagając się zarobkami rodziców, bo bank nie uznał moich zarobków...

zakupy udane :) i nawet mamusi coś skapnęło ;) co prawda nadal nie udało się zakupić jakiejś zwiewnej sukieneczki (w zimie ciężko musiałabym kupić coś na chrzciny, a szkód mi teraz, bo za dwa miesiące mała zmieni rozmiar i będzie trzeba kolejną kupić), ale taką mniej zwiewną już tak ;) i Hania ma już 3 sukieneczki :)
 
Witam się z samego rana, gdyż znowu spać nie mogę ;-)
Martini - współczuję problemów finansowych. Jestem w szoku, że nie przyznali Wam kredytu. Ja wzięłam kredyt mieszkaniowy w grudniu czyli z ogromnym brzuchem niczego nie ukrywając w dodatku sama na siebie bez męża :-)
vii - Hania będzie mała modnisia :-)
Izuniek - Gratuluję spakowanej torby! :-) Udało Ci się w jedną spakować?

Ja po wizycie u gina. Termin cc mam 9 lub 10 marzec czyli tydzień przed terminem.
Zostały 14 dni :-) MASAKRA !! :szok::-) Cieszę się ogromnie i jestem przerażona!
 
Dzień dobry z rana:-)

Izuniek Gratulacje z powodu torby:-) to nie lada wyczyn się spakować i to w jedną:) niby nic a ja miałam wrażenie, że mi się rzeczy przez pączkowanie rozmnarzaja jak je wkładałam:)

Moorella To dobrze, że masz już termin pójdziesz i będzie z głowy chyba, że maleńka stwierdzi, że chce jeszcze szybciej:p 10 to ładna data taka wypłatowa:-)

Ja dziś miałam kiepskawą noc rzucałam się jak głupia i ogólnie mało spałam jak nie ja;/ no ale cóż uroku;) Życzę miłego dnia, który zapowiada się znów słonecznie ciekawe czy będzie cieplej niż wczoraj.
 
Hej
U nas dalej chorobowo... teraz Miki dorwał... ja juz lepiej... ale co kto pisał to przejrzałam pobieżnie :-(

jak sie wykurujemy to poodpisuje...

Pozdrawiam
 
hejka

i ja cos dziś kiepsko spałam, jakieś dziwne sny, nie wiem skad to

Mysza - zdrówka dużo zdrówka

vii - sukieneczki... fajna sprawa, ale na pewno pełno pojawi się jak sie cieplej zrobi, ja dla synka zawsze jak czegos szukam trafiam na sukienki, bo dla dziewczynek tyle zawsze wszystkiego, a tu masz jak potrzeba to i dla dziewczynek ciężko znaleść :)

Moorella - fajnie tak znać termin, wszystko sobie przygotujesz :)

Martini - a poszliście do open finanse albo expandera, w jednym miejscu wam doradzą co i jak, ja sobie bardzo chwalę, polecam, porady są bezpłatne, a i czasem formalności można u nich załatwić
Izuniek - super ze torba już spakowana...

... jak Wam mało czasu zostało, a przede mną jeszcze tyle czasu... oby tylko gin dał mi l4 to będzie dobrze, bo znowu sie martwię co z tym moim ciśnieniem sie dzieje, raz wyższe raz niskie i jeszcze astma mi dokucza, musze cos wykombinowac i dostać sie do alergologa wcześniej.
 
reklama
witajcie Babeczki :)
Katoryba u mnie w brzuszku dziewczynka :)
Teraz moja kolej ale widzę, że Moorella planuje mnie wyprzedzić ;)))
Emri ale rośnie ten Twój kawaler :))
Myyszaaa kurujcie się!
miłego dzionka
 
Do góry