reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

huhu - gratuluję i witam, a jak Twoje maleństwo ma na imię?

kordek - ta moja dentystka obawia się podać mi znieczulenie, bo jakby coś się stało to cytuję ją: "Nigdy bym sobie tego nie wybaczyła"...Ale chyba się skicham na tym fotelu ze strachu jutro.

beti - ja obstawiam 19.02., ale nie mam uzasadnienia, po prostu...

anias - co pediatra mówił o Nadii? wszystko ok?

madzioszka - zapomniałam wczoraj złożyć Twojemu małzowi życzenia, ale możesz mu dziś przekazać ode mnie i P. (W końcu i tak przekładacie obchody:)
 
reklama
Tyle "bab" w jednym miejscu, każda coś "mówi" i jest szaleństwo na forum hihihi tematy jak w kalejdoskopie :)
Huhu - cześć! Gratuluję :-) Zdradź imię Waszej Istotki :-)
Zawalka - nie strachaj się! Nogi będziesz miała złączone na fotelu, więc czym tu się przejmować :p (żarcik mi się włączył)...
Beti, Kordek - coś czuję, że mało dni będzie dzieliło Wasze dzieciątka :) skurcze są, akcje porodowe blisko ;-)
I my chyba dołączymy do grona leżaczkowego, przyszła chrzestna chce Nam kupić i wspominała chyba o tym samym co Wy :)
 
Zawalka współczuje dentysty... tam to mnie trzeba ciągnąć na siłę...

Beti ja obstawiam, że urodzisz w sobotę ;) a może tak do wtorku wytrzymasz, wtedy Hania kończy miesiąc ;)

ehh dzisiaj nie mam do niej cierpliwości... nie wiem czy to przez tą witaminę D czy co, ale je małe porcje i co chwile marudzi, a w dodatku obryzgała mi spodnie... uratował mnie leżaczek... wsadziłam ją i zasnęła, super sprawa...a ja wreszcie mogłam obiad wstawić... mała ma dopiero niecale 4 tyg a ja już padam ze zmęczenia...muszę się wreszcie normalnie wyspać...
 
Myyszaaa ja bym chyba nie wiedziala już co z czym w autobusie ;)
Vii ja od 26 do 03 lutego siedziałam na roomingu w tych płatnych salach.... w sumie obok mnie była dziołcha dość podobna do twojej foteczki ...kto wie;)

Młody ma na imię Maksym....a obecnie pseudonim operacyjny to Zdzichu. 3 minuty temu skonczylismy 3 tyg;) W zasadzie grzeczniutki dzidź choć od niedzieli ma jakieś filmy przedpołudniami... w kółko pielucha/cyc/ulanie/stękanie/pielucha/cyc..... itd do 15 jestem tak wykończona jakbym z trojaczkami siedziała. Po południu już spokojniej. Nie wiem czy to kolki czy coś innego. Póki co dzisiaj piję herbatkę koperkową... na razie ja, bo jego nie chcę dopajać... zobaczymy czy będzie efekt. Na razie innych pomyslow nie mam ;/
 
Zawalka mój pięknie dziękuje. Tak rozmawialiśmy i ja Twa buzie kojarze ale nie wiem gdzie jak i kiedy:-) ah to jedno małe miasto:D`

Myszaa jak było na sali z Mikim? Mam nadzieje, że nie biegałaś za nim!

Vii może to witamina, że maleńka wojuje

Ja byłam u lekarza, następna wizyta za 2 tygodnie. eh. młoda zwisa głową w dół tak nisko że uciska mi całe spojenie ale oznak porodu brak, to chyba optymistyczne niech no do 38 tygodnie wytrzyma:-)
 
jejku no dzisiaj jest koszmar... spała tylko na spacerze, a tak prawie ciągle krzyczy... je po 10 ml i krzyczy... robi kupę i krzyczy... oszaleje zaraz... już jestem prawie pewna, że to ta głupia witamina, bo niby co mogło wstąpić w moje dziecko ?? to nie kolki bo bączki wali co chwile, kupkę też robi bez problemu...
 
Vii-Nadia też po spacerze ma zły czas. Zasypia na moment, leży przy cycu i się złości, robi kupkę i się złości, na rekach się złości i tak w kółko. Teraz zmieniłam jej baterię w leżaczku i mamy od 5 minut chwilę spokoju. Patrzy na zwierzątka i cos do nich mówi:)
aż się boje nocy...

aaa Vii i Katoryba- bateria w leżaczku to Duracell Ultra Power -działała 3,5 tygodnia/praktycznie codziennie eksplatowana/

Huhu-być może na korytarzu patologii się widziałyśmy. Ja leżałam tam od 10 do 14 stycznia. Tak sobie myślę... czy Ty przypadkiem nie wypowiadałas się po porodzie w telewizji??
 
no to pewnie witaminka. a kiedy zaczelas podawac? z reszta anias tez miala takie jazdy po witaminie z tego co pamietam:( niby taka witaminka a ile problemu...

widze, ze wszystki obstawiacie ten tydzien na porod u mnie:) oj ciekawe, ciekawe. z jednej strony nie moge sie doczekac a z drugiej ogarnia mnia przerazenie!!! ale widze, ze sobie dzielnie radzicie, choc bywa ciezko, i to mi daje sile:)

zawalka wspolczuje dentysty bez znieczulenia, moja szwagierka tez jest w ciazy podobnie jak ty i wiem, ze miala znieczulenie tylko jakies takie inne, niby dozwolone w ciazy.

madzioszka masz racje ta nasza miescina to mala jest:) wszedzie znajome twarze.
 
reklama
Madzioszkaa - chyba jeszcze jeździ :-D Albo na 19 zamienili :-)

Marzena86 - bo nadal istnieje przesąd że wszystko się szykuje po narodzinach :-) Ja podziwiam tych którzy się tego trzymają :-D

Emka80 - ja miałam przy Mikim Chicco Trio Enjoy - nie wytrzymał :-( Odpadło kółko...

Zawalka - ja miałam leczone kanałowo zęby - i moja wstrzykiwała mniejszą dawkę...

huhu - szukasz przystanku :-D Wsiadasz kasujesz bilet :-D A tak na poważnie - to jak nie jest niskopodłogowy to koszmar żeby z wózkiem wsiąść

Nie biegałam za Mikim na sali zabaw :-)

Pozdrawiam
 
Do góry