reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

eMKa my też na początku chcieliśmy implasta... właściwie to jechaliśmy już go zamówić, ale jakoś rzucił nam się w oczy roan i stwierdziliśmy w końcu, że 2300 zł za implasta to trochę za dużo...ale jak ktoś ma zbędny grosz to super wózek :)

Hania po kąpaniu grzecznie leży... nawet w wodzie była już grzeczna... uśmiechała się nawet... tylko kurcze ciągle nie śpi... praktycznie od 15... tylko czasem na kilka-kilkanaście minut oczy zamykała...no ale póki co nie płacze...
 
reklama
no do tego 300 zł fotelik i my jeszcze chcieliśmy śpiworek i parasolkę, wychodziło 2300, za taki sam zestaw z roan'a zapłaciliśmy 1600 zł i gondola jest większa niż w implaście...

a tak w ogóle to dzień dobry :)

ostatnio często jestem tu pierwsza... w nocy odzyskałam swoje dziecko... wykąpana zasnęla po 23 i wstała dopiero o 4:30, aż byłam w szoku. W dodatku zmusiłam G żeby do niej wstał... oczywiście foch jak nie wiem, marudzenie, że on pracuje, a ja w domu nic robić nie muszę... ale mu powiedziałam, że jak raz wstanie to nic mu nie będzie... później Hania wstała o 7:30 i o dziwo też ją nakarmił i teraz śpi jak aniołek... ale jeszcze dzisiaj nie dostała witaminy :/

miłego śnieżnego dnia...
 
Dzień dobry z rana!

Jaki piękny dzień się zapowiada no nie pogadasz. Syberia w pełni. Dziś nie mogłam spać może od zmiany pogody w sumie od 3 z kawałkiem miałam urywany sen ale już na szczęście dzień i można sobie odespać:-)

Vii dobrze, że odzyskałaś Hanusie chociaż na noc. O której podajesz jej witaminę?
 
vii a jaką witaminę macie??? te kapsułki z olejkiem??
My dzisiaj wprowadzamy D i aż się boję po tym co piszesz i po wczorajszym popołudniu... cały dzień mieliśmy przekichany, aż się wyniosłam z małym na kanapę dak dawał wieczorem.... śpi.. i nagle krzyk i prężenie i po chwili znowu zasypia bidul jeden.... po karmieniu koło północy odleciał i nocka na szczęście spokojna....zobaczymy jak będzie dzień wyglądał...

ps. chciałaby któraś pampki1 te normalne bez siateczki- 43szt za 20zł ??? (w necie dawałam 26zł) ;) całe nienaruszone opakowanie, z którego już chyba wyrośniemy ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobitki:) Moje dziecko dzisiaj zaspało:) zawsze wstaje o 9 a tu dalej sen go otula:)

Huhu my na swojego synka też mówimy Mały Terrorysta:)))

Vii trudno ocenić czy to kolki, czytałam, że o kolkach mówi się gdy napady płaczu połączone z prężeniem i przyciąganiem nóżek musi trwać co najmniej 3 h, 3 x w tygodniu i od co najmniej 3 tygodni. Mam nadzieję, że Was to nie spotka. Tobie Huhu też tego życzę.

Przestanie dzisiaj padać? Muszę wyruszyć z domu...Filip ma folię, a ja wrócę jak bałwan:)

Aaa co do wit. D. Nasza pediatra mówiła, że jest też w tabletkach, rozpuszcza się i podaje. Trwa to dłużej, wymaga od nas więcej, ale nie powoduje skutków ubocznych w postaci bóli brzuszka czy niespokojności:) Ale to nazwałam:p Bo te wszystki przypadłości nie wywołuje sama wit., tylko ta zawisina, w której się ją podaje. W przypadku tej kapsułki to ten olejek tak uprzykrza życie. Więc morał z tego taki, że więcej to kosztuje i częściej szkodzi.

Miłego dnia:)
 
Witajcie babki,
Ale Wam dobrze, że Wasze maluchy pospały... mój chyba przechodzi drugi skok :/ który w dodatku potęguje nocą :/ po jedzeniu zasnął o 20:30, pobudka 22:30, 1:30, 4:30, 5:30, 6:30 i na tym zakończył noc :| zajadał tylko trochę dlatego się szybko budził. Wiercił się też jakby go brzuszek bolał, co by mogło zaszkodzić? Surowa marchewka? no masakra jakaś, jak ja przeżyję ten dzień?
Niech przestanie padać, bo spacer przecież musi być!

emri - Bolcio miał kolki (tak myślę bo nie wiem co to innego mogłoby być) zaczęły się od 2go tyg. trwały wieczorami dużo więcej niż 3h i to codziennie, więc nie ma reguły co do opisu książkowego.
Nikomu nie życzę kolek, najgorsze co może męczyć takiego malucha...

Wit. D ja podaję w kropelkach (Devikap) jedną kropelkę dziennie. Bolcio nie ma po niej problemów, także może spróbujcie. Aha i jeszcze siora mówiła, że dr Iwanowska z Aldemedu twierdzi, że wit D należy podawać wieczorem kiedy nie przechodzi ona ze światła dziennego. Ja tak podaję właśnie - przy karmieniu po kąpieli.

Miłego dnia życzę :)
 
reklama
oby to nie były kolki... bo ona w sumie nie płacze bez przerwy... tylko uspokaja się na jakiś czas i znowu... i aż tyle się nie prężyła (chyba nie wiecej niż zwykle) (a może tak jest przy kolkach??:/) kurcze muszę zacząć podawać te witaminy wieczorem, tylko po kąpieli jest tyle przy niej do zrobienia, że nie wiem czy nie zapomnę... i chyba też spróbuję tego devikap'u, bo te kapsułki drogo wychodzą...

Katoryba współczuję, bo już sama wiem jak to jest jak dziecko płacze... budzi się co chwile i kij wie o co kaman... a już Boluś tak ładnie znosił noc... może mu jeszcze wróci ta dobra strona ;)

no pogoda nie zachęca do spacerów :( Katoryba Tobie to chyba te kółeczka będą się w śniegu blokować co ?? w dodatku nas zasypie, a ja nawet kaptura nie mam przy płaszczu :/ kicha na maxa i jeszcze dzisiaj ta niezorganizowana położna ( o ile nie zapomniała o wizycie)...

a i przyszedł nam wreszcie pesel Hani :)
 
Do góry