reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Chcialabym się przywitać..... po raz drugi ;D
Kiedyś, jeszcze w stanie brzuchatym, już się witałam, ale nie wytrzymałam waszego tempa, bo jeszcze wtedy pracowałam.
Teraz synuś już jest na świecie i mam nadzieję, że sprostam waszej galopującej twórczości;) Od czasu do czasu podczytywałam wyrywkowo co u was, więc mniej więcej kojarzę kto i co ;)
Z grubsza o nas to mamy synusia z 26 stycznia, choć miał być 20lutego, więc za jakiś tydzień 'rodzimy'. Prawie cały styczeń przekisiłam na patologii, więc być może się spotkałam z którąś z was na żywo.
Mieszkamy na Czarkowie więc daleko od 'złotych' strzał, ale zawsze na większy spęd możemy podjechać autem ;)
Póki co wczoraj zaczęliśmy werandowanie i liczymy, że nie będzie mrozu w łikend ;)
 
reklama
Chcialabym się przywitać..... po raz drugi ;D
Kiedyś, jeszcze w stanie brzuchatym, już się witałam, ale nie wytrzymałam waszego tempa, bo jeszcze wtedy pracowałam.
Teraz synuś już jest na świecie i mam nadzieję, że sprostam waszej galopującej twórczości;) Od czasu do czasu podczytywałam wyrywkowo co u was, więc mniej więcej kojarzę kto i co ;)
Z grubsza o nas to mamy synusia z 26 stycznia, choć miał być 20lutego, więc za jakiś tydzień 'rodzimy'. Prawie cały styczeń przekisiłam na patologii, więc być może się spotkałam z którąś z was na żywo.
Mieszkamy na Czarkowie więc daleko od 'złotych' strzał, ale zawsze na większy spęd możemy podjechać autem ;)
Póki co wczoraj zaczęliśmy werandowanie i liczymy, że nie będzie mrozu w łikend ;)

Za to autobusem 23 możesz do mnie podjechać :p Nasza twórczość jest radosna bo mamy trochę czasem czasu :-D
 
no u nas z imionami też było ciężko... na szczęście nikt aż tak nie naciskał... raczej sami nie mogliśmy dojść do porozumienia... mąż wymyślał zagraniczne imiona, a mi się to nie bardzo podobało, bo mamy pospolite polskie nazwisko... głupio to razem brzmiało... ale nie dajcie się zmusić, to ma być Wasz wybór i tyle!

Anias to może jednak pediatra się wyrobi :) jak coś to daj znać... najwyżej wyjdziemy w waszą stronę i pospacerujemy razem :)

Katoryba, Emri piszecie się ??

huhu gratuluję synka :) mogłaś spotkać się ze mną gdzieś może na korytarzu ;) bo byłam w szpitalu od 22 do 31 stycznia...

do nas też już dotarł leżaczek zmałpowany po Nadiusi :) tylko kurcze Anias jaka tam jest bateria ?? wejście wygląda na prostokątną, a na necie ta LR20 jest okrągła... :/
 
Hejo;) My dziś najpierw musimy załatwić sprawunki w okolicy deptaka, jak szybko się uwiniemy to zadzwonię, może będziecie gdzieś w pobliżu.
 
no odliczamy dziewczyny:) ja obstawialam jutro czyli czwartke. ale jakos skurcze mi sie uspokoily (o wslanie mam) i chyba na razie sie nie spodziewam;) z checia przyjmuje propozycje urodzin Dawidka:)

na spacer to ja pisze sie jutro, zajde do anias a potem moze do was;)

huhu gratuluje, ze synus juz z wami. ja mam podobny termin jak ty mialas a jeszcze jestem w calosci. ale to ciaze sa przewrotne!

marzena a jak tam u ciebie? jakiez pierwsze zakupy juz zrobione?
 
Pani doktor była chwilę po tym jak napisałam posta;) Z Naduchą wszystko ok, muszę tylko w końcu podejść i wyrobic Nadusi książeczkę .

Vii- bateria jest duża okrągła;) Nadia się wybudza więc dostanie cyca i wychodzimy z domku. Zadzwonię jak będę blisko Was.
 
hej:) aleście naprodukowały ;) nadążyć za Wami ciężko ;)
Zawalka Ty się nie dawaj żadnym naciskom, sami macie wybrać takie imię jak Wam się podoba, najgorzej jak ktoś się wtrąca nieproszony... A dlaczego dentystka nie chce podać znieczulenia? Moja twierdzi, że nie ma żadnych p/wskazań.
Beti ja wczoraj na ktg miałam kilka skurczy, regularne ale małe i niebolesne, gin twierdzi, że jeszcze trochę do porodu więc zostajesz sama na luty :))) chyba :)))
Huhu gratulacje!!
Madzioszkaa jak się udała urodzinowa impreza? W większym gronie czy we dwoje, tzn. we troje :))
Marttini jak samopoczucie?
Miłego spacerku dziewczyny :))
 
Witaj Huhu!

Beri no już czas pomału na Ciebie:D Nikt tu nie naciska ale..:-)

Kordek z racji, że mój małż miał dziś egzamin to impreza została komisyjnie odsunięta na inny dzień będzie w piątek.

To w Zielonej jest autobus 23:D? Haha jestem niedoinformowana:D
 
No beti powoli zabieram się za realizowanie twojej listy :) choć oczywiście rodzice i teściowie marudzą, że 20 tydz to jeszcze za wcześnie ;)
No ale kilka ubranek już upolowanych na wyprzedażach i troszkę z allegro (ciężko się powstrzymać przez kupieniem stosu ślicznych małych rzeczy).
Resztę rzeczy będziemy rozkładać systematycznie, tak żeby w każdym miesiącu mieć co robić ;)

A co do obstawiania urodzin Beti to przyjmujesz jakieś zakłady? ;)
 
reklama
Do góry