reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

puk puk :) witamy się :)

dzisiaj Hania drugi raz wstała przed 8 :) coraz ładniej śpi :) i to mimo, że wczoraj została wykapana dużo szybciej niż zwykle ;)

Anias to może pospacerujesz z Nadią do nas ?? a my z Hanią Was odprowadzimy :)

eMKa80 piękny gest z imieniem brata :) i piękne imię :)
 
reklama
Witam
Ja dziś nie spacerowo :-) Idziemy z Mikim na salę zabaw :-D Spokojnie ja za nim nie będę biegać :-) Kuzynka się zgłosiła :-)

Pozdrawiam i miłego dnia
 
Vii-bardzo chętnie;) nie wiem tylko czy dziś uda nam się wyjść, czekamy na wizytę pediatry. Ale jutro czy w piątek wizyta obowiązkowa u Hanusi:)
 
Myyszaaa to Mikołaj na pewno szczęśliwy :) sala zabaw fajna sprawa :)

Anias może pediatra dotrze wcześniej :) nie podała godziny ?? u nas dzwoniła, że będzie za 30 min i dotarła po 13 :)
 
Dzień dobry z rana! Prawie rana:-)

Vii Twoja Haneczka dzielna dziewczyna i mały suseł:-D Dobrze że tak ładnie śpi.

Myszaa no ja myślę, że nie będziesz biegać za Mikim, w tym stanie to sie nie robi już takich rzeczy:)

Ja sie dziś obijam na maxa aż do wizyty u lekarza. Mam cichą nadzieję, że to moja ostatnia wizyta.
Miłego dnia kobietki
 
Cześć dziewczynki,
Bolcio po chustowaniu był tak przejęty chyba, że 3x w nocy się budził a nockę zakończył o 6 :/ Ale teraz jeszcze kima więc mam mini luzik.
Z tym imieniem to nie dajcie sobą manipulować. To jest WASZE dziecko a nie teściów, rodziców czy babci. Wybierzcie takie imię jakie Wam pasuje, to jest Wasza mała komórka społeczna i nic nikomu do tego :)

Beti - teraz zaczynamy Tobie dopingować, odliczamy dni :) ja obstawiam 20.02. W dwumiesięcznicę Bolciową :)

zawalka - Ty się tak nie denerwuj bo jeszcze dziecko zaziębisz ;)

Mysza
- pierwsze co jak przeczytałam o sali zabaw to zrobiłam oczy :o jak ona sobie to wyobraża? hehe całe szczęście kuzynka... Za Mikim ciężko nadążyć ;)

Miłego dzionka życzę a spacerowiczkom (w tym sobie) ciepła i braku wiatru brrr
 
Witam się i ja wyjątkowo wcześnie jak na mnie:) Już nawet po śniadaniu jestem.

mysza - a do której sali się wybieracie? Ja w tamtym roku byłam w Bubulandzie koło Focusa i polecam.

Jutro czeka mnie wizyta u dentysty o 8.30. Jak ja wstanę? Mam jeszcze godzinę przed wizytą wziąć Lokomotiv dla dzieci z imbirem, bo dentystka boi się podać mi znieczulenie, a będzie wypalać mi dziąsło. Ciekawe czy wytrwam.

Miłego dnia dziewczyny:)
 
Brrrryyyy dzień :-)

A ja dziś znów idę do moich przedszkolaków zobaczyć jak się sprawują :p Mąż już mnie uprzedził, że mam się ciepło ubrać na drogę, bo dziś nie za przyjemnie...
Wczoraj po 21 nasze Maleństwo zaczęło ostrą gimnastykę w brzuchu i tak prawie do północy, zostałam rozepchana we wszystkich kierunkach, po raz pierwszy pokazała chyba swoją maksymalną moc, a matka nie wiedziała już jak się położyć :-D

AniaS - Ty masz koło siebie fajne tereny do spacerowania. Ja przez 4 lata studiów mieszkałam na Braci Gierymskich, uliczek tam nie brakuje i nad jeziorkiem będzie można od wiosny posiedzieć :)

O imionach to można dyskusje prowadzić, fakt. U nas tylko szwagierka z rodziną wstępnie coś proponowała. My jednego dnia wzięliśmy kalendarz i czytaliśmy imiona ,a na kartce zapisywaliśmy te do rozważenia. Dla chłopca nie było dyskusji, byłby Maciej :-) a dla dziewczynki było chyba 5 propozycji, aż w końcu mąż przekonał się do moich sugestii ;-) (drugie imię po nieżyjącej teściowej)
 
reklama
Do góry