reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
U Was też tak każdy próbuje/próbował wpłynąć na to, jakie imię będzie nosić Wasze dziecko? Ja już mam tego dosyć. Tak się zdenerwowałam rozmową telefoniczną z mamą, że aż sobie porcję lodów truskawkowych wyrzuciłam na brzuch i nie wiem teraz czy plama zejdzie z bluzki. Co nie wymyślimy imienia, to zaraz jakieś obiekcje mają i proponują takie, które absolutnie nam się nie podobają.

Dobra, idę ochłonąć i zjeść to, co z lodów zostało.

Miłego wieczoru babeczki:)
 
hej!
ja dzis mialam pracowity dzien. rano tak jak mysza bylam oddac krew i siuski do analizy po raz ostatni w ciazy:( a w piatek mam wizyte u lekarza, ciekawe czy dotrwam? ;) bylam tez na ktg w szpitalu i mam skurcze przepowiadajace:) nieregularne i niebolesne ale mocne (dochodzily do okolo 90). takze macica trenuje sobie ostro:)
zimnica dzis straszna, rano wyjrzalam przez okno i patrze slonko. ubralam kurtke, w ktora sie nie zapinam i musialam pozniej wrocic po plaszcz bo myslalam, ze zamarzne. takze spacerujace mamuski podziwiam za wytrwalosc:) rece wam nie zgrabialy?!

martini a z czego dajesz korepetycje? bo ja ucze angieslkiego dzici, mlodziez i doroslych. tortem to ja tez bede zainteresowana w swoim czasie:) uwielbiam puszne ciasta!!!

anias a w jakich godzianch chodzisz na spacery? moze zrobimy ustawke np. w czwartek? byle nie za wczesnie:)

witam nowa kolezanke emke!!! kolejna dziewczyna z okolicy wojska polskiego:) ale to fajnie wyszlo, ze duzo nas tu mieszka!

tyle naprodukowalascie, ze nic nie ogarniam. wiec przepraszam za pominiecie;)

zawalka bardzi ci wspolczuje bo to musi byc denerwujace... u mnie na poczatku bylo tak, ze jak sie rodzice i tesciowie dowiedzieli to pierwsze co to dawali swoje propozycje i myslalam, ze oszaleje:) no i moj tata tez mnie zdenerwowal raz bo mowie, ze chcemy albo damiana albo dawida. a moj tata na to, ze dawid to przeciez zydowskie imie i czy my bierzemy pod uwage znaczenia imion i, ze to na cale zycie:/ a ja wlasnie na to patrze i lubie takie "normalne" imiona i powiedzialam, ze niech sie ciesze, ze nie chce nazwac syna jonasz albo bozydar: no i zdecydowalismy, ze bedie wlasnie Dawidek:)
 
Ostatnia edycja:
a to już taka norma, do ostatniej chwili będą Tobie wymyślać, ze tak ładnie tak nie ładnie. Moi teściowe to co zaś dzwonią z nowym pomysłem, już oblazło Marcelina, Michalina, Zuzanna, Tosia i wiele wiele innych Chciałam Kamila ale nie bo im sie źle kojarzy a to nie bo coś tam. Aż w końcu jak pytają jak będzie mówię "ej Ty" bo nie dojdziesz ostatecznie imię ma pasować do nazwiska i podobać się nam czyli rodzicom;)
 
My juz dawno mielismy imiona dla dzieci, ale zmienilo sie. Nasz Synek bedzie mial imie po moim Bracie - Michal. A teciowa wymyslila Olafek :wściekła/y:
 
reklama
Beti-wychodzę z Nadią po 12, także jak nie będzie padało i dotrwasz do czwartku to będzie nam miło z Tobą spacerować:tak:

A swoją drogą to Naducha załapała o co chodzi ze smokiem i mam chwile wytchnienia;-)

spokojnej nocy
 
Do góry