reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

hejka!
ja tez zycze udanych zakupow i urzadzania pokoiku. my ostatnio ustawilismy mebelki w odpowiednich miejscach, jeszcze tylko trzeba polke o obrazek zawiesic:) ja w poniedzialek ide kupic matercyk dla malucha i jeszcze stelaz do wanienki. wie moze ktoras was ile mniej wiecej ten stelaz w sklepach kosztuje?
 
reklama
Dzień dobry!
Miłych zakupów dla Vii:) Może jak pokoik będzie czekał to sie mała zmobilizuje:tak: pokażesz jej te piekne ściany i będzie się spieszyć.

Beti zdaje się że stelaż w granicach 60-80 zł. Patrzyłam ale to było dawno;)

Miłej soboty życze paniom;)
 
czesc dziewczyny:)
u mnie po staremu,zero oznak porodu
vii mi sie podoba imie kalina, malina, klementynka a chlopak cyprian, moja coreczka bedzie nataszka:)
betii jak nazywa sie twoja polozna i ilie bedziesz placic??
 
Witajcie Mamuśki:) Przyjechały do nas babcia i prababcia, miały pomóc, a tu tylko utrudnienia z nimi...Co chwilę gdzie to, gzie tamto, a może to, a tamto. Chyba za długo mieszkamy sami i szczerze mówiąc ta wizyta bardziej szkodzi niż pomaga, ciągle nie mam czasu:/ A nasz Filipo rośnie jak na drożdżach;) Urodził się 3680, spadł w 2 dobie do 3490, a wczoraj ważył już 3820. Położna powiedziała, że za dużo je...no ale co jak głodny;) czasami je co godzinę, a czasami nawet co 3, jeszcze się nie uregulował. W nocy budzi się tak 3 razy, także nie jest źle;) Częściej karmię na leżąco, bo nadal mam kłopoty z pupcią, ale wypróbowałam też poduszkę-fasolkęi rewelacja do karmienia;) Mały leży, szamie, a ja spokojnie mogę czytać gazetę;)

Nawet nie próbuję Was nadrabiać;) Chyba trochę Mamusiek nam przybyło, więc witam;)

Dziewczyny, o której dajecie wit. D? Bo ta położna tak namieszała, ze się pogubiłam...Bo D to już nie??? A z K poczekam jeszcze tydzień. A i wczoraj położna zobaczyła Persil, ale mnie opierdzieliła...Od razu zauważyła jakieś przebarwienia na buźce Filipa...
 
A ja dzisiaj jestem po dwóch wizytach: księdza i kuzynki z mężem i moim 3 letnim chrześniakiem. Ksiądz wypytywał się mnie o ciąże tak jakby niedługo sam miał zostać tatusiem:) Kuzynka się śmiała z mojego męża, że ze szmatką latał za chrześniakiem i ciągle mu zabierał różne sprzęty, które wpadły mu w rękę:) Niech się pomału przyzwyczaja, że z dzieckiem nie jest tak łatwo zachować porządek.
Najadłam się ciasta i teraz dopadła mnie megazgaga.

vii jak tam zakupy się udały?

emri - a jak się czujesz jako świeżo upieczona mama?
 
Dziewczyny, o której dajecie wit. D? Bo ta położna tak namieszała, ze się pogubiłam...Bo D to już nie??? A z K poczekam jeszcze tydzień. A i wczoraj położna zobaczyła Persil, ale mnie opierdzieliła...Od razu zauważyła jakieś przebarwienia na buźce Filipa...
Trochę nie rozumiem z tymi wit :) ja daję K od 9doby rano kapsułkę a D od 3tyg+1 wieczorem kropelkę (dzisiaj się 3 wkropliły :/ mam nadzieję, że to nic strasznego...)
Olać położna. A Ty widzisz żeby po persilu coś nie tak było?
 
Emri super, że już jesteście w domku i, że odnajdujesz się w nowej roli, a Filipek tak ładnie rośnie :) no i olej położną... jak sama nie widzisz, że coś się dzieje po persilu to niech ona sobie gada... przecież nie chcesz wychować małego alergika hodowanego pod kloszem...

my właśnie skończyliśmy walczyć z pokoikiem Hani... tzn prawie... muszę poukładać na pólkach, a już nie mam mocy... no i część listw przy sufitowych zostało do przyklejenia... ściany mamy takie krzywe, że masakra coś zrobić :( no, ale i tak jestem zadowolona z efektu końcowego :) może zachęci małą do wypełznięcia na światło dzienne ;)

Apmg a jak tam u Ciebie ?? coś zamilkłaś... rodzisz ?? :)

a tak w ogóle może ktoś zaproponuje jakieś spotkanie ?? bo wiecie moja kolej teraz na nie nie przyjść ;)
 
Ostatnia edycja:
witajcie w niedzielny poranek :)))
Emri super, że mały ładnie je i rośnie :) a położną się nie przejmuj, niech sobie pogada, Ty jesteś z małym cały czas i na pewno jak coś się by działo ze skórą to zauważysz, co do witaminek to ja na razie się nie orientuję (tyle wiem od Katoryby, że K od 8 doby:-))
Katoryba a jak Twój Bolcio? dalej tak ładnie śpi po herbatce koperkowej? ale to Ty ją pijesz czy dopajasz małego?
Zawalka ja miałam zgagę przez całą ciążę do teraz i to generalnie co bym nie zjadła, chyba tylko woda mineralna mi nie szkodziła, mam nadzieję, że to minie po ciąży ;)
Vii teraz jak już pokoik gotowy to mała na pewno zechce wyjść :)) (zresztą chyba dziś masz termin wytypowany przez Katorybkę;-)). Ja z mężem walczymy na razie z remontem, już chciałabym żeby był koniec bo w całym mieszkaniu pełno kurzu a pies śpi z nami w pokoju bo na przedpokoju nie ma ani centymetra kwadratowego miejsca ;)
Czy Wy dziewczyny też miałyście (lub macie) takie drętwienia dłoni od nadgarstka i palce? Niby lekarz kazał się tym nie przejmować ale czasami mam problem z utrzymaniem czegoś dłużej np. noża.
A Myyszaaa gdzie się ukrywa?
pozdrowionka Mamuśki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja się dzisiaj witam, dość wcześnie jak na mnie:)

Niestety tak mi ręka zdrętwiała, że już musiałam wstać.Kordek - ja właśnie tylko w nocy mam takie drętwienie nadgarstka, później mi przechodzi. Tylko często muszę ręce opuszczać w dół.Mi też lekarz powiedział, że to normalne i żeby się tym nie przejmować. Całe krążenie krwi przenosi się na podbrzusze i olewa dłonie:)

Miłego dnia dziewczyny:)
 
Do góry