reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Witajcie znalazlam chwilke wiec wpadlam bo mala spi a starszak u dziadkow na weekend wybyl co bym odpoczela i wkoncu moja sterte prasowania wyprasowala:-)
Syliwa jeszcze jeszcze gratki i ide poczytac zaraz jak to sie stalo:-)
Asiek a ja slyszalam ze male dzieci do 2 tygodni moga miec az katar. jesli zwymiotowala to byc moze nie toleruje jego. ja poki co z dala oantybiotyku moja mala tez dostala katarek od synka:-) i wielkie gratki corcia sliczna widac jest na tych zdjeciach.
Co do spacerku to i ja sie pisze:-)moze wkoncu uda mi sie was poznac.

Co do badan to mi lekarz tez nie zalecal robic ale ze lezalam tydzien w szpitalu wiec mi pobrali i zrobili.

DZiewczyny ktore maja coreczki szukam jakiegos wdzianka dla mojej krolewnej na chrzciny r.62 moze ma ktoras z was cos??

A to moje slicznosci pozniewaz nie umiem wstawiac na zamknietym dodam tutaj:-)
 

Załączniki

  • Obraz 889.jpg
    Obraz 889.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 49
  • Obraz 942.jpg
    Obraz 942.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 58
  • Obraz 1067.jpg
    Obraz 1067.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 45
  • Obraz 072.jpg
    Obraz 072.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Ja niestety nie mam ubranka na chrzciny takiego malego - my chcemy koło świąt chrzcić więc będziemy mieć duże, bo Laura będzie miała koło 9 miesięcy ;)
Śliczności malutkie ;)) (tfu tfu) :D:D
 
Cześć wszystkim, ja nie zaglądam tutaj często,ale też zostałam mamą, mój synek urodził się 29 września waga 3100 długi 55 cm.

 
no to super ze wiecej mam ma ochote na spacerek :))))
u nas nocki ciezka ogólnie dopadło mnie zmęczenie materiału i pojawiają się pytania " i po co mi to było"
mam nadzieje ze szybko mi to minie...... :((((

AGRAFKA mimo iz pytanie nie do mnie to ja płaciłam 30zl....
 
reklama
Dzięki Asiek. Ja nie wiem, gdzie tam w okolicy bankomat, a tak wiem ile ze sobą zabrać ;-).

Pamiętajcie, że ja też mam nadzieję niedługo na spacerek chętnie się umówię, tym bardziej żeby uczyć się od doświadczonych mam ;-).

Rozłożyliśmy dziś łóżeczko i tak dzieciowo się zrobiło ;-).
 
Do góry