reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

:) witam kwietniowo, szczególnie nowe mamy na wątku!!

Łał...od porodu pierwszy raz sie dziś ubrałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Trzeba cycuszki przyzwyczajać do stanika, bo jutro do USC Laure zarejestrować jako obywatelke naszego kraju;-);-) no i do lekarza gdzieś:-

to witamy nowa obywatelkę Zielonej Góry:) Drugie imię też dajecie??

Pierwszy raz witam się w tym wątku. Po świętach przeprowadzamy się ze Szczecina do Zielonej ,dlatego do Was zaglądam:) W Zielonej nikogo nie znamy...

to już nas znasz:) niech ospa szybko minie;) a jak Milenka marcowa, skoro ma już ponad 6 tygodni??
jak potrzebujesz info o ZG to śmiało pytaj o wszystko!

A ja dalej choruje :-( ale na cale szczęście nie mam gorączki.

zdrowia.... i niech słoneczko Cię dobrze nastraja!

:sorry2:Witam wszystkie już mamusie i przyszłe mamusie :-)
Jestem na tych stronach po raz pierwszy i cieszę się że znalazłam taką stronę , ponieważ jestem w 4 m-cu ciąży i wiele wiele pytań mam do wszystkich Mam :-) a przeglądając to forum widzę ze wiele przyjaznych Mam tu znajdę :-)[/COLOR][/B]

Witaj wrześniowa (?) mamo!!

_aneczka_ poród rodzinny nie kosztuje i nie musisz mieć do tego szkoły rodzenia :)
Jeśli chcesz jednoosobową salę do porodu, to płacisz 150 zł, sala komercyjna na roomingu też 150 zł :) Odwiedziny dozwolone i na salach komercyjnych i tych wieloosobowych :)
Jutro na szczepienie idziemy i strasznie się boję!! Trzymajcie za nas kciuki!! :)

trzymam kciuki za szczepienie!! Musi być dobrze!
Ooo i widzę, że ceny poszły w dół! 2 lata temu za rodzinny płaciliśmy 200 zł, mimo, że trwał 5 minut:)

Słońce rzeczywiście spacerowo, tylko dlaczego jest tak zimno?? Zobaczymy jak się rozkręci, może do mycia okien się przymierze:) albo chociaż okna;)

Miłego dnia!
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Emilcia przekaż Kunie, że wyprosiłam mojego gina, żeby nie kładł mnie do szpitala. Powiedziałam mu, że naprawdę w domu leżę i odpoczywam, że stosuję się do jego zaleceń i wolałabym zostać w domu.
Zgodził się i wyznaczył mi termin następnej wizyty na 14 kwietnia, więc do tego czasu jeśli wszystko będzie dobrze to zostaję w domu.
Będzie to również zależało od dzisiejszego USG, które mam o 20.00 i jeżeli szyjka nie skróciła się poniżej 3 cm to mogę spokojnie święta spędzić w domu.
Emilciu zapytaj Kuny czy czegoś nie potrzebuje, będę tam dziś o 18.30 w szkole rodzenia i ewentualnie mogłabym jej coś przynieść.
 
Dzięki za miłe przyjęcie:) Sylwia ZG faktycznie Milenkę urodziłam 5 lutego bo była duża i wkońcu stwierdzili że mozna ciążę zakończyć wcześniej .Oboje dzieci rodziłam przez CC. Miłosz 3,03,2006 w 40 tygodniu 4200 i 60cm. Milenka 37tydzień 3800 i 55 cm.
Mieszkanie bedziemy wynajmować na Struga.Nie jest zachwycajace ale musielismy szybko cos znależć przez internet. Nie bedąc na miejscu nie jest to łatwe. Nie mam pojęcia czy to fajna dzielnica ani rozeznania czy jest blisko przedszkole , jakis sklep pod nosem .Zobaczymy na miejscu ,najwyżej bedziemy szukac innego lokum. Jakbyście cos słyszły to dajcie cynk. Musi byc 3pokojowe i najlepiej bez umeblowania.Fajnie jakby do 1000zł z czynszem + rachunki.Dzięki. Wszystkim mamusiom dużo zdrówka . Swieta w szpitalu to okropne ale dla dobra obojga jeśli trzeba...to trzeba.Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witam w słoneczny dzionek :-)
Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedzi dziewczyny :-)
Mam w sumie dwójkę dzieci ale są już prawie dorosłe (18 i 13 lat) a ja wyszłam z wprawy :sorry2: troszkę czasu już mineło ;-)
Dlatego ślicznie dziękuję za podpowiedzi :-)
Życzę miłego dnia wszystkim , bo ze względu na pogodę (nareszcie) pewnie wszyscy na spacerkach :-)
 
:)
okazało się, że pomylili wyniki badan kuny i może ją jutro wypuszczą:) Apie - fajnie, że Ty na razie obroniłaś się przed patologią:) a dom już przygotowany na przyjęcie bliźniąt??

frotka - zależy czego oczekujesz od lokalizacji, Struga praktycznie na obrzeżach, bardzo blisko stadionu żużlowego:) blisko do lasu, poza dniami treningów i meczy powinno być cicho i spokojnie. Na osiedle nie wjeżdża komunikacja miejska, ale przystanek niedaleko, kilkaset metrów przy ul. Wrocławskiej. Sklepu żadnego nie ma, najbliższy chyba market Lewiatan na os. Morelowe, kilka minut spacerkiem. Przedszkole najbliższe na Partyzantów, stosunkowo niedaleko. Rekrutacja do miejskich przedszkoli w Zielonej rusza dziś. Wniosek trzeba złożyć do 30 kwietnia, wskazujesz 3 wybrane, dokumenty składasz w przedszkolu pierwszego wyboru. W razie czego pytaj dalej:)
Sąsiad mojej ciotki miał mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia, os. Zastalowskie, też daleko od centrum, ale z dobrą infrastruktura, chociaż przedszkola tam nie ma. 4 piętro bez windy. Daj znać, czy pytać czy to jeszcze aktualne.

aneczka - no to super trzecia niespodzianka po tylu latach:) a jak dzieci przyjęły wiadomość?
 
Ale mam bohatera!! Mówię Wam!! Lekko kwiknął na szczepieniu, a za to ja się trzęsę do teraz ;p ;)
Rotawirusa wypił z uśmiechem na buźce :) i w ogóle śmiał się cały czas ;D
Waży 7200, ma 61,5 cm, główka 41,5, klatka 43,5 ;D
Rośnie mi ten mały brzdąc ;D;D;D
A teraz śpi sobie smacznie!!

Okazało się,że Kunie podali nie jej wyniki badań!! :) Jej wyników jeszcze nie ma, ma dużą szansę na powrót do domku na święta :)
Apie, Kuna dziękuje!! :) Nie potrzebuje nic ;) Ma męża i to jej wystarcza ;p ;)


Spać mi się chce, bo całą noc nie spałam, a na zakupy jechać muszę... :(

Frotka, jak usłyszę o jakimś mieszkaniu, to dam znać :)

Aneczka, a to niespodziankę dzieciom sprawiłaś ;) ja też jestem ciekawa jak zareagowały na wieść o dzidzi ;D

A pogoda... Niby ładnie, słonecznie, a zimno jak cholera ;/
 
Sylwia dziękuje za info:) Miłosza muszę do przedszkola dać ,teraz kiedy urodziłam mu siostre ,nie mam tyle czasu dla niego.Zresztą chodził do przedszkola prywatnego i do publicznego , tęskni za dziećmi i zajęciami. To pierwsza sprawa jaka musze załatwic. W sprawie mieszkania nie pytaj, bo nie wspomniałam ,ze na niskim pietrze lub z winda.Wózek z dzieckiem, zakupy i w górę ...juz to przerabiałam a teraz dwójka dzieci. Mój T całe dni poza domem , taka praca zwłaszcza latem. Myślę, że na miejscu bede się rozglądać. Obdzwoniliśmy naprawdę kilkadziesiat ofert ,dużo nieaktualnych , za drogich dla nas albo jeszcze cos tam innego nie pasowało. A jak wyglada sprawa z przychodniami zdrowia?Mam szczepienia przełożone przez tą ospe i bilans czterolatka. Gdzie sie zapisać? Do lekarza to zawsze samochodem podjedziemy wszędzie.
 
Witam ponownie ;)
u mnie naszczęście dzieci zareagowały super;) , moze też dlatego że od 7 lat jestem rozwódką i byłam cały czas sama z nimi , a teraz od ponad dwóch jestem w nowym związku i dzieciaki same widzą że to chyba było mi potrzebne (mówię o związku ), ale z dzieciątka cieszyły się bardzo aż sama byłam zdziwiona ;)
Ja na początku byłam przerażona ale i szczęśliwa ;)
 
Witajcie!!
Frotka z tym przedszkolem moze byc ciezko bo u nas wogole jest sie ciezko dostac ale nie rezygnuj proboj jak tylko przyjedziesz to musiasz podanie jak najszybciej zlozyc.
Najwazniejsze zebyscie mieli gdzie sie podziac a pozniej ze spokojem szukac czegos blizej miasta i lepszej okolicy choc do konca nie kojarze tej ulicy.
A co do lekarzy to ja moge polecic dr. Safiana z aldemedu na Sulechowskiej ale również jest tez aldemed na deptaku i mozna powiedziec ze z gorki z 20 minu i juz bys byla u lekarza piechotka. Tylko u nas wymagane sa ksiazeczki rumowskie wiec na poczatku musisz je wyrobic calej swojej rodzince tylko do konca nie wiem jak to jest czy musi byc zameldowany na stale czy tymczasowo ale to w aldemedzie Panie w recepcji napewno ci powiedza. A wy bedziecie miec wogole jakies zameldowanie?? Moze ktoras z dziewczyn wie wiecej to ci napisza. Ale mowie u nas wymagane to jest. Jak bedziesz miec jakies pytania pytaj smialo

Aneczka ciesze sie ze ty i twoje dzieci bardzo sie ciesza i dobrze zareagowaly na to:)

A jak tam przygotowania do swiat?? pelna para ida?przygotowujecie cos jak tak to pochwalcie sie:)
I fajnie ze te wyniki nie byly Kuny.
Emilcia
ciesze sie ze Adaś byl dzielny i ze ladnie rosnie :)
Pozdrawiam i zycze milego wieczorku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwio tak daliśmy dwa imiona;)
Laura Oktawia:)
I dziś niuńka zaliczyła pierwszy swój spacerek. Aż mnie nogi normalnie bolą!!
Eh... Chyba czas iść spać.


I cieszymy sie z mamuśkami, że dzieci zareagowały pozytywnie na dzidzie.

Kuno!!!!trzymamy kciuki, żebyś no w sumie już dziś, była w domku i żeby więcej nikt nie mylił Twoich wyników badań, a następna wizyta w szpitalu to już tylko porodówka city:-):-)
 
Do góry