reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

:)

Cześć dziewczyny, ja tylko na moment!
Dostałam się do mojego lekarza dzisiaj i na USG i... mam skierowanie do szpitala!!!! o_O
Mały już niziutko w brzuszku, na USG szyjki "brak" :D Lekarz powiedział, że mogę rodzić dziś, jutro lub za miesiąc ale biorąc pod uwagę tempo skracania to będzie to raczej szybciej ;-)
Aha, waga na USG 3kg :) Mały ma nosek zadarty :D:D:D:D

ale numer! kto by się spodziewał, że tak szybko!! Ale marcówką to chyba nie zostaniesz?? A jakie wskazania są, żeby położyć się w szpitalu, a nie czekać aż coś samo się zacznie?? I rzeczywiście coś z terminem chyba nie ta było wyliczone, no ale przekonamy się na dniach, albo tygodniach:) Niech Ci szybko zleci ten szpital i wracaj z synkiem!!

Kuno Czarna, trzymamy kciuki za szczęśliwy poród.
Ja od jutra będę chodziła do szkoły rodzenia więc może gdzieś tam Ciebie spotkam.

I Tobie przyjemności podczas zajęć, ciekawe czy wytrwacie do końca:) A jak maluchy? Dają do wiwatu? Brzuch już pewnie konkretnie tańczący:)
 
reklama
Ale jajca!!
Kuna jesteś tu jeszcze?! ;D

Apie udanych 'nauk' ;)

U księdza oczywiście nie obeszło się bez gadania ;) ale co tam ;)
Chrzest mamy 9 maja :)

Ranyyy co za pogoda :( dobrze, że chociaż nie pada! Przynajmniej na spacerek pójdziemy... :)
 
Kuno trzymamy kciuki:)
Szybkiego i lekkiego porodu życzymy

Hihih Emilcia 9 maja dziadek Laury połówke kończy:-D:-D
A co do chrztu to ja też pewnie się nasłucham:-):-)

Idę sprzątać;) Mała akurat śpi.
Trzymajcie się mamuśki;)
 
Ania odpoczywaj, a nie sprzątaj!!

Mam wieści od Kuny :D
Dostała skierowanie do szpitala, bo ma nadciśnienie (155/110), dostała silnych skurczy, miała ktg, zapis wskazywał intensywność do 100, ale Ona tych skurczy nie czuje. Czeka na obchód :) Może coś powiedzą... :)

Powiedzcie mi!! Gdzie to słonko z zeszlego tygodnia?! :)
 
Ania odpoczywaj, a nie sprzątaj!!

Mam wieści od Kuny :D
Dostała skierowanie do szpitala, bo ma nadciśnienie (155/110), dostała silnych skurczy, miała ktg, zapis wskazywał intensywność do 100, ale Ona tych skurczy nie czuje. Czeka na obchód :) Może coś powiedzą... :)

Powiedzcie mi!! Gdzie to słonko z zeszlego tygodnia?! :)


No to czekamy na kolejne wieści... oby coś z tym zrobili i to szybko:)

Widziałam wczoraj po południu to słonko:) I od rana znów wyglądam:)
 
Emilcia tak sie nie da:-)
Ledwo sprzątać zaczełam telefon-położna i mi się na chatke zwaliła:-D
Ale bardzo miła Pani:)
Laura w ciągu tygodnia przybrała 300g.:szok:

W sumie jak ja byłam tym pierwszym razem na porodówce to też miałam na KTG skurcze a ich nie czułam:-D.
12 godzin później Laura była już z nami:tak::tak:

Doświadczone Mamuśki jak karmiłyście cycolkiem to też piłyście litrami??
Bo w sumie teraz więcej pije niż jak w ciąży byłam o_O
 
Ja piłam hektolitrami ;p haha
Jak Adaś siedział na cycu, to pół listra wypijałam,a jak kończył, to kolejne pół litra!
U nas 3 butelki 5 litrowe na 3 dni były :)

Teraz już nie karmię :( I już mnie piję :)

Bardzo ładnie Laura przybrała :)
 
reklama
Łał...od porodu pierwszy raz sie dziś ubrałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
Trzeba cycuszki przyzwyczajać do stanika, bo jutro do USC Laure zarejestrować jako obywatelke naszego kraju;-);-) no i do lekarza gdzieś:-)

Gdzie to słoneczko:wściekła/y::wściekła/y:
Mam nadzieje, że jutro już cieplej będzie, bo chciałybyśmy wyjść na święta :-):-)
 
Do góry