reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
Witam Wszystkie Mamusie :-)

Jeśli pozwolicie chciałabym do Was dołączyć ;-) Widzę, że wieksza część Was, już może przytulać swoje maluszki :-) Ja niestety muszę jeszcze troszkę poczekać bo termin mam wyznaczony na 18.11 :-) Jestem w ciąży pierwszy raz, więc mam nadzieję, że będę mogła skorzystać z Waszego doświadczenia :-)

Pozdrawiam cieplutko :-)
 
Witam cieplutko;))

Chwale się :D:D
Laura mówi: baba, mama, tata ;))
I próbuje już chodzić w chodziku :D, a ostatnio zrobiła pare solidnych kroczków trzymana pod paszkami;))

Pozdrawiamy cieplutko ;))
aha ząbki się schowały, jak narazie dziąsełka są lekko opuchnięte, ale nic jeszcze nie idzie ;))
 
Joanka witamy w naszym gronie :-)

Dawno mnie tu nie było, ae to z powodu braku czasu. Mała zajmuje mi większość dnia, zwłaszcza teraz bo ma katar i się denerwuje jak oddychać nie może. Swoją drogą, chwała komuś za wymyślenie Fridy ;-) przynajmniej dziecko się nie męczy.

Sylwia jak u Ciebie???? Emilka ząbki wyszły??? ty kuna zaginęłaś w akcji :)
 
reklama
Czesc dziewczynki ale mnie tutaj dawnoooooooooooooooooo nie bylo oj bardzo co chcialam napisac to mala mi nie dawala ale mam nadzieje ze uda mi sie tutaj wrocic:)
widze ze duzo nowych mam przyszly ie pojawilo witam eserdecznie no nic poki co uciekam spac dobranoc
 
Do góry