reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

A my sie chwalimy;)))
Laura od 3-ech dni jak tylko oczy otwiera już nie płacze, że chce jeść ;))) Ale teraz jest cały czas na zmiane bababamamamabababa ;))))))) Czasem jak sobie tak gaworzy odnosi się wrażenie, że "Ania" mówi :DD. Nie, nie dodaje sobie :D:D potwierdzone przez rodzine;))

Kuna i jak dolegliwości brzuszkowe całkiem mineły?
Emilcia jak tam ząbki?

Ja w sumie po malutku po troszeczku zaczełam Laurze wprowadzać domowe obiadki;))
Ziemniaczki wprost uwielbia, a i kurczaczkiem nie gardzi :D:D
A ziemniaczki + sosik = Laura chce jeszcze, nie ważne czy nie dawno się najadła czy nie ;DDD
 
reklama
Cześć!!:)

Sylwia jak się czujesz? Daje Alicja popalić w brzusiu?? Jak Oleńka??:)

Meegii to samo wczoraj mówiłam Somiracle :) była u mnie, dałam jej kropelki sab simlex dla Małego i cieszę się, bo pomogły Mu!!:)

Ania wierzę, że Laura mówi mama, bo Adaś też mówi czasami :) teraz coś mu przeszło na tata :) ale do mamusi woli się przytulać jak tego potrzebuje ;))
Ząbki - koszmar!!
Dostałam od koleżanki nazwę leku, który pomaga dzieciom na ząbkowanie, zaraz idę do lekarki Adasia po receptę na witaminkę D3 i zapytam o to, jak powie, że można, to tutaj nazwę Wam podam :)
U Kuny lepiej z Kaspim!! Marudzi jej dość mocno, ale to przez ząbale :) bo wychodzą Mu!! :) Zmienił się Chłopiec nie do poznania :) śmieje się pięknie, taki ludzki jest... Po tym co z Nim miała... Naprawdę wielka odmiana :)
Ania moja pani dr mówi, żeby dzieciom po 5 miesiacu dawac systematycznie miesko, bo to ważne dla dobrego rozwoju, więc karm Laurę, karm!!:)

Gizelko cieszę się bardzo, że się tutaj odezwałaś!!:) Wielkie buziaki dla Ciebie i Michałka!!:)

Efcik jak się czujesz??:)

Agrafa Kochana wydzieraj się jak będziesz tego potrzebować i w nosie wszystko mniej!! Normalny odruch :) Będziemy tutaj za Ciebie niedługo kciuki trzymać!! Fajnie, ze w szkole rodzenia Was oprowadzają :)
W styczniu moja koleżanka idzie (dopiero na styczen się dostała ;/) powiedz nam jak tam jest :) fajne babeczki prowadzą??:)

Niedługo kilka bobasków nam sie nowych pojawi... :)
Ajjjjj czekam z niecierpliwością!!:)


Mnie mało jest, bo dużo roboty było :)
Ale już się stabnilizuje :) więc będę częściej!!:)
Widziałam wątek 2011 ;D Super!!:) Niech się rodzą nam dzieciaczki ;D

Buziale Dziewczynki :*
 
No ja w sumie z niczym nie czekałam na "termin" ;)
Babcie nasze mamy karmiły papkami dość szybko- żyją
Mamy nasze karmiły nas domowym jedzonkiem- żyjemy :D:D Dzieciom też się należy;))
Poza tym jak teraz smaczków nie poznają to później wybrzydzać będą ;)

Właśnie z Laurą z miasta wróciłyśmy, PADAM!!!!! Idę się chyba z nią zdrzemnać :D:D
Całuski dla Maluszków;))
 
Na szkołę się niestety już nie dostałam-było za dużo chętnych i jak zadzwoniłam w 1 dzień, kiedy się można było zapisać, to już było po ptokach...ale byłam u położnej na takim spotkaniu- jak oddychać przeponą i można było trochę popytać. A dostałam też namiary na inną położną i z nią się umówiliśmy na zwiedzanie porodówki, to chociaż wiem, na które piętro jechać ;-).

Ta babka ze szkoły rodzenia jakoś mnie do końca nie zachwyciła, stwierdziła, że ona za znieczuleniem nie przepada, no i że nie wolno się głaskać po brzuchu...

Aha i dziś na wizycie u gin dowiedziałam się , że niby zzo za darmo, ale nie ma anestezjologa do tego, więc już sama nie wiem jak jest.

Krzyczeć będę na 1000000000000000000000000000000000000000 %, bo ja już przy @ wychodzę z siebie ;-). No chyba, że mała się nie obróci, bo dalej pośladkowo/poprzecznie i będzie ciche cc ;-).

A swoją drogą mam nadzieję, że dam sobie radę z Jagą, bo w domu będę przez większość dnia sama i jak czytam, że wy WSZYSTKO wiecie o dzieciach, pielęgnacji itd, to chyba będziemy z Jagą płakać oboje nad naszym losem ;-).

ps: ktoś z was miał na kolki dla malucha bobotic (ten sam skład co w sab simplex, ale chyba stężenie trochę mniejsze)

Bobotic, krople, 66,66 mg / ml, o smaku malinowym, 30 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
 
dziewczynki trzymajcie kciuki za Gizelkę, jest z małym w szpitalu bo biedaczek dostał biegunkę :(((

Agrafja jak ja sie darłam przy pierwszym porodzie :) az przyszła położna i powiedziała że juz w USC wypisuja akt urodzenia bo słyszą jak rodze :)) teraz też pewnie bede wrzeszczeć ;)
 
No to trzymamy kciuki za Gizelkę i Michałka!!
I trzymajcie też kciuki za Somiracle i Jej Synka, bo też są w szpitalu, Mały jednak mial biegunki... :( Na szczęście to nie rotawirus, zrobili posiew i czekają na wyniki!!
I za Kunę i Kasperka tez trzymajcie, bo poszli do szpitala na kontrolę... Oby tam byli tylko te planowane dwa dni... :)

Asiek jak się czujesz?? :) Lenka się pcha na świat czy jeszcze poczeka??:)
 
Trzymam kciuki za maluszki :( co to się dzieje z tymi dziećmi :( gdzie sie nie obrócę to szpital... mam nadzieję że nas to ominie.

A u nas wysyp grzybów :-) właśnie dziś z malutką byłam w lesie, właściwie z wózkiem ciężko po lesie spacerować, ale spacerek przy lesie zaowocował pięknymi podgrzybkami i 12 prawdziwkami :-) a mała cały czas spała i dała mamuśce poszukać grzybków :tak:ogólnie to u nas wszystko ok i oby tak dalej, szkoda tyko że już zimno zaczyna się robić:tak: więc pozdrawiam was ciepło :-D
 
No to trzymamy kciuki za Gizelkę i Michałka!!
I trzymajcie też kciuki za Somiracle i Jej Synka, bo też są w szpitalu, Mały jednak mial biegunki... :( Na szczęście to nie rotawirus, zrobili posiew i czekają na wyniki!!
I za Kunę i Kasperka tez trzymajcie, bo poszli do szpitala na kontrolę... Oby tam byli tylko te planowane dwa dni... :)

Asiek jak się czujesz?? :) Lenka się pcha na świat czy jeszcze poczeka??
:)

dzieki dziewczynki za kciuki, pomogły Gizelka juz jest w domu :))

a moja niunia cos sie nie spieszy na Świat, pierwsza córcie urodziłam 2 tyg po terminie, mam nadzieje ze teraz Lena nie da na siebie tak długo czekać :/ dzieki ze pytasz :)))
 
reklama
Do góry