reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Ono to się likwiduje co wakacje... wtedy są reklamy totalna wyprzedaż, likwidacja, a potem działają dalej ;-).

PS: a wózki też są na wyprzedaży- możesz spytać jak będziesz?

Super, że gizelka w dwupaku!

Sylwia, na jaki rozmiar masz kombinezony na zimę dla maleństwa- ta rozmiarówka z centymetrami jest jakaś dziwna i nie mogę jej załapać ;-).
 
reklama
:) Ono nie może się likwidować co wakacje, bo przy Elektronowej zaledwie 2 lata działa. Ja widziałam jeżdżącą po mieście "reklamę" o likwidacji, ale pomyślałam tak jak Ty, że to znów haczyk, że likwidacja kolekcji i tyle, a wczoraj przez przypadek tam się znalazłam i rzeczywiście się zamykają - rozmawiałam z babkami. -70% na większość ciuchów jest, inne rzeczy 20-30%, wózki mocno przebrane już, ale też obniżone, właśnie chyba o 20%. CO chwilę dzwonił im telefon i odpowiadali na pytania do kiedy ta wyprzedaż, stąd wiem, że do końca sierpnia, no ale z dnia na dzień mniejszy wybór. Tez najlepiej zadzwoń i zapytaj o konkretne wózki, będziesz wiedziała czy warto jechać.

Mam 2 polarkowe kombinezony na październik/listopad - jeden 56, drugi 56-62. I zimowy kupiłam 62, z rękawiczkami dopinanymi butkami, ale to duże 62, więc tak jakby 62-68 - zakładam, że na calą zimę wystarczy, no i na końcówkę zimy mam znów polarowy ale ciepły 68 - ten już po Olce.
 
Wielkie Dzięki za info odnosnie laktatorow :-)

Ja mam na weekend młodszą siostre wiec troche sie oderwe od codziennej rutyny,moze jakies kino ;-)

A mam jeszcze pytanie,ktore znow kieruje to Mam ktore juz urodzily - CZY MIALYSCIE JAKIES PRZESŁANKI ''PRZEDPORODOWE'' JAKIES ZNAKI ZE NP. ZACZNIE SIE JUZ NIEDLUGO??
Poniewaz ja sie troszke stresuje, na ktg ZERO SKURCZY i nie wiem kiedy ten moj porod moze sie zaczac :-( a chcialabym juz jak najszybciej ! Jak bylo u Was ???

Buziaki i spokojnego weekendu ! :* !
 
Ja pojechałam z sączącymi się wodami;)) A przesłanek nie miałam, ale w sumie jakiś instykt chyba, bo wszystkim do okoła mówiłam, że dziś rodzić ide... No i w nocy poszłam....:D:D:
Na KTG skurcze były co 4-5 minut ale ja ich nie czułam (w domu czułam co 30minut)
A przed 10 rano na KTG jak skurcz był to na patologie już nie wróciłam;))
 
Całe noce śpi jak susełek;)) Przebudza się na karmienie tylko;)
Czasem w dzień pomarudzi tylko;))
Zobaczymy jak będzie z następnymi ząbkami:D:D
Pozdrawiamy;*
 
:)

Ania - szybciutko Laura zaczęła ząbkować, oby bezboleśnie!!

a u Somiracle co widzę?? 40 tc skończony, może już mamy sierpniowego dzieciaczka?? Ktoś coś wie? Emilka? Halooo...


A u nas wielki dzień - dzisiaj teściowa przyjeżdża:) bo jutro Oli urodziny:) najpierw będzie kinderparty, a po południu rodzinnie w najbliższym gronie - my, mój brat i dziadkowie Oli. Będę sama robić torta, hehe, a to nie lada wyzwanie dla mnie, ale się uparłam:) Trzymajcie kciuki!
Brzuszkowo nieźle, chociaż dzisiaj rano ważyłam się i mierzyłam - moje wymiary takie same jak w dniu porodu z Olką, a gdzie jeszcze 2 miesiące?? Wizyta u gina w środę i to idę do jakiegoś obcego, bo mojego nie będzie:(

Udanego weekendu! Chociaż słoneczka raczej za dużo nie będzie...
 
Czesc dziewczyny :-)

Termin minal wczoraj,ale niestety moj Dzieciaczek nie chce sie rodzic :(((

Od srody wieczor leze na Patologii,poniewaz po wizycie kontrolnej u mojego gin i zapisie ktg tetno Malego raz ucieklo i wyslal mnie do szpitala. W szpitalu okazalo sie ze nie moge miec robionego ktg kiedy leze na plecach tylko moge miec na boku, i wczoraj przy zapisie na plecach znow tetno zanikalo wiec postanowili wyslac mnie na porodowke i dali mi kroplowke z oksytocyna - lezalam 5 godz na porodowce pod ktg I N I C :wściekła/y: ani jednego skurczu! w gole ani razu nie mialam jeszcze skurczy na ktg, i tak sie zastanawiam czy jak w koncu dostane to bede je czuła :sorry::eek: wiec po wycieczce na porodowke wieczorem wrocilam na patologie ...

ogolnie pozostale zapisy ktg bardzo dobre,wiec ludzilam sie ze puszcza mnie do domu,ale tak jak pielegniarki mowia - kazdy lekarz sie boi i jak juz tu trafilam to pewnie bede lezec do samego porodu , czyli jezeli nie zacznie sam naturalnie to bede mogla tak lezec ponad tydzien jeszcze a nudy jak cholera ...

po badaniu wewnetrznym wiem tyle ze wody plodowe sa czyste , a szyjka twarda, tyle tylko dobrego ze lekarz powiedzial ze glowka baaardzo napiera , ale co z tego szyjka twarda zero skurczy ... wiec dali mi do zrozumienia ze tydzien sobie poleze ...

i tak tu leze i modle sie codziennie zeby to bylo JUZ ! :-)

Jestem bnardzo mile zaskoczona co do personelu bo naprawde super i na patologii i na porodowce, gorzej z jedzeniem,obiady przywozi mi mama albo narzeczony,ale ogolnie nie narzekam ;)) mam komputer , tv , mase ksiazek wiec jakos leci dzien za dniem, chociaz nawet same pielegniarki mowia ze moglabym tylko trzy razy dziennie przyjezdzac na ktg i lezec sobie normalnie w domu,no ale coz...

czekam czekam ...

aaa i na koniec GRATULACJE dla malej Laury ;)) :-D

Trzymajcie sie Kochane, w miare mozliwosci bede dawala znac co i jak u mnie ..
:*:*
 
reklama
Do góry